ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Petice proti snahám o panevropskou zbraňovou legislativu zvýšenou restrikci Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 4/5/2013
To Švajčiarsko,64% za obmedzenie,tiež som bol v šoku.Pritom zachovaná povinná branná povinnosť po ktorej si plnoautomatický samopal berieš domovu,tak ako v Izraeli(čo sa u nich chápať dá)V Švajčiarsku si akurát doňho môžeš kúpiť muníciu len na strelnici,čo kúpiš musíš vystrielať.Nijak na to nedozerajú,si švajčiar tak sa tak chovaj..Ono je tam iná morálka čo sa týka zbraní.U nás by som takto automaty nerozdával.Spraviť si zbroják je buzer no tak to má byť.Keď už ho máš automaticky A.Keď je človek debil B ho nezastaví a odpáskované to len na strelnicu nosiť nebude.C som popravde nikdy nepochopil.Prídeš na firmu,dám ti kvér,šak sa môže niečo stať,no pri odchode mi ho dáš späť.
"Pokiaľ ho nemôžeš mať z nejakej príčiny furt tak ti ho sakra nedám"

Vždy je lepšie keď je lepšie.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2011
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Evropská unie se ani příliš netají, že usiluje o omezení počtu zbraní mezi občany a možnosti, aby se lidé sami mohli bránit útočníkům. V České republice v reakci na tento trend vznikla již druhá iniciativa usilující o ústavní zakotvení práva užití zbraně k vlastní obraně. V úterý se v horní komoře konalo veřejné slyšení, kde bylo téma diskutováno...

Více ZDE
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/10/2019
Velmi zajímavé videjko prezidenta společnosti LIGA LIBE pana Mgr. Pavla Černého, pplk. vv., s názvem:
LID vs ZOMBIEU, aneb je to o nožích či spíše o lidech?

https://www.youtube.com/watch?v=Qhfm63_7pqo
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/26/2019
Fuck of EU. Příjde čas a ten xindl se zhroutí. Ok
P.
Posláno:

Štamgast
Aktuálně z Bruselu: Soud EU zamítl českou žalobu proti zbraňové směrnici. Prý není diskriminační... Více ZDE

P. vložil tyto přílohy:
EU.JPG.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/9/2011
hujer71 napsal:
Fuck of EU. Příjde čas a ten xindl se zhroutí. Ok

Už aby to bylo !!!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/14/2008
Když EU tak bez Lisabonské smlouvy jinak jsem pro okamžitý czexit. Referendum o vstupu bylo doprovázeno mediální masáží obyvatel a teď referendum o exitu vadí???

Mat
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2006
Na to se moc říct nedá. Za mě.... nevěřil jsem tomu, že by náš protest prošel. Jsme jim u prdele, bez ohledu na ekonomické vazby. Jsme malý a nezajímavý (svým způsobem) pro EU budeme vždy póvl z východu, tak to je, tak je třeba to brát a dle toho se zařídit.
Držitelů ZP přibývá...za další 2 roky dojde k další řezu... a tohle už nikdo nezvrátí. Jen by mě zajímalo, až budou lidé nahlašovat hromadné ztráty, co s tím budou zástupci výkonné moci státu dělat? Když uvážím cca 350 tis držitelů....a když se cca 20% rozhodne na nějaké zákony srát a prostě "to" ztratí....co s tím množstvím chtějí dělat. Daj jim pokutu? seberou ZP Happy ten bude tak jako tak k prdu. Zavřou je? Hmm, bezva hotel, ok...co tam je dál?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/27/2009
No a máme to. Vždyť jsme tam chtěli. I já jsem na to kývl. Jenže nikdo mi tenkrát neřekl že ten můj pinďour přijde o koule.
Mám tlačítko mail. Na pm-ka nebudu reagovat. Jdou automaticky do spamů.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/27/2007
Byl jsem proti vstupu do EU protože jsem byl přesvědčen, že nás jen využijí jako odbytiště a otroky - ten pól z východu. Podobně to dnes pociťují i východní Němci.
Bohužel jsme tam a cesty zpět není. To jak by nám to dali vyžrat je vidět na VB.
Nicméně dělat vše pro to aby to sami Němci a Frantici rozpustili to lze😀.
Mějme ohled na zvířata a přírodu. Je to protijed na dnešní přetechnizovaný svět a bez nich by byl náš život o ničem.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/22/2009
Mat napsal:
Na to se moc říct nedá. Za mě.... nevěřil jsem tomu, že by náš protest prošel. Jsme jim u prdele, bez ohledu na ekonomické vazby. Jsme malý a nezajímavý (svým způsobem) pro EU budeme vždy póvl z východu, tak to je, tak je třeba to brát a dle toho se zařídit.

No a to je v rámci EU. A teď si představ, jak maličcí a bezvýznamní východoevropani bychom byli po czechxitu při vyjednávání s kýmkoli větším o čemkoli, speciálně co se týče korporací, které mají roční tržby vyšší, než má naše zem HDP. Není to tak jednoduché.
Mat
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2006
xxviktor napsal:
Mat napsal:

No a to je v rámci EU. A teď si představ, jak maličcí a bezvýznamní východoevropani bychom byli po czechxitu při vyjednávání s kýmkoli větším o čemkoli, speciálně co se týče korporací, které mají roční tržby vyšší, než má naše zem HDP. Není to tak jednoduché.

Upřímně, ty si myslíš, že naše členství v tomto stavu do kterého se EU dostala má vůbec nějakou cenu? Vždyť si s námi vytírají prdel od prvopočátku. Ano, dopustili jsme to. Byli jsme pro ně póvl, jsme a budeme pro ně stále to samé. A ani členství to nezměnilo....jak se mockrát ukázalo. Takže s, nebo bez....nevidím rozdíl, mimo toho, že nám nebude do zákonů země kecat někdo z venku.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/5/2014
xxviktor napsal:
Mat napsal:

problém je ta česká připosranost bohužel nejsme jako Maďaři
P.
Posláno:

Štamgast
xxviktor napsal:
...si představ, jak maličcí a bezvýznamní východoevropani bychom byli po czechxitu při vyjednávání s kýmkoli větším...

Možná tak bezvýznamní, že by se ani nikdo z těch větších nezabýval tím, že kromě nařizované zbraňové legislativy, by nám také zakazoval olověné střelivo a rybářská olůvka. EU odsouhlasenou dvojí kvalitu potravin, jakési povinně "kvóty" na přijímaní migrantů, které tady většina národa nechce atd. atd. Nebudu to dále rozvádět.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
Pokusy o islamizaci Evropy probíhaly po staletí, ale vždy se našli bojovní vládcové, kteří tomu bránili. Nyní se Evropa islamizuje za radostného pištění jejich představitelů. Obludné rozměry, kterých to nabývá, můžete spatřit ve Švédsku. Ve všem se jim ustupuje, jsou štědře sponzorováni a obyvatelstvo je nabádáno od mateřské školky, aby se koukalo sžít.Tímhle bezbožným sponzoringem si evropské sociálně demokratické partaje zajistily voliče z jejich řad.
Někdy se přistihnu při myšlence, jak tohle skončí, až nějakým ultrapravičákům bouchnou saze.

Rusáci ač nám vzali pomyslnou svobodu, každý si stejně dělal co chtěl
EU nám postupně vezme všechno. Pokud Bůh existuje, ať sešle nekrotizující fascitidu na ruku, která podepsala ty papíry.

Dobrou noc, Ježour

FMJ
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/13/2004
Vůbec bych se nedivil, kdyby se v budoucnu, blízkém budoucnu, v trestním zákoníku objevil trestný čin narušování celistvosti EU a podněcováni k narušení celistvosti EU. Důvodem, podle mého názoru, bude nanejvýš trapná agónie a cena Brexitu, potažmo revoltující myšlenky a slova především V4ky. Že je to absurdní? Úplně si to nemyslím, ve světle toho, jak se EU staví například ke Španělsko-Katalánské situaci....... Prostě pro těch několik desítek tisíc dobře placených úředníků EU je existence EU, jako takové, potřebná a pro její ochranu udělají vše...... Protože EU je přece to dobré, to nejlepší... Nemůžu si pomoct, ale už teď v jednání a vystupování EU spatřuji směřování ke stejné totalitě, k jaké směřovala jistá politická strana před r. 1989, včetně tendence k odzbrojování, na které jdou chytře na více frontách - směrnicí a regulací olova....
Kdo je příliš zvědavý, ten nebude nikdy moc starý.....
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/22/2009
P. napsal:
xxviktor napsal:
...si představ, jak maličcí a bezvýznamní východoevropani bychom byli po czechxitu při vyjednávání s kýmkoli větším...

Možná tak bezvýznamní, že by se ani nikdo z těch větších nezabýval tím, že kromě nařizované zbraňové legislativy, by nám také zakazoval olověné střelivo a rybářská olůvka. EU odsouhlasenou dvojí kvalitu potravin, jakési povinně "kvóty" na přijímaní migrantů, které tady většina národa nechce atd. atd. Nebudu to dále rozvádět.

Nemám potřebu se hádat o politice, přesvědčovat přesvědčené a už vůbec se mi to nechce dělat tady. Jen jsem chtěl, aby tu zazněl i názor z druhé strany barikády. EU není jen o zakazování olůvek. Stačí kouknout na zprávy, jak to dopadá, když Evropské ministátečky zkouší prosadit něco samy. Například včera Francie, která chce danit digitální giganty. USA ji na oplátku napařila 100% cla na francouzské luxusní zboží, takže na tom vlastně ve výsledku možná ještě prodělá. Udělalo by to USA, kdyby se to řešilo na úrovni celé EU?
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Asi jsem nechápavej, ale zatím mi nikdo nedokázal vysvětlit, jak se zmenší nebezpečí terorismu tím, že se omezí držení zbraní bezúhonými občany. Ještě jsem neslyšel o teroristovi, který by si udělal zbrojní průkaz a legálně koupil střelnou zbraň, aby mohl spáchat teroristický čin.

Zdenek
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2015
Ježour napsal:

...Rusáci ač nám vzali pomyslnou svobodu, každý si stejně dělal co chtěl...

To snad nemozes mysliet vazne. To akoze kazdy si studoval co a kde chcel, kazdy si cestoval kam chcel a pisal a hovoril co chcel?

To sme asi kazdy zili v inom state.
Abstinujúci nožoholik
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum