ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Potřebuju poradit Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/27/2009
EPOXY 1200 lepidlo alebo nieco podobne v 2vojstriekacke ak to chces jedorazovku (na +- dva noze)
http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=813620#813620
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/29/2007
Používám epoxid s kovovým plnidlem. Ještě se nikdo neozval, že by se finka rozpadla.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/16/2009
Krhút napsal:
Používám epoxid s kovovým plnidlem. Ještě se nikdo neozval, že by se finka rozpadla.
Ahojte,plně souhlasímApplause .Několikrát se mi stalo,že se mi ručka na hotovém noži znelíbilaOh No a dolu se dostávala pouze nařezáním a odštípánímAdmire .Nakonec bylo třeba "kovové "lepidlo z řapu odbrousit.Laugh K
S noži je to jako s lidmi,když jsou tupí,tak to za moc nestojí.N.N.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/14/2010
Děkuji moc za doporučení. Jen se ještě zeptám - u toho lepidla s kovovým plnidlem píšou, že je do šeda - jak to pak vypadá, když to uschne? Rád bych lepil dřevo + březovou kůru
RS
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/2/2011
Co jsem měl myslím Bisona, tak barva asi takto. Po obroušení jsou vidět drobná lesklá zrnka.

RS vložil tyto přílohy:
Bez_názvu_1.jpg

Pište mi prosím raději email než PM.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/16/2009
midlan napsal:
Děkuji moc za doporučení. Jen se ještě zeptám - u toho lepidla s kovovým plnidlem píšou, že je do šeda - jak to pak vypadá, když to uschne? Rád bych lepil dřevo + březovou kůru
Ahoj,po vytvrzení je barva šedá a po napuštění ručky nebo střenek nějakým "sajrajtem" je temně šedočerná.K.
S noži je to jako s lidmi,když jsou tupí,tak to za moc nestojí.N.N.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 3/23/2015
Zdravím všetkých,
je tu niekto z Bratislavy alebo blízkeho okolia, prípadne hocikto iný ochotný, kto má sústruh na kov? Potreboval by som malú službu. Robím 2 nože na zákazku a na prevlek som si vyvŕtal 5 mm dierku. Čepele sa mi vrátili z kaliarne a ja za ten svet neviem zohnať v rozumnom množstve 5 mm rúrku. Mám 6 mm nerezovú guľatinu, je tu niekto, kto by mi ho ochotný vytočiť 2 rúrky dĺžky 25 mm s vonkajších priemerom 5 mm a hrúbkou steny 0,5 - 0,75 mm? Prípadne ak niekto máte k dispozícii, viete mi predať?
Za každý tip ďakujem.
Maroš
FB @nozejanovic
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/16/2008
Nazdar pánové. Tahám teď přes zimní období na kovárnu čelovku, protože tam nemám elektriku. A ta čelovka má na konci magnet, aby se případně dala připnout na nějakej kovovej předmět.
Nevíte jak se zbavit kovovejch částeček, který ulpí na tom magnetu?
" a všichni tam nasávali jak tepláky hozený do potoka "
Hlavně nenápadně, jakože nic!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/7/2010
Raďas napsal:
Nazdar pánové. Tahám teď přes zimní období na kovárnu čelovku, protože tam nemám elektriku. A ta čelovka má na konci magnet, aby se případně dala připnout na nějakej kovovej předmět.
Nevíte jak se zbavit kovovejch částeček, který ulpí na tom magnetu?

Jestli máš, tak nejdřív to "vofoukni" stlačeným vzduchem, pak vezmi Izolepu (třeba normální) nalep ji na ten magnet, hezky přitlač a sundej, doufám, že i s těma pilinama či částečkama. Happy Možná, že to budeš muset udělat nekolikrát. To lepidlíčko se postará. Držím palce !
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/16/2008
Díky za radu, hlásím že lepící páska vs. magnet 1-0 Ok
" a všichni tam nasávali jak tepláky hozený do potoka "
Hlavně nenápadně, jakože nic!
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 5/14/2008
Pořídil jsem si lis na druky a knoflíky a teď hledám raznice na očkové jednodílné nýti co se používají na kydexová pouzdra. Kde se to dá koupit?
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/11/2016
Nemáte prosím někdo tip, kde koupit G10ku (ideálně dvoubarevnou) v síle 9mm+
Jediné co jsem našel bylo na jataganu, ale tam se kolega barevně nenašel :)

Díky,
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015
jestli ti nevadí čekat měsíc, tak třeba tady, ale nejvíc co jsem viděl bylo 8,5 mm, možná tam budou mít i širší Confused

https://www.aliexpress.com/af/Glass-fibre-g10.html?d=y&origin=n&SearchText=Glass+fibre+g10&catId=0&initiative_id=SB_20191125061816
Posláno:

Pokročilý
Díky za tip, možná bude cesta - čínu si šetřím jako záložní řešení, raději bych sehnal něco u nás.
8,5mm by asi i stačilo - má to být na větší kudlu + "obsidián" úprava, takže bych tam radši měl trochu masa, ať pak nezjistím, že je to málo a blbě se drží.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/5/2012
Ahoj Rád bych varoval před G10 z číny..ja si na ali objednal 2x180x8 oranžovou..a ta se loupala vrstva od vrstvy..děs...prodejce s kvalitou byl spokojenej ale mě to bylo k ho..ale Ali mi vratili peníze.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
Kupoval jsem v Polsku Volnik.pl ale tam maji jen 6.5mm Sad
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015
tak ono asi záleží jaký to bude výrobce, chce to koukat na recenze. Pochybuju, že ty nože co se vyrábí v číně s G10 nebo samotná G10 co se sem dováží bude výroba někde jinde.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/12/2015
Ahoj ahoj, nemáte někdo zkušenost s nákupem nožů na BladeHQ?
Chtěl bych kudlu za 80 dolarů a po zadání mé adresy to píše free shipping. Tak mě zajímá jestli to tak je, protože tady někde jsem četl, že dopravu řeší až po vygenerování objednávky.
A případně na kolik cca mě vyjde možné clo.
Děkuji za odpověď.
Posláno:

Pokročilý
mydlinkaTM napsal:
Kupoval jsem v Polsku Volnik.pl ale tam maji jen 6.5mm Sad

Tak Volnik.pl me zatim docela zaujal Laugh Laugh

Prim vložil tyto přílohy:
volnikpl.JPG

Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/25/2019
Oxygen napsal:
Ahoj ahoj, nemáte někdo zkušenost s nákupem nožů na BladeHQ?
Chtěl bych kudlu za 80 dolarů a po zadání mé adresy to píše free shipping. Tak mě zajímá jestli to tak je, protože tady někde jsem četl, že dopravu řeší až po vygenerování objednávky.
A případně na kolik cca mě vyjde možné clo.
Děkuji za odpověď.

Pred nejaku dobou jsem tam zkousel nakoupit. Nakonec po vyplneni vsech udaju, ač tam mají CR i na vyber, nesla provest platba, že k nám zbozi nezasilaji.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum