ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Benchmade pro denni noseni? Možnosti
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 12/11/2018
Panove pokud vas muzu pozadat, mam par otazek. Pukukuju po griptilianovi a zajimalo by me : 1) jestli je to jejich tanto pouzitelne 2) jak se to tanto brousi 3) benchmade cerneni je dlc? Klidne si to tanto vami necham rozmluvit, ale je fakt sexy Laugh
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/20/2004
Nedalo mi to a tiez som objednal od frantikov, Turret bol v akcii za 174 (209 aktual). Za tyzden bol doma, uplne v pohode. Noz je to velky, to ano. Ale skvelo sa drzi, cepel placata, ze sa s nou bude dat padlovat. Tazky je, to teda je. Par foteciek s inym BM na porovnanie.( Contego, HK 14715, 710, HK 14205, Mini Loco). Stay sharp!

low-man vložil tyto přílohy:
Fotografia_0002.jpg.jpg
Fotografia_0005.jpg.jpg
Fotografia_0008.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/30/2017
Po takmer mesiaci mi dnes prišiel balíček z benchmade, 5x hlboký klip plus skrutky a 5 párov axis omega periek a pochvala aj za balenie, každý diel zvlášť aj s popisom kam to patrí.

Mico1300 vložil tyto přílohy:
IMG_20190611_110944.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/22/2012
Sa im čudujem že nemontujú deep carry klipy priamo na nože už z výroby, keď ich s tým potom toľko otravujú takí ako my..
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/30/2017
Keby montovali hneď hlboké, určite by zas každý chcel klip obyčajný a boli by tam, kde aj teraz.. Laugh
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 10/18/2009
Dneska 2xd2 Grin

Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/20/2010
Ahojte,
s Bugoutom sme si padli do oka, zatiaľ, no preferujem klasickú čepeľ bez povrchovej úpravy. Ak by sa niekto našiel kto by ju chcel zameniť za klasiku, tak dajte vedieť. Dopyt som dal do inzercie, ale pre istotu aj sem. Ďakujem.

oldtimes vložil tyto přílohy:
20190623_170931.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum