ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/5/2011
Něco z trestního práva: Laugh Laugh Laugh

Hlava VIII trestního zákona - výklad pojmů:

§ 129 - organizovaná zločinecká skupina

Organizovaná zločinecká skupina je společenstvím nejméně tří trestně odpovědných osob
s vnitřní organizační strukturou, s rozdělením funkcí a dělbou činností, které je zaměřeno na soustavné páchání úmyslné trestné činnosti.

Jak dokonale je trestním zákonem charakterizován parlament (poslanecká sněmovna a senát) České republiky !!! Laugh Laugh Laugh

Stačí pojem "organizovaná zločinecká skupina" nahradit pojmem "Parlament ČR"

Parlament ČR (poslanecká sněmovna a senát) je společenstvím nejméně tří trestně odpovědných osob

(poslanecká sněmovna má 200 poslanců a senát má 81 senátorů)

s vnitřní organizační strukturou (výbory, podvýbory, komise)

s rozdělením funkcí (předseda výboru, předseda podvýboru, předseda komise)

a dělbou činností (komise pro životní prostředí, vyšetřovací komise, mandátní a imunitní výbor apod.)

které je zaměřeno na soustavné páchání úmyslné trestné činnosti
(to je to navrhování a schvalování často nesmyslných zákonů, kdy tyto zákony jsou zaměřeny na stále větší omezování práv a osobních svobod občanů a na soustavné a narůstající okrádání a ožebračování občanů této republiky).

Laugh Laugh Laugh

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/2/2010
Štefane - s tím jsem kdysi dělal. No, dělal - snažil se přeříznout cca 20cm kuláč. No opruz. Holt jsem už tehdy byl zvyklý na značku Stihl. Plovákový karburátor je na tohle děsběs. I když to má otočnou lištu.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 7/13/2015
miloslav.zítek napsal:
Štefane - s tím jsem kdysi dělal. No, dělal - snažil se přeříznout cca 20cm kuláč. No opruz. Holt jsem už tehdy byl zvyklý na značku Stihl. Plovákový karburátor je na tohle děsběs. I když to má otočnou lištu.

To čumím,vonotomá ložiska. Stihl to tam považuje za zbytečnost.
Jura
Posláno:

Štamgast
Tak je to hold kus historie, Stihlkou sme už dlho rozmaznaní vari všetci Laugh .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015

germanicus1 vložil tyto přílohy:
IMG_20190613_WA0000.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Možno užitočné Ok , možno totálny bullshit KO , budúcnosť ukáže: https://www.youtube.com/watch?v=VlPl2ywcNY4 , ale na druhú stranu, než sa tam poberieme, toto treba naozaj vidieť: https://www.youtube.com/watch?v=tOvPJKf0NPk , https://www.youtube.com/watch?v=pjGYTbyEoBA Applause Admire Ok .
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/13/2013
líbí se mi tu víc jak jinde na foru . A nakonec to zakončila holá pr..l . Vím že to sem asi nepatří ale ted jsem u každého nože co jsem sledoval našel pojem "taktické pouzdro". Tak mne prosím přesměrujte kam tohle téma patří.https://www.trapper.cz/nuz-muela-typhoon-15n/?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=ppcB+e3+PI&utm_content=sport&utm_term=muela+typhoon+15n
Taktické pouzdro s koženými prvky ?? Asi si to představuji že to jde připnout na nějakou značku taktické výbavy.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Ekonomická krize je tady.....

Sidney vložil tyto přílohy:
WAG55186a_zdrauje.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/5/2018
Ok ...tady zase manželská...

marin996 vložil tyto přílohy:
IMG_20190614_WA0003.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012
Upozornění......

Jurajm vložil tyto přílohy:
Upzorneni1.jpg

Posláno:

Štamgast
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Sidney napsal:
Ekonomická krize je tady.....
Varovný výstřel při řešení situací vzniknuvších při oprávněném(jinak to ve souladu se zákony ani nelze) použití zbraně proti osobě/bám zákon o zbraních a střelivu neukládá.....Wink
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Ládes napsal:
.............Varovný výstřel při řešení situací vzniknuvších při oprávněném(jinak to ve souladu se zákony ani nelze) použití zbraně proti osobě/bám zákon o zbraních a střelivu neukládá.....Wink

Sám sebe jsem přistihnul při tréningové střelbě na střelnici, že při varovném výstřelu mířím přímo před sebe. Laugh

Z jiného soudku: dneska je u nás (jako asi všude) téměř na padnutí. Moje srdce tyhle teploty nesnáší právě nejlépe, ale dovedu ho ukonejšit. Ovšem málem se mi to nepovedlo, když jsem asi ve třičtvrtě na dvanáct otevřel na Internetu program televize a na ČT Sport jsem se dočetl následující:

10:00 - 12:20 Fotbal
SK Olympia Dolní Břežany : TJ Sokol Zlatníky

Na jednu stranu by mě mohlo těšit, že se moje rodná víska Dolní Břežany stává mediálně slavnou nejen kvůli Laser Centru. Jenže na druhou stranu jsem si vzpomněl na všechny ty nářky ČT na nedostatek peněz a na potřebu zvýšit koncesionářské poplatky.

Jako program na regionální TV bych to bral, ale na veřejnoprávní celostátní TV mi to připadne jako kandidát na titul "TV absurdita roku".Oh No

´Sem teda netušil, že ČT koupila od NOVY práva na "Okresní přebor".Shocked

Hezký den! Zdenek
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 10/10/2015
Pár fotek z letošních Brtnických kovadlin.

Leopold01 vložil tyto přílohy:
DSCN2170.JPG.jpg
DSCN2171.JPG.jpg
DSCN2173.JPG.jpg
DSCN2185.JPG.jpg
DSCN2186.JPG.jpg
DSCN2187.JPG.jpg
DSCN2188.JPG.jpg
DSCN2189.JPG.jpg
DSCN2191.JPG.jpg
DSCN2192.JPG.jpg
DSCN2193.JPG.jpg
DSCN2197.JPG.jpg
DSCN2198.JPG.jpg
DSCN2199.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/507793-trump-opet-kritizoval-londynskeho-starostu-tentokrat-kvuli-vrazdam.html

tak hlavně, že v Británii je ilegální nosit u sebe nůž...Takže slušný lidi se nemají jak bránit a kriminálníci mají pré, to nevymyslíš Oh No KO
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...ze dneska jeden pryskyřičník pádivý...

EM vložil tyto přílohy:
DSC_9101.JPG.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/5/2015
Dajte deťom do rúk nože, naučia sa robiť bezpečne aj nebezpečné veci.

https://ahojmama.pravda.sk/clanky/dajte-detom-do-ruk-noze-naucia-sa-robit-bezp/11268-clanok.html
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 7/13/2015
Mirec347 napsal:
Dajte deťom do rúk nože, naučia sa robiť bezpečne aj nebezpečné veci.

https://ahojmama.pravda.sk/clanky/dajte-detom-do-ruk-noze-naucia-sa-robit-bezp/11268-clanok.html

Som za. Pětiletá dcera chtěla nakrájet ředkvičky. Dal jsem jí do ruky rybku (v karbonu) s upozorněním že kouše. Byla to pravda, rudá přelepená spofaštichem a vše o.k. Po 35 letech si to vybavila, když jsem věnoval vnučce Opíka. Prý to byla velká radost.
Jura
P.S. žeby geny?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005

Z jiného soudku: dneska je u nás (jako asi všude) téměř na padnutí. Moje srdce tyhle teploty nesnáší právě nejlépe, ale dovedu ho ukonejšit. Ovšem málem se mi to nepovedlo, když jsem asi ve třičtvrtě na dvanáct otevřel na Internetu program televize a na ČT Sport jsem se dočetl následující:

10:00 - 12:20 Fotbal
SK Olympia Dolní Břežany : TJ Sokol Zlatníky

Na jednu stranu by mě mohlo těšit, že se moje rodná víska Dolní Břežany stává mediálně slavnou nejen kvůli Laser Centru. Jenže na druhou stranu jsem si vzpomněl na všechny ty nářky ČT na nedostatek peněz a na potřebu zvýšit koncesionářské poplatky.

Jako program na regionální TV bych to bral, ale na veřejnoprávní celostátní TV mi to připadne jako kandidát na titul "TV absurdita roku".Oh No

´Sem teda netušil, že ČT koupila od NOVY práva na "Okresní přebor".Shocked

Hezký den!
Zdenek[/quote]Já se třeba budu dívat radějí na "okresní přebor" než abych sledoval půlku Afriky,Turecka apod. jak se v evropských klubech "honí po trávníku za mičudou"Wink
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Uživatelé v tomto tématu
Guest, Ondrik

Přechod na fórum