ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Mora - severská klasika Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 8/24/2018
když se konec reflexního pásku provlékne do očka pouzdra, tak se ani nehne Happy

kk224 vložil tyto přílohy:
20190509_083431.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/7/2018
Ahoj pánové,
dneska jsem si koupil další Moru, tentokrát Robust (direct online za 198,- POZOR prý už má jen 4 za tuto cenu, tak jestli někdo chce tak ať dlouho neváhá)
Koupil jsem jí hlavně kvůli čepeli na dodělání ručky.
Koukám na inspiraci na YT a hle: Německé video
https://www.youtube.com/watch?v=vTknmjcZ0TU
Že ti němci umí všechno tak dok...it, to je jak řízek se svíčkovou a knedlíkem NoNoNo
Sovy nejsou tím, čím se zdají být ....
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/18/2016
.. ahoj, ze zkušenosti..promyslel bych, zda nůž chceš opradu používat.. upřímně, aniž bych to myslel zle, těžko uděláš uživatelsky pohodlnější ručku, než je origoš. Nehledě na výhody omyvatelnosti a vyššího stupně hygieny, než je v případě dřeva, kůže.Chápu tvůrčí chutě vytvořit něco svého, ale... příklad ode mě. Kožený Islandský vykošťovákHappy využití téměř 0- je to spíše vzpomínkový artefakt pro dceru. KDS za 65 Kč. Denně maká a spokojenost max. Každopádně přeji, ať se případná přestavba podaří dle představHappy

fusgal vložil tyto přílohy:
20190510_191248_01.jpeg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/7/2018
Díky, pravdu máš s tou užitností ...
Mě však přesně láká ten pocit mých dětí: tohle udělal táta .. Byť to asi nebude hodnota kdo ví jaká ...
kluci tady na fóru dělají úžasný kousky a já jako neuměl bych se rád alespoň přiblížil ...
Čepel jsem ukoval jednou v životě (páč jsem celkem kopyto), ruček pár už udělal, pak se ohlídl a viděl svou stopu .... byť vím, že té čepelce přidám jen ze svého ... žádný terno!!! .)
Ale i díky tvé reakci jí dám nějaký čas v origo stavu ...
Děkuji ...

Sovy nejsou tím, čím se zdají být ....
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/4/2010
Jonsson

Alexejevich vložil tyto přílohy:
IMG_20190513_194158.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 5/9/2017
2x 2/0

Dobrc vložil tyto přílohy:
96DD486C_3A6B_4E25_BACF_A5C9A843E612.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/22/2012
Odkiaľ beriete všetci tie Jonsony? Začínam sa na nich lakomiť. Sú lepšie ako obyčajne classicy?
Vopred dík za odpoveď
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 2/10/2018
Mižo napsal:
Odkiaľ beriete všetci tie Jonsony? Začínam sa na nich lakomiť. Sú lepšie ako obyčajne classicy?
Vopred dík za odpoveď

Myslím, že to kluci kupují na https://www.casstrom.com/
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/4/2016
Mižo napsal:
Vopred dík za odpoveď

jo je to casstromackej eshop.. oproti moram jsou vsechny s pruchozim trnem až na konec a jištěný takovým pseudosroubkem. jednička má cca stejný proporce čepele u obou dvou, ta classic 2jka ma u casstromu johnsonky jen 2 mm cepel na šířku a je malinko delší. ručky maji casstromky užší oproti moram.
ocel jako takova alespon u mne patinuje malinko méně než u mory . hřbety chodí začištěný ale uplne na škrtání to není.. je lepší domluvit se s někým a nechat toho poslat víc, protože poštovný je cca 10 euro.. skoro to co nuz :D ale dodani není problem.. platil sem vždy pay palem, a do 5ti dnu sem to měl doma.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/4/2010
Přesně tak, vyplatí se vzít víc nožů!
Platil jsem taky přes PayPal, ve čtvrtek placeno, v pondělí doručeno...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/4/2016
jedna bitva 2 mm proti 3,2 mm.. 510tka proti garbergu.. puvodne recenzicka delana na prani pro kluky z instagramu, takze je na pul v anglictine, na pul v cestine.. trocha toho toulani.. trocha rezani..

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum