ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
LED svítilny III. Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/9/2011
Ahoj,

Nedávno jsem zakoupil lucernu Fenix CL09 a teď jsem zjistil, že plastová část lucerny má nepatrnou vůli ve spojení s tou hliníkovou, takový jako vakl do stran. Byť je ta vůle opravdu minimální a musím trošku zabrat, abych to poznal, rád bych oslovil ostatní majitele této lucerny, zda i jejich světlo má zmiňovanou vůli?

Děkuji a přeji všem hezký večer, klidné vánoce a nějaký ten Fenix či jiné pěkné světlo zítra pod stromkemHappy

Roman
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2012
RomanDX napsal:
Ahoj,

Nedávno jsem zakoupil lucernu Fenix CL09 a teď jsem zjistil, že plastová část lucerny má nepatrnou vůli ve spojení s tou hliníkovou, takový jako vakl do stran. Byť je ta vůle opravdu minimální a musím trošku zabrat, abych to poznal, rád bych oslovil ostatní majitele této lucerny, zda i jejich světlo má zmiňovanou vůli?

Děkuji a přeji všem hezký večer, klidné vánoce a nějaký ten Fenix či jiné pěkné světlo zítra pod stromkemHappy

Roman

Ahoj mám dvě a bez vůle, je tam takový zajištění ve dvou bodech - aby to mělo vakl, tak by v těch"čepech" musela být na té tvé vůle...nebo ulomený - nalomený ty bílý "čepy"...
Když máš z něčeho strach, udělej to hned. Odvahu dostaneš později.......
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/8/2009
Dufek napsal:
RomanDX napsal:
Ahoj,

Roman

Ahoj mám dvě a bez vůle, je tam takový zajištění ve dvou bodech - aby to mělo vakl, tak by v těch"čepech" musela být na té tvé vůle...nebo ulomený - nalomený ty bílý "čepy"...

Má lucerna CL09 je také bez vůle jen dej pozor komu ji půjčíš . Neználci hned s plastovou částí rumplujou a snažíse to sundat Angry potom by tam nějaká vůle být mohla Laugh jinak jsem max spokojen slouží dobřeOk

PS: jednu budu dávat pod strom tak ji mohu zkusit ale u fenixu pochybuju o nějakém nedostatku .
Stát si za tím, co je správné, chce odvahu, ale není jiná cesta.
Posláno:
Pokročilý
...Určitě je ta lucerna skvělá a jsem s ní maximálně spokojen, jenom mě ta vůle překvapila. Je opravdu nepatrná a musím s tím plastem zakývat do stran určitou silou právě v ose těch dvou "čepů".Normálně si toho zřejmě člověk ani nevšimne, asi jsem moc velký punťaGrin
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 6/3/2014
Máte někdo možnost, prosím, porovnat světelný kužel Fenix UC-30 a UC-35? Díky
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/11/2009
Ahoj, přemýšlím o baterce Skilhunt H03. Máte někdo nějaké zkušenosti s kvalitou a tak vůbec?
https://cz.gearbest.com/led-flashlights/pp_391921.html
Za všechno si můžu sám
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/18/2007
Skilhunt H03 mám asi rok a půl, tahám jí sebou skoro furt a je výborná.
Baterek a čelovek mám povícero, ale kdybych měl doporučit jednu, tak rozhodně tuhle.
Zpracování dobré a ovládání režimů mi naprosto vyhovuje. A ta TIR optika svítí příjemně do šířky, což je u čelovky fajn.
Jen je potřeba si ohlídat cenu. S kupónem bývá na tom gearbestu kolem 25USD.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/1/2004
Zdravím přátelé, chci si koupit taktickou svítilnu, a mám prostý a jediný požadavek, a to aby vyprodukovala co nejsilnější světelný tok, potřebuju v rámci konfliktní situace potížistu oslnit a to co nejvíc. Taky by měla mít stroboskopový efekt, a samosebou nositelnost hraje určitou roli. Ovšem primárně kladu důraz na co největší oslnění agresora. Děkuji za Vaše tipy a zkušenosti. Milan
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:
Štamgast
Připojený: 2/1/2011
Fénix TK 15UE, 16, 20... mám RC 11 a těch 1000 lumenů je síla, časem půjdu osobně do té 15UE, k tomu 3500mAh s microUSB a hotovoHappy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013
mám Fénix FD41 se stoboskopem, max. 900 lumeny a zaostřováním, efekt oslnění se tím znatelně zesiluje a fyzicky to nejde vydržet i dost daleko Happy

ta TK15UE je technicky asi stejná jen s trochu větším výkonem a bez zaostřování
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/1/2004
kluci díky moc
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:
Pokročilý
Mrkni ještě na OLIGHT Warrior X nebo menší OLIGHT M2R Warrior. "Taktické" ovládání, velký tichý spínač, výkon super...
Mám pět světel Fenix, naposled novou UC35, jsou moc fajn. Když jsem ale uviděl Olight, musel jsem si koupit alespoň čelovku H2R, je perfektníHappy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/30/2011
Novinka od Fénixu:
https://www.kronium.cz/nabijeci-led-svitilna-fenix-e30r/prod_2115.html
Řekl bych výborný poměr svítivosti, výdrže a velikosti.
Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví co je třeba.
Nůž slouží mě, nikoli já jemu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/22/2005
Pouštím dál viz inzerce, kdyby náhodou někdo chtěl.

A za 2. Mám zas v merku nějakou šajníci čelovku ala Armytek. Ale co jsem měl, dost často byl nějaký problém. Jak to s nimi je aktuálně, případně nějaký tip na podobnou kolem 1200lm na max..chci ji využívat i na kole v lese.. dik

Ppetr vložil tyto přílohy:
20190505_151454.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/20/2002
liman napsal:
Zdravím přátelé, chci si koupit taktickou svítilnu, a mám prostý a jediný požadavek, a to aby vyprodukovala co nejsilnější světelný tok, potřebuju v rámci konfliktní situace potížistu oslnit a to co nejvíc. Taky by měla mít stroboskopový efekt, a samosebou nositelnost hraje určitou roli. Ovšem primárně kladu důraz na co největší oslnění agresora. Děkuji za Vaše tipy a zkušenosti. Milan

Fénix TK09... Žádná novinka, ale uvedené umí slušně.
Posláno:

Pokročilý

virtual1jk vložil tyto přílohy:
IMG_20190507_151637.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Nejvyšší stupeň svítivosti je bez rukavic docela nepříjemnej, daň za skladnost a dobrou nositelnost.

virtual1jk vložil tyto přílohy:
fenix_e30r_20190514_203255.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum