ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Coldsteel - I. Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 1/25/2019
Étienne napsal:
Funkysaurus napsal:
Johny22 napsal:
Za mě jeto upravený Vaquero ktery Lynn nosí 2 Laugh

Asi ano, na jednu stranu škoda, na druhou ušetřené peníze. Teda kdyby na me dnes nezaskočila nova, cernena verze Code 4.
Pokud bude ke koupi i u nas a v Tanto stylu, tak asi neodolam a misto Lawman(a) to bude mazel na domaci nošení.

Chlapi, ví někdo něco bližšího o tom černěném Code 4?

Tak CS Code 4 limitka na objednani zde:

Code 4 ver.1

Code 4 ver.2

Nemají ji s tanto čepelí, tak mě neláká. Cry

Posláno:
Začátečník
Tak jsem byl informován, že Code 4 limitka je i u pana Šulce, omlouvám se za další příspěvek, ale raději bych dal odkaz na tyto stránky kde rád nakupuji a předchozí post nemůžu ani upravit, ani smazat.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
XLák tohto modelu je jeden z mojich najobľúbenejších: https://www.youtube.com/watch?v=4OJd1zAIpY0 Ok .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Na Lynna sa nechytajú, ale pobavia, no a Tona Jonesa vidím rád vždy: https://www.youtube.com/watch?v=hoXCYVmJE54 .
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/8/2017
Jo, jejich videa jsou povedená Happy

Mně dnes dorazil Spartan, první dojmy super, nabroušený výborně, ale za ty klipy by si měl CS nafackovat. První věc co jsem musel udělat, bylo sundat klip a trochu ho ohnout. Šlo to blbě, ale nakonec se povedlo... Byl bych rád, kdyby byl použitelný hned po rozbalení Confused

Randy Marsh vložil tyto přílohy:
20190813_160931_1.jpg.jpg
20190813_163643.jpg.jpg

What do you mean "closeminded"? I listen to all types of death metal!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/29/2016
Tohle je největší neduh CS ja minule musel ohybat klip na AD-10, ale to uz je skoro malej plocháč, takže to chtělo značnou snahu Laugh ale třeba na Frenzym je klip perfektni krasne jdu do kapsy a ven... pro to nemize byt vsude?!
Posláno:
Začátečník
Randy Marsh napsal:
Jo, jejich videa jsou povedená Happy

Mně dnes dorazil Spartan, první dojmy super, nabroušený výborně, ale za ty klipy by si měl CS nafackovat. První věc co jsem musel udělat, bylo sundat klip a trochu ho ohnout. Šlo to blbě, ale nakonec se povedlo... Byl bych rád, kdyby byl použitelný hned po rozbalení Confused

Me na nem nejvic mrzi absence napisu Cold Steel, ale zas na druhou stranu me potesily nahradni srouby ke klipu, to jsem u jiného nenasel.

Kdysi jsem koukal po Crawford(ovi) jako kudle na zahradu, ale liner lock moc nemusim. Jaky je to pracant?
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/8/2017
To je pravda, za náhradní šroubky Ok Ok

Crawford je fajn nůž, hlavní přednost vidím v rukojeti - skvěle sedne do ruky (aspoň do té mé), nikde nic netlačí, prostě paráda. Marně hledám v paměti, který můj zavírák by měl tak pohodlný úchop. Klip je fajn. Na svou velikost je dost lehký, jen 118 g. Je na bronzových podložkách, což zrovna tady kvituji a navíc lítá jak na ložiskách, přitom naprosto nulová vůle. Linerlock působí tence, ale žádný problém s ním nemám. Navíc jsem viděl na YT video, kde s nim týpek mlátí hřbetem do nějaké palety a nůž to zvládl uplně v pohodě. Sekundární pojistka je taky fajn, když to nechceš používat, tak o ní vůbec nevíš, nijak nevadí, nerachtá...
Nařezáno s ním moc nemám. Je ve stavu prakticky nového nože. Říznul nějakou krabici, provázek, sváču, buřta... Ale i za tu chvíli je poznat, že je to řezivej nůž. Žádný kopyto. Přišel velmi ostrý.
Ještě doplním, že má poměrně dost silný detent, takže vystřelí jak automat.
What do you mean "closeminded"? I listen to all types of death metal!
Posláno:
Začátečník
Randy Marsh napsal:
....

Díky za info, nakonec na zahradu necham Lanskeho responder a budu zas radeji o par krucku blize k espade.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/23/2018
Tak dnes se mi sbírka rozrostla zas o jeden starší kousek. Není to žádný obr ale malá kudla to také není Grin Grin .

Wolfes vložil tyto přílohy:
IMG_20190816_133803.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Kurnik šopa, ty máš někde nějakou zlatou žílu nebo co, kam natyhle kousky chodíš? Jinak super přírůstek Applause
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/23/2018
Johny22 napsal:
Kurnik šopa, ty máš někde nějakou zlatou žílu nebo co, kam natyhle kousky chodíš? Jinak super přírůstek Applause

Kéž by jsi měl pravdu, je to o hledání a trochu o štěstí. A to ani nemluvím kolik CS mě uteklo, protože jsem zrovna neměl prachy a nebo byli ty nože na mě drahé. Zatím mi jich víc uteklo než jsem těch starších modelů sehnalHappy . Jo jinak máš pravdu super přírůstek, mám z něj velkou radost ale stejně mě štve, že se mi nedaří sehnat ty starý Voyagery. Snad se ještě něco časem zadaří. Kurňa málo vydělávámLaugh Laugh asi budu muset prodat tu ledvinu Laugh Laugh .
Posláno:

Štamgast
Prodat ledvinu neni řešení, prachy utratíš a nařadě budou játra Laugh
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/10/2015
Johny22 napsal:
Prodat ledvinu neni řešení, prachy utratíš a nařadě budou játra Laugh

No počkaj, on nikde nepovedal že predá svoju Laugh