ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
UTON I. Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
když to nikdo nekoupí tak mu to zustane. Dal za to 3000,- tak bude mít jen nůž za trojku .Dokud se nenajde někdo kdo mu dá víc. Obchod poptávka .To same je tu s Mikov rybičkama .
Posláno:
Štamgast
Připojený: 9/28/2010
https://www.epublishing.cz/prezit-32019
Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/20/2015
Omlouvám se, ale nevím kde jinde...po několika letech jsem ho vytáhl ze skříňky, a vyděsil se. Úplně degradována guma na střelce. Zapáchá po voskovkách, změklá na tvrdost modelíny. Teď babo raď ,co s tím. Čím byste to nahradily? Stalo se vám něco podobného?... Na jedné výstavě mi zástupci mikovu řekli,že se stím nikdy nesetkali...bla bla bla.... a nemůžou mi pomoct..
https://photos.app.goo.gl/wjWFm9zeEonc9ZXz6
Posláno:
Začátečník
Ještě dodám lepší obrázky

ofreedom vložil tyto přílohy:
IMG_20190326_221758.jpg.jpg
15536706534191276481769758336762.jpg.jpg
15536897470978987677714546171395.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
Nu zkusit zatřít nějakým fixativem ředitelným lihem (takže nejspíš šelak) nebo vodou. Nebo prodat jako raritu Laugh Každopádně s funkcí je konec. Nebo na to natlouct dřevěnou ručku..
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/12/2007
Utonů není nikdy dost a je tu další novinka Applause

http://www.uton.cz/uton-vz-75/pamatecni-zasahove-jednotky/

Predator vložil tyto přílohy:
1.jpg.jpg
6.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
želva napsal:
Nu zkusit zatřít nějakým fixativem ředitelným lihem (takže nejspíš šelak) nebo vodou. Nebo prodat jako raritu Laugh Každopádně s funkcí je konec. Nebo na to natlouct dřevěnou ručku..

Je to jak droždí... Asi to vydrolím a pokusím se o nějaký ořech...ale sbírkový kus to asi nikdy nebude:))
Zajímalo by mě, jestli se to nestalo ještě někomu jinému...co to mohlo zapříčinit??
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/16/2019
ofreedom napsal:
želva napsal:

Je to jak droždí... Asi to vydrolím a pokusím se o nějaký ořech...ale sbírkový kus to asi nikdy nebude:))
Zajímalo by mě, jestli se to nestalo ještě někomu jinému...co to mohlo zapříčinit??

Už to tu bolo riešené niekoľkokrát, takže je to bežný jav.
Naposledy pri More 2000.
Vlákno: Mora - severská klasika
strana 234

Ešte jedna poznámka trochu mimo. Niekde som pozeral, že pri plastovej flaši s vodou. Sa dátum s trvanlivosťou vzťahuje na flašu, nie na vodu.
Ale tá flaša postupne ako sa rospadá (degraduje) tak vypúšťa rôzne látky a kontaminuje aj vodu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/18/2007
Podle mne to není originální Uton vz. 75 s rukojetí od Gumotexu s čísle raženým na levé straně, ale civilní verze ražená na pravé straně, s gumou gumovou, kterou asi sežralo podnebí ve skříni nenávratně.
Posláno:
Začátečník
Bonanza napsal:
Podle mne to není originální Uton vz. 75 s rukojetí od Gumotexu s čísle raženým na levé straně, ale civilní verze ražená na pravé straně, s gumou gumovou, kterou asi sežralo podnebí ve skříni nenávratně.

Koupil jsem ho v Lověně v 90 letech. Tuším +/- 700,-kč za sběr ...:)
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/12/2007
Další darovací varianta utonu, tentokrát pro jednoho vojáka za 20 let služby u výsadkářů v Žilině. Existuje jen tento jeden kus.

Predator vložil tyto přílohy:
Screenshot_20190708_090758.jpg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 12/26/2011
Opráším vlákno - tak, kluci, jsou nějaké nové přírůstky? U mně jedna jednička. Je sice broušená, ale aspoň bude co vzít na čundrHappy Dal bych sem fotku, ale nějak mi to blbne.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum