ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/30/2008
Tyler napsal:
Hele, jestli tamto nebylo fňukání, tohle bohužel rozhodně je. Stěžuješ si tady na poštu opakovaně, minule ti bylo řečeno, že jste se dohodli na službě, která má jisté podmínky a rezervy, že sis je nezjistil předem, je tvůj problém. Jiné možnosti byly, mimo jiné sis mohl nechat poslat přímo hotovost v rámci Cenného psaní a prachy jsi mohl mít během pár dní v ruce zásilkou, která je pojištěná a její cesta se dá sledovat podle podacího čísla.

Pokud sdílíš svoji zkušenost, popisuješ ji dost ublíženě, a přitom to šlo všechno udělat jinak a lépe, nediv se, že to dostaneš trochu "sežrat". To není napadání, to je diskuze dospělých.

Mimochodem, psát velikými písmeny je ekvivalent zvýšeného hlasu/křičení.

Tylere děkuji Ti.
Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
rak nožomil napsal:
Dnes je pondělí 5.8.2019 a peníze stále nepřišly!!!

Dnes je pondělí 12.8....myslím to spíš ze srandy,ale akurátní člověk by se měl sám chovat akurátně...ten překlad asi nikomu zasejc moc nechybí jen že je po "čtvrtým "
Jinak jasně že ať si každej napíšeco chce a nebojí si přečíst co se chtělo napsat druhýmu...

EM vložil tyto přílohy:
Image_1.jpg.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/5/2014
Sidney: musíš dát odkaz stránky samotný ne odkaz přílohy z mailu kde na to koukáš
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
notobi napsal:
Sidney: musíš dát odkaz stránky samotný ne odkaz přílohy z mailu kde na to koukáš

Sorry, to víš starej dědek si s ajtý zas tak nerozumí. Laugh Je to velký, nedostanu to sem. Na webu to nemůžu najít.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
rak nožomil napsal:
Nedá mi to, abych se ještě jednou a naposledy vrátil k mému "případu" kdy jsem tady popsal svou zkušenost se službami české pošty

Myslel jsem si, že toto vlákno se jmenuje "volný pokec" právě proto, že se tady člověk může volně vyjádřit a napsat svůj názor nebo zkušenost, ať již pozitivní, nebo negativní...

To jsem učinil. Ke svému překvapení jsem však ihned poté, co jsem napsal svou zkušenost s českou poštou, byl napaden členem fóra langlem, že tady fnukam a brecim a že si stěžuji...

Žádám proto velmi zdvořile pana langla, aby mi odpověděl na následující dotaz:

CO VLASTNĚ MOHU A SMÍM ANEBO NEMOHU A NESMÍM PSÁT DO VLÁKNA VOLNÝ POKEC???

CHTĚL BYCH V TOM MÍT JASNO ABYCH SE V BUDOUCNU NEDOPUSTIL NĚJAKÉHO FAUX-PAS NEBO ABYCH NENAPSAL NĚCO NEVHODNÉHO.

DĚKUJI PŘEDEM ZA JASNOU A STRUČNOU ODPOVĚĎ CO DO TOHOTO VLÁKNA SMÍM NAPSAT A CO NE...
Napsat můžeš co chceš,nikomu nepřísluší Ti něco zakazovat(maximálně můžeš dostat ban možná moderátor příspěvek smázne)Ty zas na druhou stranu nemůžeš nikomu bránit aby Tvůj příspěvek hodnotil,korektnost případě postižitelnost opět dle pravidel a benevolenci moderátora. Wink Ok
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/10/2019
rak nožomil napsal:
Pro JEŽOUR:
Pošli PM.
Už téměř 30 let jsem soudnim tlumočníkem a překladatelem pro jazyk NĚMECKÝ se specializací PRÁVO, tak ti to snad budu umět přeložit...
Happy Grin Grin Grin

PM email, nic. Chtěl jsem využít Tvých soudem požehnaných služeb, abych nekradl čas lékaři, který se nabídl první (Surg) uplynulo 10 dní a já požádám Surga, Raku Nožomile
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2011
pro Ježour:

Dnes jsem se vrátil z Německa,
byl jsem tam na dovolené a na knife jsem nechodil.
Pokud jsi mi poslal text k překladu na PM, zítra ti překlad udělám a pošlu.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015
něco na uklidnění atmosféry a na dobrou noc Wink

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/18/2017
Čekal jsem teda jinej konec.. Konec pro Inda..Beating Laugh
..kdyby byli všichni stejný, byla by to pěkná nuda..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017

Applause Ok .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015

germanicus1 vložil tyto přílohy:
68532804_3050303824996346_8368201751383244800_n.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012

Jurajm vložil tyto přílohy:
válečník.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
dobry den
muzete nekdo kontaktovat uživatele SHOTTI z brna?
ma plny email, vraceji se mi od neho maily a porad dokola se snazi odesilat.
uz me to otravuje, nemam ho jak kontaktovat a tady jsem ho nenašel, děkuji mockrát

Dan
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2007
WuDan napsal:
dobry den
uz me to otravuje, nemam ho jak kontaktovat a tady jsem ho nenašel, děkuji mockrát

Dan

http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=profile&u=1738

"Life is too short to carry an ugly knife" - Calvin Coolidge
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/5/2014
WuDan napsal:
dobry den

Dan

dej si ho do spamu a máš klid
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/31/2012
https://www.highlife.cz/noze-buck-nuz-buck-folding-hunter-v117
Ahojte chtěl bych si koupit Bucka 110,ale zdá se mi zde nějaý levný?!?! Mohlo by se jednat o kopii i na těchto renomovaných stránkách???
Díky za odpověď pokud někdo máte zkušenosti.
Posláno:
Štamgast
Je to akce, původně byl za 1900,-. Dlouho se nerozmýšlej a ber! Aby sis nakonec neříkal, že kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Wink

Zdenek
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/30/2019
Kapol napsal:
Díky za odpověď pokud někdo máte zkušenosti.

Prohledej naše fórum. Třeba tady:

http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=765347

Sice to je nějaký čas, ale opatrnost s tímto konkrétní obchodníkem bude na místě Shocked
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/17/2011
Kapol: Mám od nich 110 a 112 pár měsícu zpět a oba jsou originály. Od té doby co má v ČR Buck ofiko distributora, zvedli se ceny. Highlife má bud starý zásoby anebo svuj zdroj...
PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:
Štamgast
Za sebe můžu říct, že mám u nich už nějaký ten nákup na svědomí, konkrétně asi deset a nikdy nebyl žádný problém. Ani s komunikací ani s čímkoli jiným. Pokud jsem ovšem jen neměl štěstí. Happy

Zdenek
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum