ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Manly Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/29/2016
No tohle mi napadlo, u Drugara to jde, ale tohle spis vypada jak nedobroušený, ikdyž to tam být má.
Drugar ma vzadu tu plošku pouzitelnou je po cele delce a vystupuju cca 5mm za patku ručky.
Sun
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 8/26/2011
Na skrtadlo dostal Patriot v třetí generaci ostrej hřbet. Tohle je dle mého designový mini kladivkoHappy
Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/4/2018
Sun napsal:
Na skrtadlo dostal Patriot v třetí generaci ostrej hřbet. Tohle je dle mého designový mini kladivkoHappy

Patriot už má 3. generáciu?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/31/2013
Otvírák a minikladívko - dobrý.
Na ten firesteel - to by asi bylo blbý.
No, ať je to co je to - je to pryč Happy

Strom vložil tyto přílohy:
patriot.jpg.jpg

Rozpustit europarlament.
Posláno:

Štamgast
Za mě to takhle vypadá líp, vzhledem k velikosti toho "otvíráku" to stejně nebude moc pouzitelný
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/25/2016
Strom napsal:
Otvírák a minikladívko - dobrý.
Na ten firesteel - to by asi bylo blbý.
No, ať je to co je to - je to pryč Happy

No, tady je to takový spíš ptačí zobáček - sral tě a je pryč...
Mě třeba na novým zavíracím Bestechu nevadí...
Sun
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 8/26/2011

Patriot už má 3. generáciu?[/quote]

Oficiálně asi ne.
První série mely řachtavy pouzdro. Pak přidaly ostry hřbet pro škrtání. Je to tedy stále ten samý patriot, ale se dvěma vylepsenima. Obcas se o tom mluvy jako o druhé/třetí generaci. A je to rozhodně příklad firmy, která vychází vstříc přání svých zákazníků.
Já bych si přál aby začaly dělat na svý nože konvex:)

Sun vložil tyto přílohy:
IMG_20190527_195239.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Tak pro ten konvex jsem taky vzhledem ktomu jaky délaj žiletky, by to trošku chranilo ostři pred vylomením.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/4/2016
Půjčenéj drugar fesak

purschack vložil tyto přílohy:
IMG_20190531_121113.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Drugar je super spolecník, Patriot je na mě uz malej, ale Drugar krasně sedí v ruce a delka čepele je na většinu věcí plně dostačující a navic skvělá řezivá žiletka.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/25/2007
purschack napsal:
Půjčenéj drugar fesak

nie je ta rucka prilis mala, netlaci ruku pri dlhsom rezani, napr. vyrezavanie lyzicky..ako to vidis v porovnani s napr. garbergom? ako vysoka je cepel na drugarovi? dik!

ci chcem ci nie tak ta rucka na garbergovi aj ked nie je perfektna, v praxi a hlavne pri dlhsom a silovejsom rezani mi vychadza zatial ako jedna z najlepsich co som mal v ruke..
Posláno:

Štamgast
traffic_juzz napsal:
purschack napsal:
Půjčenéj drugar fesak

nie je ta rucka prilis mala, netlaci ruku pri dlhsom rezani, napr. vyrezavanie lyzicky..ako to vidis v porovnani s napr. garbergom? ako vysoka je cepel na drugarovi? dik!

ci chcem ci nie tak ta rucka na garbergovi aj ked nie je perfektna, v praxi a hlavne pri dlhsom a silovejsom rezani mi vychadza zatial ako jedna z najlepsich co som mal v ruke..

Rucku má hodně tenkou.. Něco na způsob esee3jky. Takže na delší dobu je garby rozhodně šampion tou velkou valcovou rukou. Cepel má. Drugar vyšší. Za mne garby vitez
Posláno:

Štamgast
Znáte ten pocit.. Kdy. Máte nůž na test a máte pocit že ho nepotřebujete.. Že To není úplně ono.. A hodiny řezání vás pomalu zlomí.. A máte pocit že naopak.. Bez tohohle nože ti nepůjde, musíte ho prostě mít 🤣

purschack vložil tyto přílohy:
IMG_20190607_115316_904.jpg.jpg
IMG_20190607_094839.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
U Drugara se nedivim, jeto všestraně pouzitelná kudla, já ho rád používam i v kuchyni, jeto za ty peníze skvělej kámoš do nepohody, ale i domácí pohody se sklenkou dobrý ohnivý vody.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum