ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
TOPS knives Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/19/2008
Musashi napsal:
Rád bych se podělil o negativní zkušenost. Nechal jsem si dělat kydexové pouzdro na nový nůž Silent Hero. Při výrobě čepel obalili papírovou kancelářskou lepící páskou a po sundání se objevilo toto : části povrchovky se slouply! Na funkci to sice vliv nemá, ale nůž byl úplně nový, neřízl ani do papíru...Nemáte někdo radu, co s tím?
Koupeno na Kapesni-noze.cz

pošli im to späť
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/1/2014
Musashi napsal:
Rád bych se podělil o negativní zkušenost. Nechal jsem si dělat kydexové pouzdro na nový nůž Silent Hero. Při výrobě čepel obalili papírovou kancelářskou lepící páskou a po sundání se objevilo toto : části povrchovky se slouply! Na funkci to sice vliv nemá, ale nůž byl úplně nový, neřízl ani do papíru...Nemáte někdo radu, co s tím?
Koupeno na Kapesni-noze.cz

Špatná povrchovka, reklamovat. Jsem si myslel, že ten hamon je tam přírodní a on je namalovanej?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/26/2006
Musashi napsal:
Nemáte někdo radu, co s tím?

Muzes zkusit reklamaci. Ale je to nejspis zbytecny protoze TOPS u zaruky pise ze se nevztahuje na poskozeni/opotrebeni povrchove upravy. Zkus kontaktovat prodejce a domluvit se s nimi. Pokud budou brecet ze to nejde tak bych sundal strenky, sundal povrchovku z celyho noze a trochu si pohral s patinou (vinny ocet napr.) - uhlikovce to slusi a nejspis pak bude nuz vypadat lip nez jako novej.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/8/2017
Taky bych nejdřív zkusil reklamovat u prodejce. Každopádně jestli tohle je standart u TOPSu, tak to ať se jdou bodnout... strašný
What do you mean "closeminded"? I listen to all types of death metal!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/20/2008
Díky všem za odpovědi.
Hamon je opravdu jenom, aby to vypadalo.
Nakonec jsem se domluvil s prodejcem, poslal fotky, které přeposlali Topsu a nakonec i nůž na posouzení reklamace. Pochopil bych, že neuznají reklamaci na povrchovku, jestliže bych s nožem, sekal nebo prováděl batoning, to se ošoupe. Ale tady je to skoro jako ochranný film, loupe se to jako slída, jde to i nehtem.
No uvidím, jak to dopadne a dám vědět. Přinejhorším tu povrchovku sundám.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/10/2015
Ja myslím že by to mohli uznať. Mám nože od TOPSu už dlho a nikdy som nič také nevidel. Ozaj asi vadný kus - štandart to u nich rozhodne nie je ale dobre vedieť že aj také niečo sa deje.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/17/2011
Já si myslim, že je to bud chyba toho konkrétního kusu anebo v hotším případě tohoto typu povrchovky.

Já mám TOPS Kukri, ten má tu klasickou tlustou vrstvu povrchovky. Ta kudla dostává neskutečně zabrat (svou povahou si o to říká) a povrchovka na to co má za sebou drží. Na detailním foto hřbetu je vidět jak dopadl poté co s ní kamarád prováděl pul večera batoning, ale místo tlouku používal tupou stranu sekery....... no comment.... zjistil sem to až druhý den, no nenaděláš nic Happy

coll vložil tyto přílohy:
P_20190630_113707.jpg.jpg
P_20190630_113721.jpg.jpg
P_20190630_113739.jpg.jpg

PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/2/2010
a vzal´s toho "kamaráda" aspoň naplocho po pr...i?
Posláno:

Začátečník
Připojený: 8/19/2018
To bych nasledně, asi taky pouzil tupou stranu sekery Evil
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2008
Pěkná NATA od TOPSu
https://www.topsknives.com/tops-nata

langl vložil tyto přílohy:
tops_nata_0m.jpg.jpg
tops_nata_12.jpg.jpg

Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 12/11/2007
Zdravím máte někdo odzkoušen nůž Tops FDX 66?

lednacek vložil tyto přílohy:
stažený_soubor.jpeg

Posláno:

Pokročilý
Na čo ho potrebuješ?
Posláno:
Pozorovatel
Wotan napsal:
Na čo ho potrebuješ?

Líbí se mně a chtěl bych ho jako EDC, ale hlavně mne zaujal
Posláno:

Pokročilý
lednacek napsal:
Wotan napsal:
Na čo ho potrebuješ?

Líbí se mně a chtěl bych ho jako EDC, ale hlavně mne zaujal

Keď niečo v živote chceš tak si to kúp Laugh Laugh Laugh
Žartujem, je to zrejme dosť špecifický nôž a myslím že s ním spravíš väčšinu bežných činností Happy hlavne si myslím že bude pútať pozornosť, asi je jedno kde ho vytiahneš, zrejme sa nevyhneš minimálne jednej otázke typu: "ukáž, čo to máš?" Laugh
Posláno:
Pozorovatel
No od Topsu je většina věcí dost specifická 😀 já bych ještě chtěl vědět jaké máš zkušenosti s typem této čepele. Já ji nikdy nevlastnil tak bych rád znal názor na použití a broušení. Dík.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/26/2006
lednacek napsal:
Já ji nikdy nevlastnil tak bych rád znal názor na použití a broušení. Dík.

Ocel je 1095 takze brousit to pujde uplne bez problemu. Snadno to vybrousis to velice ostryho jedovatyho ostri ale pocitej s tim ze jak snadno se 1095 brousi tak snadno zase ostri ztraci. Brousit to budes nejspis "nadvakrat" - zvlast "rovnou" cast a zvlast "zalomenou" cast. V kazdem pripade u takhle maleho noze mi tenhle tvar ostri prijde tak nejak zbytecny...

PS
Jako EDC od TOPS mi v tehle velikosti prijde mnohem lepsi Mini Scandi, Backup, UTE02 nebo treba Little Bugger.
Posláno:
Pozorovatel
Pánové děkuji za rady a odpověď, ještě vše zvážim a pak se buď pochlubím, nebo ne. Dík moc.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/6/2006
Frog na zajace

marian160 vložil tyto přílohy:
IMG_20190727_150431.jpg.jpg
IMG_20190727_150450.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/20/2008
Vracím se k porušené povrchovce na Tops Silent Hero, při výrobě kydexového pouzdra. Nakonec to dopadlo takto. Z Topsu odepsali : Pokud má nůž povrchovou úpravu je pravděpodobné, že po aplikaci nahřátého materiálu se změní povrchová úprava vlastnosti a může se i sloupat. Na tento fakt měl výrobce pouzder upozornit.
Nicméně, v rámci dobrých obchodních vztahů poslali nový nůž.
Zároveň chci poděkovat firmě Widetrade (www.kapesni-noz.cz), za opravdu vstřícné jednání a rychlé vyřízení reklamace. Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2016
Musashi napsal:
Vracím se k porušené povrchovce na Tops Silent Hero, při výrobě kydexového pouzdra. Nakonec to dopadlo takto. Z Topsu odepsali : Pokud má nůž povrchovou úpravu je pravděpodobné, že po aplikaci nahřátého materiálu se změní povrchová úprava vlastnosti a může se i sloupat. Na tento fakt měl výrobce pouzder upozornit.
Nicméně, v rámci dobrých obchodních vztahů poslali nový nůž.
Zároveň chci poděkovat firmě Widetrade (www.kapesni-noz.cz), za opravdu vstřícné jednání a rychlé vyřízení reklamace. Ok

Klobouk dolů před takovými firmami. V poslední době to není jediné takovéto gesto Ok
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum