ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
MIKOV II. - historie i současnost Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/10/2019
yarr napsal:
Rumunec napsal:
...dohadovaním na tomto mieste asi na nič neprídeme. Napísal som do MIKOVa...

Ehm... Ok

Kluci, přesné datum nevím, nejsem Andor Šándor z kontrarozvědky.
Nicméně když jsem se v roce 1983 poprvý ženil, dostal jsem ho mezi svatebními dary.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/21/2019
Priebežný stav:
Poslaný e-mail, 3.1.2020 a 6.1.2020. Do dnes žiadna odpoveď, úprimne ani som nedúfal. Čakal som presne to, čo aj nastalo keď som tam proste zavolal. Keď počul pán v telefóne otázku ,,v ktorom roku sa prvýkrát začal vyrábať model predátor?,, Rychlo ma prepojil na kolegyňu a ako som čakal tak sa to nejak stratilo vo víre čakačiek a niekoľko krát sa meniacich tónov zvonenia až po tradičnú ,, výťahovú,, hudbu. Potom samozrejme po 12 minútach sa spojenie prerušilo. Mám dve sro-čky takže toto mnou ani nemykne Grin tak volám znovu. Už ma dvíha priamo kolegyňa. Po mojej otázke to automaticky uzatvárala že toto ona nevie. Vravím v poriadku veď to nechcem v tejto sekunde. Ona znovu že ani kolegovia to nevedia. Nadýchol som sa a povedal že nech ospravedlní moju trúfalú naivitu a dúfanie, že by výrobca noža takúto niekde držal. Zrazu už existoval archív v ktorom by všetko malo byť a mám zavolať v stredu, že to pripravia. Osobne tomu neverím, a ani že sa so mnou budú baviť. Môžme dať interné stávky pre tú srandu Laugh . Som však optimista a férový chlap, tak budem šťastný ak sa budem mýliť, im sa ospravedlním Admire a tu prehrám nejaké to pivo. Wink
Dám potom vedieť, pekný deň prajem.
Cesta je cieľ.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/3/2019
Od Mikova jsem potřeboval určit nožík Pazourek, všechny informace se dostavily do 6 hodin, pán určil vše včetně počtu vyr. kusů, ceny, a kdy se nůž vyráběl. Takže za mne komunikace s firmou celkem dobrá, ale věřím že ta ženská ví prd, také jsem měl tu čest si s ní dopisovat.
To je moje zkušenost, jestli se tam vyměnily nějací lidé nevím, každopádně ten chlap věděl i informace o noži kterých bylo vyrobeno 40ks, tak mne zaráží že neví nic o Predatoru, kterého bylo vyrobeno mnohonásobně víc.
Přeji hodně nervů a hezký den.
Š.
Způsoby dělají muže
Posláno:

Pokročilý
Ja som ani nečakal že to budu vedieť takto po kancelárií že ,,Janka Janka odkedy,, a Janka instantne vyplázne dátum počas obliekania bundy, vyberajúc si z úst ešte nezapálenú cigaretu lebo už to dva krát zamrmlala, len jej nebolo rozumieť. Grin Nejak som veril asi v takúto, či podobnú reakciu:
,,Pane túto informáciu vám v tejto chvíli nevieme poskytnúť, viete sme tu kancelárie ako obchodné zastúpenie, objednávky a podobne. Ak dovolíte, poskytneme vám kontakt na kompetentného pracovníka na ktorého sa môžete obrátiť alebo nám poskytnite kontakt na budeme vás informovať.,,
Snažiť sa urýchlene odbiť klienta že proste my to tady nevíme a smůla pane , je to jediné čo pôsobí tragikomicky. Sú to ľudia a takéto momenty ukazujú že nie každý robí prácu s vášňou, ktorá ho napĺňa a ja na to egoisticky zabúdam. Ďakujem za slová podpory Ok Happy , verím že to zvládnu.
Cesta je cieľ.
Posláno:

Pokročilý
Jaaaj chlapi, včera som sa k tomu nedostal, ale teraz som vstal a hneď volal do MIKOVa. Pán aj pani boli ako vymenení, profesionáli so slušným prístupom. Asi sa uvedomili kde pracujú a prečo. Zároveň s bojazlivým hlasom sa ma spýtala, na čo mi to je. Povedal som pravdu a ona mi oznámila že prvý nákres/návrh bol najskôr v 1988. Takže starší byť určite nemôže. Ospravedlnil som sa, som spokojný že som sa mýlil a už aj tu v tom bude jasno hádam. Mission possible Laugh Ok krásny deň všetkým.
Cesta je cieľ.
Hmm
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/10/2007
Rumunec napsal:
Pán aj pani boli ako vymenení, profesionáli so slušným prístupom.

Příspěvky na knife a následné kopance do hlavy od vedení, zdá se, mění lidi k nepoznání. mrGreen
Posláno:

Pokročilý
Hmm napsal:
Příspěvky na knife a následné kopance do hlavy od vedení, zdá se, mění lidi k nepoznání. mrGreen

Sám by som to lepšie nenapísal. Grin Ok preto preferujem slušnosť a dôraz.
Cesta je cieľ.
Hmm
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/10/2007
Rumunec napsal:

Sám by som to lepšie nenapísal. Grin Ok preto preferujem slušnosť a dôraz.

Mno, upřímně... Po tom, co se tam dlouhodobě předvádí, nějaké kopance jsou sakra málo. Tam to nespasí ani anální džihád. Grin
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 11/11/2013
Krokodýlek s DLCečkem

Roman5 vložil tyto přílohy:
P1100723.JPG.jpg
P1100724.JPG.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/8/2020
Pěkné.Ok
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 1/24/2013
Mám starý Brigand a je na něm nápis "Mackie". Ví někdo, co by to mohlo znamenat? Nebo to tam bylo standardně?

THALES vložil tyto přílohy:
IMG_2669.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/3/2019
Ta už něco pamatuje..

Tonyto73 vložil tyto přílohy:
IMG_20200124_174604.jpg.jpg

P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
THALES napsal:
Mám starý Brigand a je na něm nápis "Mackie".

Podle mne běžné značení...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
P. napsal:
Ježour napsal:
Dodám že ten nůž nemám jako sbírkový kus, používám jej na vandrech.

Pokud není sbírkový, proč ne? "Custom" verze...Ok

Jde to po chvilkách, nemám čas. Ručku jsem prodloužil o 2 cm, mám velkou ruku.
Snad to dorazím tento týden.

Ježour vložil tyto přílohy:
IMG_20200128_115143_2.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/12/2020
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2015
Ahojte. U otca v dielni som našiel hromadu starých mikováčkov a pár sandrikov. (Viď foto č. 1)

Dal som sa do debaty s jedným Američanom, ktorý si zo Švédska kúpil nôž (viď zvyšné fotky), ktorý vyzerá byť identický s mikováčkom úplne vľavo, až na to, že nemá žiadne označenie výrobcu. Zdá sa mi ale nepravdepodobné, že by dvaja výrobcovia použili identický obrázok. Čo myslíte, je to tiež Mikov?

Ctihor vložil tyto přílohy:
3.jpg.jpg
chief.jpg
backs.jpg

Abstinujúci nožoholik
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/11/2013
Myslím že by to Mikov mohl být, to že nemá označení na čepeli se může stát ve výrobě, sám jeden takový mám a je 100% z Mikova, a několik jsem již též viděl.

rettromen vložil tyto přílohy:
SDC14444.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/16/2015
Ctihore, moc pěkná sbírečka. Mně se dochoval s autíčkem pouze jeden Cry

pirát Janes vložil tyto přílohy:
2015_12_27_3958.jpg.jpg

Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní......
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2015
Vďaka za odpoveď. Budem tiež vďačný za akúkoľvek informáciu o tomto type nožíka vyrábaného Mikovom a Sandrikom. Napr. V akom období boli produkované atď. a pod.

@pirat Janes: ono je ich ešte omnoho viac. Ale motívy sa už len opakujú.

Ctihor vložil tyto přílohy:
IMG_7104_JPG_big.jpg.jpg

Abstinujúci nožoholik
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/16/2015
Jojo, ten můj je navíc trošku jiný typ. Já je moc dobře pamatuju z dětství Happy
Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní......
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum