ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Potřebuju poradit Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/17/2011
Poradte prosím.

Sháním STILETTO klasického vzhledu. Nemusí bejt drahý, ale aby se hned nerozsypalo. Muže být manuální i automat.
Ideálně výroba Itálie Happy
PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2008
coll napsal:
Poradte prosím.

Sháním STILETTO klasického vzhledu. Nemusí bejt drahý, ale aby se hned nerozsypalo. Muže být manuální i automat.

Mrkni, a podle toho co se Ti bude líbit se můžeš pokusit sehnat u nás...nebo koupit v USA no uvidíš Happy

https://www.bladehq.com/cat--Italian-Knives--1976
vratislavindra.com
facebook.com/vratislavindra flickr.com/vratislavindra
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 11/9/2016
XD desing
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 4/19/2008
mim007 napsal:
Zdravím a pozdravuji. Chci si na tašku z venkovní strany přidělat USB zásuvku na nabíjení mobilu, ale nikde ji nemohu najít, kde se dá koupit. Nedávno se mi ještě ukazovaly na čínských stránkách, ale už je nemůžu najít ani tam Cry asi špatně hledám. Můžete mě prosím někdo nasměrovat kde koupit? Předem moc děkuji

Co totok?
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/26/2006
mmoobbyy
Admire Admire Admire
děkuji
Není důležité zvítězit, ale nasrat toho, kdo Vás porazil.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/17/2011
Ad stiletto. Díky za rady. Máte někdo osobní zkušenost s nějakou konkrétní značkou?
PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Začátečník
Připojený: 1/4/2015
coll napsal:
Ad stiletto. Díky za rady. Máte někdo osobní zkušenost s nějakou konkrétní značkou?

Já mám stiletto od italského výrobce Frank Beltrame. Je to automat, má pojistku. Před pár lety stálo tuším něco pod tisícovku. Je teď spíš ve vitríně, ale občas ho vezmu ven a jen tak si s ním hraju. Párkrát jsem s ním i něco řezal, ale na nějaké větší řezání to moc není Happy
Za těch pár let se stále bez problému otvírá, vůle čepele je minimální, vše lícuje, jako když bylo nové... Takže do vitríny a sem tam na hraní stačí bohatě a za sebe mohu jen doporučit Happy
Lepší foto ted u sebe nemám Confused

Boodeeck vložil tyto přílohy:
DSCN9431a.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/15/2008
coll napsal:
Poradte prosím.

Koukni sem, nakupoval sem tu myslím 3x a dobrý
https://www.3knives.com
Posláno:
Začátečník
Připojený: 4/28/2019
Ahoj. Zničil jsem otci Mikov Venado. Chci mu pořídit nový nůž.

Otec je dost konzervativní a chtěl by stejný nůž. Venado se pořád prodává. Přijde mi ale, že to není kvalitní nůž, ostatně, zlomil jsem ho při práci, kterou měl imho vydržet. Doporučí někdo nůž, který by byl Venadu podobný, aby uspokojil konzervativního otce, ale zároveň byl kvalitativně na vyšší úrovni? Do 3000 CZK max.

Díky za tipy.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/19/2008
lojz77 napsal:

Otec je dost konzervativní a chtěl by stejný nůž. Venado se pořád prodává. Přijde mi ale, že to není kvalitní nůž, ostatně, zlomil jsem ho při práci, kterou měl imho vydržet. Doporučí někdo nůž, který by byl Venadu podobný, aby uspokojil konzervativního otce, ale zároveň byl kvalitativně na vyšší úrovni? Do 3000 CZK max.

Díky za tipy.

Daj si taký nôž vyrobiť z kvalitnejších materiálov od nejakého tunajšieho nožiara, je ich tu kopec Wink
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 3/28/2019
lojz77 napsal:

Díky za tipy.

Tuto bitvu nelze vyhrát. Starší lidé trvají na svém, tady nemá smysl jít proti. Bude to stát 3x tolik a buďto bude velké zklamíní nebo předstírání. Lovecký nůž Mikov jsem v 10. letech věku chtěl tak, že bych si nechal vzit ledvinu (nic jiného ne že nebylo na krámu, ale ani jsem nevěděl že existuje), okolo 13 let jsem ho získal a byl šťastný. Okolo 20. let (již po revoluci) jsem ho zase našel ve skříni a nasmál jsem se a bral jsem to jako level "mám z dětství schované 2 plyšáky, 3 angličáky, vytřelovacího kosmonauta a pak tento nůž. Prostě dětsko-naivní hračka.
Toto alespon nějak vypadá a je tam dřevo: https://www.kapesni-noze.cz/noze-s-pevnou-cepeli/herbertz-fixed-blade--2/
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/8/2015
Měl bych jeden dotaz. Mám doma polštář s peřím, myslím ještě po babičce (peří v něm čištěno),
ale nemám pro něj využití. Je mi ho líto ho jen tak vyhodit (skladovat na horší časy nemá smysl), tak mě napadlo, jestli si nejde nechat z toho ušít lehký spacák. Dává něco takového smysl nebo to je blbost. Pokud ano, za nějaký kontakt bych byl rád. Předem díky.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/11/2009
Mám prosbu. Chtěl bych na dovolené na jihu zkusit hledat štíry pomocí UV světla. Nemáte někdo zkušenost, jakou baterku si mám pořídit?
Za všechno si můžu sám
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
Nepořizuj žádnou. Půjčím.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/11/2009
Díky moc Happy
Za všechno si můžu sám
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 6/8/2017
tpk1001 napsal:
Měl bych jeden dotaz. Mám doma polštář s peřím, myslím ještě po babičce (peří v něm čištěno),
ale nemám pro něj využití. Je mi ho líto ho jen tak vyhodit (skladovat na horší časy nemá smysl), tak mě napadlo, jestli si nejde nechat z toho ušít lehký spacák. Dává něco takového smysl nebo to je blbost. Pokud ano, za nějaký kontakt bych byl rád. Předem díky.

Myslím, že ten spacák není dobrý nápad. Z toho co si pamatuju, když se u nás dralo peří, tak bylo kačení nebo husí (někdy se to mixlo), ale draly se velké brka. Na spacáky se dneska používá pouze husí peří (vyjimka je Kajčí, ale to je jiná liga) a hlavně to peří musí být prachové, aby mělo ty správné izolační vlastnosti. Aby jsi mohl uvažovat o spacáku musel by sis být jistý že tvůj polštář obsahuje pouze husí prachové peří, v opačném případě je to aspoň za mě ztráta času a energie...
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 6/8/2017
No a teď potřebuju poradit já Happy Přišly mi čepele z kalírny, bylo jich 6, z toho dvě mají pouze z jedné strany čepele barevně jiný povrch viz. fotky. Takový jakoby stříknutý černýma drobnýma tečkama nebo jak to popsat. Všechny jsou ocel N690 kupované i kalené u Vaška Šp. Vypadá to na nějaký nedostatek už při válcování u Bohlera, ale těžko říct. Nevíte co to je, případně jak se toho zbavit? Zkoušel jsem to setřít lihem, acetonem, atd. nic z toho nepomohlo, ani drátěný kartáč. Nelíbí se mi, že by čepel měla být z jedné strany světlejší a z druhé tmavší Cry Díky.

Levá horní čepel je s tečkama. Na spodní fotce je ta stejná čepel otočená a tam už je bez teček stejně jako pravá čepel.

Bodlak vložil tyto přílohy:
_DSC0283.JPG.jpg
_DSC0285.JPG.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 7/10/2012
Povrch od válcování plechu je na každý straně plocháče jinej, tahle cool zadarmo povrchovka hold nejde použít vždy, občas se to musí aspoň přepískovat a nebo uplně odbrousit aby kudla k něčemu vypadala. Navíc píšeš o čepelích ale fotíš něco kde nevidím žádný výbrus.
Pište mi prosím raději email než PM. Pro ty co jim nestačí kouzelné slovíčko, na PM nereaguju.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/12/2013
Ahoj kamarádi. Prosím Vás pěkně, mám dotaz. Vyrobil jsem si ze dřeva takový přívěsek a rád bych ho nosil na krku na kožené šňůrce. Je třeba tuto šňůrku nějak ošetřit?
Moc děkuji a přeji všem pěkný den.
Honza
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/17/2013
Každú kožu je vhodné ošetriť. Aspoň namastiť alebo navoskovať, teda použiť niečo vhodné na kožu. A potom samozrejme, aj vzhľadom na to, že krk je miesto, kde kože príde do styku s potom a podobne, pravidelne mastiť. Hlavne, ak sa nebude dávať dole a nosiť stále, aj pri kúpaní, sprchovaní,...
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feyman
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum