ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Jak a čím vrhat Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 4/1/2005
Ruka-vzduch-strom-hlina
To zhruba cesta meho noze pote, co jsem nastudoval teorii hazeni. Mam pocit, ze bych potreboval nejakou konzultaci. Nevite kde se naucit hazet takovym tim zelezem (prej se tomu rika nuz) za asistence nekoho kdo to umi? Pes se na me dival z dalky a krcil usi pokazde kdyz nuz odletel od stromu a zabodnul se do zeme.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/31/2005
Lekce č. 1: do stromu se neháže.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 4/4/2005
Lekce číslo 2 : do stromu se neháže, do stromu se neháže
Jinak naučit není problém, záleží pouze na tom, od kud jsi. Na dálku se to špatně vysvětluje. Lepší je vysvětlení in natura .
mad
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 5/13/2003
Ahoj. Docela dobrý návad najdeš na www.knife.sk
Posláno:
Začátečník
Vůbec to neber jako nějaké oponování , nebo něco podobného, ale popis na slovenských stránkách je ukrutně komplikovaný a jsou na něm i nějaké chyby ( beru z praxe ) Nejlepší je opravdu praxe pod vedením nějakého zkušeného vrhače. A že jich je v republice hafo, to mi věř.
Posláno:
Začátečník
Jiny cil nez strom nemam a zatim mi nepride, ze bych je pustosil (tech stromu tu mame docela dost, rika se tomu les), protoze do jednoho hodim max. 5x z toho 4,5x neuspesne Wink. Jsme z Praglu a na knife.sk sem byl a tam jsem studoval tu teorii, ale ono to nestaci. Vim jak drzet i jak bych to mel hodit, dokonce vim i jak a kam to chci zapichnout. Problem je, ze se tam nezapichne.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
... strom nemá mozek, netrpí přiliš a i když - neuvědomuje si to - co by měla říkat třeba mrkev "u televize" (do mrkve se nekouše?). Každopádně vrata od stodoly trpí míň - i když, při rozřezávání na prkýnka si zkusily taky své ...
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:
Začátečník
Mame akorat vchod do baraku a ten je skleneny.. Urcite bych uvital nejakou vetsi plochu kam bych mohl posilat ten kousek ocele Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
... no, my taky skleněný, přední a zadní panelákový vchody - bohužel. Ale jako kluk jsem to právě mydlil u babičky do vrat od stodoly, dokonce už mi skoro šla i sekera, ale dostal jsem od dědy přes držku a bylo po trénování ... Laugh
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 12/28/2004
Pro pokročilé vrhače je asi coby terč dobrý jakýkoli strom. Pro amatéry neé, jelikož nůž lítá jak chce, naplocho a tak a i odolné konstrukce se časem rozpadnou... Vyplatilo se mi nařezat ze starých krabic čtverce o straně cca ´70 cm, naskládat na sebe na tloušťku cca 10cm, slepit izolačkou a parády je habakuk. Sice se nůž nezabodává s takovým tím pěkným zvukem, ale zase se neničí. Střílím z luku, mám terčovnici z hobry, taky lze použít jako terč, je to ale těžké a neskladné...
Posláno:
Začátečník
[quote=Beniik]Pokud jsi z Praglu, tak není problém probrat problémy házení osobně. My jsme z Kladna. Dej návrh na nějaké termíny, kdy můžeš (víkendy) na : lahdav@seznam.cz , a můžeme se potkat a poklábosit. Jo, a ty stromy nech v klidu růst, najdi si radši nějakou souš a nebo pahýl.
Posláno:
Začátečník
[quote=Miki]Pokročilý vrhač do stromu nikdy nůž nebo sekeru nehodí Sad
Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/12/2004
Beniik napsal:
To zhruba cesta meho noze pote, co jsem nastudoval teorii hazeni. Mam pocit, ze bych potreboval nejakou konzultaci. Nevite kde se naucit hazet takovym tim zelezem (prej se tomu rika nuz) za asistence nekoho kdo to umi? Pes se na me dival z dalky a krcil usi pokazde kdyz nuz odletel od stromu a zabodnul se do zeme.
Nic si z toho nedělej je to věc cviku.Když jsem si vzal Méďu do práce ,na rozdíl od tvýho psa , mě krčilo všechno nejen uši.Teď už mu to jde docela dobře a mně se už asponˇuši nekrčí,to ostatní je věkem.Ale vážně už sem to někde psal,pokud chceš, dej vědětbuď mně nebo Méďovi(spící medvěd).Mohu ti poradit co se týká nožů i terčů.Naposled jsem hodil nůž do stromu kdyžmně bylo 17,pak mě vyhnal hajnej z lesa a od té doby jsou pro mne jakékoliv živé stromy tabu.Jo a ta mrkev u té televize už to má vlastně taky za sebou.Určitě by nikdo do ní taky nekousal když byla ještě v zemi,je to však věc názoru.Do stromů (živých) se neháže.Jinak vem to svoje železo a ukaž se nebo dej vědět Fery
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/9/2006
Ahoj hodně mě nadchlo vrhání nožů rozhodl jsem se to taky vyzkoušet a tak jsem si pořídil Colt Professional Thrower Triple set. Ještě jsem je nezkoušel (nechci házet do stromů když to teda není správné). Koupil jsem je tu www.highlife.cz/?m=det&id=827
Myslíte že budou dobré?
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/5/2005
Ghm... Nejdrive se lidi obvykle ptaji ostatnich, divaji se po obchodech, zkouseji, jestli jim nuz sedne, jestli neni moc lehky/tezky, a az pak si porizuji vrhaci noze.
Jinak, vrhat se da vsechno, hrebiky, lzice, otviraky...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/26/2003
Kdysi mě to dost bavilo.Takový šroubovák,ten největší,nabroušená stříška místo plošky..Házet se dá se vším,ale pravda,s něčím to jde líp.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
třeba..

(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
dál..

(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
dál..

(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
dál..

(Theodore Roosevelt)
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum