Fórum
MIKOV II. - historie i současnost Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/10/2019
yarr napsal:
Rumunec napsal:
...dohadovaním na tomto mieste asi na nič neprídeme. Napísal som do MIKOVa...

Ehm... Ok

Kluci, přesné datum nevím, nejsem Andor Šándor z kontrarozvědky.
Nicméně když jsem se v roce 1983 poprvý ženil, dostal jsem ho mezi svatebními dary.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/21/2019
Priebežný stav:
Poslaný e-mail, 3.1.2020 a 6.1.2020. Do dnes žiadna odpoveď, úprimne ani som nedúfal. Čakal som presne to, čo aj nastalo keď som tam proste zavolal. Keď počul pán v telefóne otázku ,,v ktorom roku sa prvýkrát začal vyrábať model predátor?,, Rychlo ma prepojil na kolegyňu a ako som čakal tak sa to nejak stratilo vo víre čakačiek a niekoľko krát sa meniacich tónov zvonenia až po tradičnú ,, výťahovú,, hudbu. Potom samozrejme po 12 minútach sa spojenie prerušilo. Mám dve sro-čky takže toto mnou ani nemykne Grin tak volám znovu. Už ma dvíha priamo kolegyňa. Po mojej otázke to automaticky uzatvárala že toto ona nevie. Vravím v poriadku veď to nechcem v tejto sekunde. Ona znovu že ani kolegovia to nevedia. Nadýchol som sa a povedal že nech ospravedlní moju trúfalú naivitu a dúfanie, že by výrobca noža takúto niekde držal. Zrazu už existoval archív v ktorom by všetko malo byť a mám zavolať v stredu, že to pripravia. Osobne tomu neverím, a ani že sa so mnou budú baviť. Môžme dať interné stávky pre tú srandu Laugh . Som však optimista a férový chlap, tak budem šťastný ak sa budem mýliť, im sa ospravedlním Admire a tu prehrám nejaké to pivo. Wink
Dám potom vedieť, pekný deň prajem.
Cesta je cieľ.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/3/2019
Od Mikova jsem potřeboval určit nožík Pazourek, všechny informace se dostavily do 6 hodin, pán určil vše včetně počtu vyr. kusů, ceny, a kdy se nůž vyráběl. Takže za mne komunikace s firmou celkem dobrá, ale věřím že ta ženská ví prd, také jsem měl tu čest si s ní dopisovat.
To je moje zkušenost, jestli se tam vyměnily nějací lidé nevím, každopádně ten chlap věděl i informace o noži kterých bylo vyrobeno 40ks, tak mne zaráží že neví nic o Predatoru, kterého bylo vyrobeno mnohonásobně víc.
Přeji hodně nervů a hezký den.
Š.
Způsoby dělají muže
Posláno:

Pozorovatel
Ja som ani nečakal že to budu vedieť takto po kancelárií že ,,Janka Janka odkedy,, a Janka instantne vyplázne dátum počas obliekania bundy, vyberajúc si z úst ešte nezapálenú cigaretu lebo už to dva krát zamrmlala, len jej nebolo rozumieť. Grin Nejak som veril asi v takúto, či podobnú reakciu:
,,Pane túto informáciu vám v tejto chvíli nevieme poskytnúť, viete sme tu kancelárie ako obchodné zastúpenie, objednávky a podobne. Ak dovolíte, poskytneme vám kontakt na kompetentného pracovníka na ktorého sa môžete obrátiť alebo nám poskytnite kontakt na budeme vás informovať.,,
Snažiť sa urýchlene odbiť klienta že proste my to tady nevíme a smůla pane , je to jediné čo pôsobí tragikomicky. Sú to ľudia a takéto momenty ukazujú že nie každý robí prácu s vášňou, ktorá ho napĺňa a ja na to egoisticky zabúdam. Ďakujem za slová podpory Ok Happy , verím že to zvládnu.
Cesta je cieľ.
Posláno:

Pozorovatel
Jaaaj chlapi, včera som sa k tomu nedostal, ale teraz som vstal a hneď volal do MIKOVa. Pán aj pani boli ako vymenení, profesionáli so slušným prístupom. Asi sa uvedomili kde pracujú a prečo. Zároveň s bojazlivým hlasom sa ma spýtala, na čo mi to je. Povedal som pravdu a ona mi oznámila že prvý nákres/návrh bol najskôr v 1988. Takže starší byť určite nemôže. Ospravedlnil som sa, som spokojný že som sa mýlil a už aj tu v tom bude jasno hádam. Mission possible Laugh Ok krásny deň všetkým.
Cesta je cieľ.
Hmm
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/10/2007
Rumunec napsal:
Pán aj pani boli ako vymenení, profesionáli so slušným prístupom.

Příspěvky na knife a následné kopance do hlavy od vedení, zdá se, mění lidi k nepoznání. mrGreen
Posláno:

Pozorovatel
Hmm napsal:
Příspěvky na knife a následné kopance do hlavy od vedení, zdá se, mění lidi k nepoznání. mrGreen

Sám by som to lepšie nenapísal. Grin Ok preto preferujem slušnosť a dôraz.
Cesta je cieľ.
Hmm
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/10/2007
Rumunec napsal:

Sám by som to lepšie nenapísal. Grin Ok preto preferujem slušnosť a dôraz.

Mno, upřímně... Po tom, co se tam dlouhodobě předvádí, nějaké kopance jsou sakra málo. Tam to nespasí ani anální džihád. Grin
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 11/11/2013
Krokodýlek s DLCečkem

Roman5 vložil tyto přílohy:
P1100723.JPG.jpg
P1100724.JPG.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/8/2020
Pěkné.Ok
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 1/24/2013
Mám starý Brigand a je na něm nápis "Mackie". Ví někdo, co by to mohlo znamenat? Nebo to tam bylo standardně?

THALES vložil tyto přílohy:
IMG_2669.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum