ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 4/23/2018
Sestřička Janička od Maňase říká pijte rum, je zdravej 🤨😁

Pavel76 vložil tyto přílohy:
IMG_20200111_215638.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoli množství! To říkal už Hogo Fogo. Laugh Laugh Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2010
"Alkohol podávaný lekárom je liek." Grin
Cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Tak to je veru veľká paráda, ako procedúra, tak aj výsledný produkt: https://www.youtube.com/watch?v=0Yal6oK9IuA Applause Ok .
Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/18/2017
Štefan napsal:
Tak to je veru veľká paráda, ako procedúra, tak aj výsledný produkt: https://www.youtube.com/watch?v=0Yal6oK9IuA Applause Ok .

Tak to je frajer!!Applause
..kdyby byli všichni stejný, byla by to pěkná nuda..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
Sidney napsal:
Alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoli množství! To říkal už Hogo Fogo. Laugh Laugh Laugh

Přesně tak, a ten věděl o čem je řeč!Laugh
Carpe diem quam minimum credula postero
Hok
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 3/27/2013
Ahoj, mám skromný dotaz chystám se v létě na Ukrajinu a pojedu přes Slovensko, Je v těchto dvou zemích nějaké omezení na nože?Trochu jsem se díval a nic vyloženě omezujícího ohledně nožů jsem nenašel.Dík
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015
Plha napsal:
Hok napsal:
Ahoj, mám skromný dotaz chystám se v létě na Ukrajinu a pojedu přes Slovensko, Je v těchto dvou zemích nějaké omezení na nože?Trochu jsem se díval a nic vyloženě omezujícího ohledně nožů jsem nenašel.Dík

hoj, můžeš bejt v klidu, Slováci ještě nůž nevynalezly, takže logicky nemaj zákony omezující nože.
ovšem jak je to s Ukrajinci nevím, ale můžu se poptat, znám nějaké ukrajinské dělníky co načerno makaj u nás - ve šroubárně. Zítra napíšu co jsem zjistil. čau.

Vyhodíš Hujera dveřma a vleze oknem...a za týden tu máme Hliníka NoNoNo
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/15/2013
Štefan napsal:

Nádhera na to bych nervy neměl takže velká poklona.Ok
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/27/2018
Hok napsal:

Ahoj. Buď v klidu. V podstatě jako u nás. Samozřejmě, pokud je to nějaký medvědobijec bych ho nenosil na veřejnosti a mezi lidmi viditelně za opaskem. Pokud je to kapesní nůž a nebudeš s ním šermovat lidem před očima, tak jsi v pohodě. Jak jsem psal....Jako u nás.
Friedrich Engels napsal, že práce udělala z opice člověka. Já píši, že někteří mají ještě hodně co dohánět.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
hotovo, plha se odstěhoval a jestli hujer nepřestane vysírat, bloknu mu celou IP a finíto
Posláno:

Štamgast
Applause Applause Applause .
Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/21/2019
Samurai napsal:
hotovo, plha se odstěhoval a jestli hujer nepřestane vysírat, bloknu mu celou IP a finíto

Obísť sa to dá vždy a nie je to veda, to predpokladám vieš. Dúfajme že hujerove IT schopnosti sú nie na vyššej ako jeho rétorickej úrovni, potom je to save. Jednoducho to vyžaduje stále strážiť a čistiť fórum ako to tu robíte, za čo aj ja chcem veľmi poďakovať páni Ok
Cesta je cieľ.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/7/2013
...je to jenom fórum, nic víc, nic míň....kluk je srandista, honí lelky a citlivý publikum vždycky najde, bohužel. Špíš bych mu doporučil najít smysluplný koníčky, třeba úklidové a údržbářské práce v domácnosti jsem v posledních letech shledal uspokojivými, stejně tak zahradničení. Vypiplat takovej trávník, nebo zeleninu, to je něco jinýho...kam se hrabou kudly v šupleti.
Ale k nožířům mám respekt, ty něco vytvářej.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/21/2019
Ondřej B. napsal:
Vypiplat takovej trávník, nebo zeleninu, to je něco jinýho...kam se hrabou kudly v šupleti.
Ale k nožířům mám respekt, ty něco vytvářej.

AmenAdmire Admire Admire

Rumunec vložil tyto přílohy:
IMG_20190626_152930.jpg.jpg

Cesta je cieľ.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
Zdravím vespolek, pokud je zde někdo, kdo by si dovedl opravit kvalitní pětipalcový zavírák PUMA Leutenant s poškozeným zámkem lockbacku, ať se mi ozve do mailu.
Díky, Ježour
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Ježour napsal:
Zdravím vespolek, pokud je zde někdo, kdo by si dovedl opravit kvalitní pětipalcový zavírák PUMA Leutenant s poškozeným zámkem lockbacku, ať se mi ozve do mailu.
Díky, Ježour
Ono dost záleží na tom jak konkrétně a moc je ten zámek poškozený.Aby pak nebylo nutné vyrobit novou čepel,nebo zámek.
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Štamgast
Niečo pre zberateľov: https://www.youtube.com/watch?v=KFB15yZ6RJQ a https://www.youtube.com/watch?v=64S2qrE23Ko Applause Ok .
Mea culpa, maxima...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
Zivot v divocine je trocha "kruty"...ale toto je riadny bitkarOk
https://www.youtube.com/watch?v=UngGElyKFdQ
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015
Ceník ze salónu lásky z roku 1932 Shocked

germanicus1 vložil tyto přílohy: