Fórum
Pásová bruska II. Možnosti
QNX
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/2/2006
Příspěvky: 225
martin202: Plynová pružina, vinutá pružina, nebo i pružný člen s elastomerem, všechno se dá použít. Když to uděláš dobře, bude to fungovat.
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 2/23/2017
Příspěvky: 17
když jsem brusku dělal, samozřejmně jsem chtěl plynovou vzpěru, neb je to elegantní. Nakonec jsem se rozhodnul na pružinu a udělal jsem dobře. Brusku uděláš a vložíš pružinu, když zjistíš že to není ono jednoduše pružinu vyměníš a je to lehká úprava u plynovky musíš měnit vzdálenost oka, tedy vařit, nebo jiné složitosti, až třeba výměna vzpěry. Já než jsem to vyladil vyzkoušel jsem tři pružiny. Dnes používám dvě jako pár a napínání je stavitelné. Tím nechci říct, že stále štěluji, ale na první nastavení jsem to ocenil. Dále, když není uchycení v ose, dělá to paseku v celkovém nastavení brusky. Rameno je namáhané na krut a pokud není uložené v ložisku (jako že často není) sčítají se nedefinovatelně vůle. Stále opakuji je to stroj, kde je řezná rychlost 30m/s a neměl by se do toho pouštět laik bez základů strojařiny.
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 1/28/2019
Příspěvky: 35
[quote=Hafoun]když jsem brusku dělal, samozřejmně jsem chtěl plynovou vzpěru, neb je to elegantní. Nakonec jsem se rozhodnul na pružinu a udělal jsem dobře. Dále, když není uchycení v ose, dělá to paseku v celkovém nastavení brusky.
Mohl bys prosím být konkrétnější k tomu uchycení v ose? Tedy uchycení čeho v jaké ose? Díky.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Vaše připomínky pište na support@knife.cz Powered by Progris