Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Turista bloudí po Vršovicích a strašně potřebuje na WC.
V tom uvidí barevný nápis EUROTOILETS.
Vejde do mramorem obložené místnosti, kde za pultíky postávají slečny v slušivých uniformách.
Jedna mu hned vyjde v ústrety: "Dobrý den! Co pro Vás můžeme udělat?"
Turista se kroutí: "Potřeboval bych využít Vaše služby!"
Slečna se posadí za počítač: "Přejete si kabinu, anebo pisoár?"
"Kabinu!"
"Dáváte přednost barvě modré, zelené, růžové nebo klasické bílé?"
"Třeba i bílouúúú..."
"Máte raději toaletní papír, nebo Vám můžeme nabídnout současný hit s intimní sprchou?"
"Papííííír!"
"Výborně! Přejete si jednovrstvový, vícevrstvový, barevný, s vůní růží nebo raději svěží mentol?"
"Stačí i noviny!"
"Retro řešení bohužel zatím nemáme v nabídce, ale děkujeme Vám za námět k rozšíření našich služeb. Jako protihodnotu Vám rádi poskytneme zdarma použití umývárny."
"Budete si přát hudbu klasickou, nebo raději něco říznějšího?"
"Aáááááá...." - zavyje turista.
"Ano, znám. Takže výběr operních árií. Skvělá volba."
"Budete platit kartou nebo v hotovosti?"
Turista vytáhne peněženku a zaplatí nemalou sumu za papír, který právě vylezl z tiskárny.
Potom přes zuby procedí: "Tak - kde se můžu vysrat??"
Slečna se poohlédne, nakloní se k turistovi a pošeptá mu do ucha: "Neměla bych to vlastně říkat, ale my chodíme naproti do hospody. Tady máme jen zákaznické centrum. Provoz je v Ostravě!"
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/10/2019
Tak to joApplause
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/27/2018
Pepin 1975 napsal:

Jsem se zasmál. Řekl jsem si, že to musím prubnout na tu mojíLaugh .
Vzal jsem si do ruky v ložnici aby neviděla nůž. Když tam byl jsem řekl MILUJI TĚ. Pak vše přesně jak na obrázku:
Ona: Jeeeeee
Já: Psssst, bavím se s nožem (a ukázal jsem jí nůž)
Ona: Ty jsi ale starej ko....Laugh
Alespoň něčím jsme se přiblížili Americe. Funguje to tu úplně stejně
Friedrich Engels napsal, že práce udělala z opice člověka. Já píši, že někteří mají ještě hodně co dohánět.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/16/2009
Tak si připadám jaksi divně.. v Praze a okolí se vyrojily bilbordy s vkusně seřazenými vojáky s červeným baretem na hlavě a s úderným popiskem: "Pot šetří krev".... náhodou jsem narazil na obdobný citát.. jen maličko obsáhlejší...

Dřina zachraňuje krev,
krev zachraňuje životy
a zdravý rozum zachraňuje obojí... Autorem je nějaký Erwin Rommel...

Tak se ptám, kde soudruzi z NDR udělali chybu... nebo je ta chyba ve mě?
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
relka napsal:
Tak si připadám jaksi divně.. nebo je ta chyba ve mě?

"Pot šetří krev" - jedná se o staré vojenské heslo / motto, známé (v různých variantách, které ovšem mají stejný smysl) a i dnes používané v mnoha armádách po celém světě... Rommel ho nevymyslel. Wink

P. vložil tyto přílohy:
Pot_1.jpg.jpg
Pot_2.jpg.jpg
Pot_3.jpg.jpg
Pot_4.jpg.jpg
Pot_5.jpg.jpg
Pot_6.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 10/23/2019
relka napsal:
Tak si připadám jaksi divně.. v Praze a okolí se vyrojily bilbordy s vkusně seřazenými vojáky s červeným baretem na hlavě a s úderným popiskem: "Pot šetří krev".... náhodou jsem narazil na obdobný citát.. jen maličko obsáhlejší...

Dřina zachraňuje krev,
krev zachraňuje životy
a zdravý rozum zachraňuje obojí... Autorem je nějaký Erwin Rommel...

Tak se ptám, kde soudruzi z NDR udělali chybu... nebo je ta chyba ve mě?

K tomu plakátu. Víte co je největší trapas? Vyvěsit tento plakát v Prostějově. Je to totiž kampaň na naplňování výsadkového pluku, který je dislokovaný v Chrudimi. Kdo chce sloužit u těch nejlepších půjde přece do Leteckých a nebude vandrovat k beranům😂
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015
recyklace v Indii Beating

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/15/2013
germanicus1 napsal:

Tak tohle je dobrý u nas montujou do aut pomalu šlapačky nákupy aby člověk nosil po kapsách protože plasty a co2 a v indii a číně je to každýmu jedno. To že jich je někalikanásobně vic než evropanů nikomu ještě nedošlo ale my to zachráníme Admire
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Vidět to Greta, tak to s ní šlehne.......Hlavně, že se buší do Evropanů.......
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Sidney napsal:
Vidět to Greta, tak to s ní šlehne.......Hlavně, že se buší do Evropanů.......

"Greténismus" nemá s realitou prakticky nic společného...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
nemusí to být indie.. stačí rifle a čína.. hlavně ať to vypadá obnošeně.. NoNoNo

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/15/2013
Ja bych se staral o kůrovce a naše lesy a tyhle igelity bych naházel do rákosí ať si ten bordel uklidí rákosníček.
Posláno:

Začátečník
Připojený: 3/29/2019
Samurai napsal:
nemusí to být indie.. stačí rifle a čína.. hlavně ať to vypadá obnošeně.. NoNoNo

Tohle už jsem taky někde viděla. Možná jsme to měli ve škole v rámci ,,kulturního programu''.
Přijde mi zajímavý přístup některých lidí k této ,,módě''. Mě se spolužačky dlouho smály, že chodím nakupovat do sekáče. Za pár kaček seženu i značkový džíny a těch onošených je tam opravdu hodně. A mé spolužačky utrácí za to samé (jen uměle udělané) větší sumy, protože je to nové a mohou si to dovolit (nebo tak nějak). Stejně si myslím, že do sekáče občas zajdou, jen se o tom nezmiňují Cool
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 3/29/2018
A není to jen o těch riflích. Jsou dokonce lidi, co si kupují hromady nožů, které vlastně vůbec nepotřebují. A teď si představte takovou železárnu a ocelárnu v Číně ....
A pokud si někdo myslí, že když má nůž z oceli od Böhlera nebo Carpentera, tak je v pohodě .... tak není .... pro kvalitní ocel je potřeba surové železo (nikoliv recyklovaný šrot) a to je dnes v převážné míře dováženo z Číny, o těžbě železné rudy ani nemluvě Wink
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/10/2019
Zdravím. Potkala mně včera tragická událost.
Náš kocour se vydrápal v předsíni na polici odkládací stěny a z mé lesní hučky rozkousal všechna pírka. Sojčí mně mrzí nejvíc. Pokud je zde někdo, kdo by vyléčil můj žal, Ježouří vděčnost ho nemine.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/22/2009
sep01 napsal:
germanicus1 napsal:

Tak tohle je dobrý u nas montujou do aut pomalu šlapačky nákupy aby člověk nosil po kapsách protože plasty a co2 a v indii a číně je to každýmu jedno. To že jich je někalikanásobně vic než evropanů nikomu ještě nedošlo ale my to zachráníme Admire

Takže když přijdu do lesa a uvidím tam skládku pneumatik, tak už tam můžu taky vyhodit svůj bordel, co nosím po kapsách, protože už tam dělá větší nepořádek někdo jinej?
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/8/2012
Říkal jsem si, letos tak dvě, tři ZTéčka a zbytek financí ušetřím. Šlo to rychle, 2 už mám a najednou toto... že já sem vůbec lezu!!...

Vogysan vložil tyto přílohy:
Bez_názvu.png.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
Vogysan napsal:
Říkal jsem si, letos tak dvě, tři ZTéčka a zbytek financí ušetřím. Šlo to rychle, 2 už mám a najednou toto... že já sem vůbec lezu!!...

No, mám nejak veľa nožov - už sa mi nevlezú do škatule Laugh Laugh Laugh
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/11/2016
Chyba je teda jen ve velikosti skatuleGrin
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum