ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Lepidla Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/8/2017
Příspěvky: 199
Taky používám Lidl epox a funguje výborně. Ale vzpomínám, že jednou byl taky jakoby mastný a tvrdnul hůře. Nakonec vytvrdnul ale už jsem taky začínal panikařit Laugh Důležité dodržovat všechny doporučené postupy (odmaštění, zdrsnění, apod.) ale taky sledovat jak to leze z těch injekcí. Mělo by se to míchat 50 / 50 a né vždycky se povede ulomit krytku lepidla tak, že to leze stejnoměrně, tak dávat bacha i na to.
Z mojí zkušenosti potřebují oba vytvrdnout dostatečně dloho (v řádech dní) i ten fast. Má sice jiný průběh tuhnutí, vytvrdne rychleji ale je delší dobu jakoby gumový, než ztvrdne úplně.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/27/2009
Příspěvky: 2,533
No a taketo cosi ako Ježourovy sa mne za 10r. co lepim (a ani som od nikoho nepocul) nestalo kto lepi EPOXID CHS EPOXY 1200/324 . Kilo kupim za 8-9E http://eshop.epoxidy.sk/produkt/chs-epoxy-324/ a neriesim sprostosti. Miesanie som tu uz Xkrat popisoval pomocou 2 striekaciek z lekarne alebo od lekara........ a na zaslepky pri montazi na trn si kupim 5min epox Bion , UHU ks za +-6E co mam na 10 nozou. Tieto Lidl vyrobkySurprised by ma asi jeblo keby som napatlal parohovu prilozku do ktorej porov sa ten "epox"vsiakol anestuhol , a teraz ho pracne cistit alebo do kosa
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/8/2009
Příspěvky: 1,180
Jaké mi doporučíte lepidlo levné a kvalitní na paroh / mosaz ? Nebude to některak namáhaný spoj ! Zdělám na danou věc cca 20ml Grin Děkuji.
Stát si za tím, co je správné, chce odvahu, ale není jiná cesta.
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 3/12/2020
Příspěvky: 11
Dušan napsal:
chrasťa napsal:
... Nebo má někdo tip na levnější a kvalitní lepidlo na kudly?


Epoxy 1200. Prodávají se v různých gramážích.HappyEpoxy 1200 je 50 rokov stará chémia, nemyslíš že už bude existovať niečo lepšie? Napríklad bez tak agresívnej žieraviny?

Teraz používam modelárske 30 min. Robbe, inak bežne (napríklad na detskom krúžku) napríklad ZAP. Na laminovanie a napúšťanie dreva L285.

Treba dávať pozor na podložku, nemala by byť savá (drevo!, ja viem, bežne sa používa) a na plnidlo. Ak je plnidlo savé, treba počkať nech sa rozbehne reakcia. U 30 min čakám 5-10 min, u laminovacej živice 15+ minút. A áno, mám v kýle lode laminovaciu živicu s plnidlom čo nevytvrdla.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/9/2002
Příspěvky: 4,518
Teda já mám občas dlouhý vedení, ale takhle...
Všiml sis takové malé, nepodstatné drobnosti?


Surg vložil tyto přílohy:
Dlouhé_vedení.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Vaše připomínky pište na support@knife.cz Powered by Progris