Fórum
Lepidla Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/8/2017
Taky používám Lidl epox a funguje výborně. Ale vzpomínám, že jednou byl taky jakoby mastný a tvrdnul hůře. Nakonec vytvrdnul ale už jsem taky začínal panikařit Laugh Důležité dodržovat všechny doporučené postupy (odmaštění, zdrsnění, apod.) ale taky sledovat jak to leze z těch injekcí. Mělo by se to míchat 50 / 50 a né vždycky se povede ulomit krytku lepidla tak, že to leze stejnoměrně, tak dávat bacha i na to.
Z mojí zkušenosti potřebují oba vytvrdnout dostatečně dloho (v řádech dní) i ten fast. Má sice jiný průběh tuhnutí, vytvrdne rychleji ale je delší dobu jakoby gumový, než ztvrdne úplně.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
No a taketo cosi ako Ježourovy sa mne za 10r. co lepim (a ani som od nikoho nepocul) nestalo kto lepi EPOXID CHS EPOXY 1200/324 . Kilo kupim za 8-9E http://eshop.epoxidy.sk/produkt/chs-epoxy-324/ a neriesim sprostosti. Miesanie som tu uz Xkrat popisoval pomocou 2 striekaciek z lekarne alebo od lekara........ a na zaslepky pri montazi na trn si kupim 5min epox Bion , UHU ks za +-6E co mam na 10 nozou. Tieto Lidl vyrobkySurprised by ma asi jeblo keby som napatlal parohovu prilozku do ktorej porov sa ten "epox"vsiakol anestuhol , a teraz ho pracne cistit alebo do kosa
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/8/2009
Jaké mi doporučíte lepidlo levné a kvalitní na paroh / mosaz ? Nebude to některak namáhaný spoj ! Zdělám na danou věc cca 20ml Grin Děkuji.
Stát si za tím, co je správné, chce odvahu, ale není jiná cesta.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum