ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Mora - severská klasika Možnosti
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 3/20/2018
punta9 napsal:
Já jsem si tam před chvílí objednal MORU 2000.Za ty peníze bych byl blbej ji nevzít.

http://www.direct-online.cz/nuz-mora-outdoor-2000

Moc díky za tip, hned jsem si objednal dva kusy Ok
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 6/3/2014
RIK600 napsal:
punta9 napsal:
Já jsem si tam před chvílí objednal MORU 2000.Za ty peníze bych byl blbej ji nevzít.

No já pořád čekám, až bude Eldris u Directu (za nějakou rozumnou cenu) - a nějak stále nic.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/4/2016
jhh65 napsal:
RIK600 napsal:
punta9 napsal:

No já pořád čekám, až bude Eldris u Directu (za nějakou rozumnou cenu) - a nějak stále nic.

kdyz startovala trojice eldris, kansbol, garberg tak se direct nechtel do prodeje zapojovat, protoze se prave jednalo o cenove drazsi mory
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/18/2011
S tou Morou 2000 - objednal jsem dvě (dvě už mám...Laugh ), jednu zkusím rozebrat a z čepele po zkrácení a předělání do dřeva vyrobit něco jako Eldris.
Je tak levná, že je fakt blbost si jich pár nevzít do zásoby. Navíc, jak jsem už psal, pro mě je to snad nejlepší Mora vůbec...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/8/2017
Ta Mora 2000 má zajímavý výbrus, jak to brousíte? Jestli se dobře dívám, tak špička má fazetu a zbytek je scandi?
What do you mean "closeminded"? I listen to all types of death metal!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/18/2011
No, spicka ma fazetu... Ona ta 2000covka ma klasicky scandy vybrus cela, ta spice je jen z boku ztencena.
Brousim to normalne, u spicky mi to casem dela konvex - neudrzim ten uhel.
Myslim, ze to nevadi..Wink

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/8/2017
aha, díky Happy
What do you mean "closeminded"? I listen to all types of death metal!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/31/2013
.. tak 511ka v Directu zakoupena, opravdu stála 88,-Ok
Ačkoli na obrázku jsou s pouzdrem pro leváka, tak ve skutečnosti jsou pro praváka.
Jo a 2000ku tam teď mají poslední kus.

Strom vložil tyto přílohy:
mora.jpg.jpg

... a to vše nařízením Evropské hnůjblije :-)
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/14/2017
Včera v noci objednáno: 2000, robust new, 511 a companion Blue, i s poštou za 1002 Kč a hned se mi líp usínalo. Tomu se říká hezký nákup.Ok
Posláno:

Začátečník
Připojený: 12/12/2012
Tiež objednaný robust a hvk Ok , mrzí ma že som nevzal ešte 511
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/25/2007
kazda ina...obe vyborne Ok

traffic_juzz vložil tyto přílohy:
IMG_20180829_183342.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/24/2018
Cenám jsem taky neodolal (stejné ceny na toolstore.cz) a koupil basic 511, 546, ooutdoor 2000 a companion černý a spokojenost se všemi... u 511 musím říci jako u první uhlíkovky v domě, že mám problém uhlídat lišku, i když mažu špekem, ale za tu cenu je to skvělé na naučení "uhlíkových reflexů" jen chudák nožík ...
Posláno:

Štamgast
vcera dorazila ručně dělána finka.. velikosti cca kolem mory hdcka.. jen co přestane pršet, vypadnu ji ven trochu zaprahnout

purschack vložil tyto přílohy:
20180830_113713.jpg.jpg

Dal
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/2/2013
Ručně dělaná finka ve vlákně Mora... aha, mhm... jo, to sem přesně patří...Shocked

Mistře, v žádném případě nechci oživovat starý flame, ale opravdu bych se také přimlouval za to, aby sis už konečně založil svoje vlákno....
Per pedes,
Nechaj noža - bolí koža, Mrtvému nože netřeba
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/18/2016
purschack napsal:
vcera dorazila ručně dělána finka.. velikosti cca kolem mory hdcka.. jen co přestane pršet, vypadnu ji ven trochu zaprahnout

.. tak ať dělá radost! Pošli pak report, já jsem na ni zvědavej, ikdyž to není Mora.. srovnání určitě stojí za to. Ať se daří!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2009
Tak dneska dorazily 2 Švédky z directu. Naprostá spokojenost.

punta9 vložil tyto přílohy:
IMG_20180831_142304.jpg.jpg

,,Předstírat hloupost na správném místě je moudrost"
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/9/2013
Zkoušení třech mor...která pak to asi vyhraje.
Všechny řežou úžasně to je jasný, jestli to mám ale nějak seřadit tak první classik no.2, druhej companion (s), třetí kansbol :: vzhledově je to opačně, úchop jasnej vítěz companion, classik poslední :: stejně tak i pouzdro první companion, classik poslední...

Výtěz jasný... ať žije nepřekonatelná Mora Companion Ok Applause Admire Admire Admire

klasik vložil tyto přílohy:
IMG_20180828_074336.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2012
Dal napsal:
Ručně dělaná finka ve vlákně Mora... aha, mhm... jo, to sem přesně patří...Shocked

Mistře, v žádném případě nechci oživovat starý flame, ale opravdu bych se také přimlouval za to, aby sis už konečně založil svoje vlákno....

Kolikrát za den, týden, měsíc "dorazíš" na tohle vlákno, že tě tak rozčílí "sem tam" příspěvěk , kterej je i není trochu "vedle"...? Myslím, že nebýt tady pár lidí, tak třeba v Moře by už bylo delší dobu pěkně mrtvo, protože ono zas tak velká možnost není pořád dokola sem dávat něco novýho. Kvůli těmhle "rejpavejm" členům tady skončilo plno lidí, co měli k nožům co říct a už jen občas nahlídnou a nelitujou...Myslím, že je to škoda, až tam purschack bude 5x denně cpát "Ganzo ala Mora", tak ať s tím jde do háje, ale tohle je myslím v pohodě, trochu nadhledu by neškodilo, není třeba si tu honit triko, je to koníček co nás spojuje a jde o hovňajs, né o život...Díky
Když máš z něčeho strach, udělej to hned. Odvahu dostaneš později.......
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 9/4/2009
pánové, neválí se někomu doma plastové pouzdro na Moru 510?

pokud ano, velice rád bych se jej ujal...

díky
Posláno:

Štamgast
v pohode Dufino..ale dekuju.. však ani s mou návštěvností to tu už není tolik slavný. pár desítek stránek dozadu to tu uznávám mohlo být "prepurschackovano". na deset postu na stránce mora jich sedm bylo ode mne.
ale jak říkáš. doba se mění..párkrát sem dostal naložino tady ve vlakne..párkrát mi naložili i ve vlakne bushcraftu. a i když se našli i tací co se mne zastali. tak ta chuť sem něco nosit prostě upadá. v dnešní presocializovany době je to asi normální.. svět se nezbori..udělám si pár trapnejch chlupatych drivek..srabacky z už vyschlyho dřeva 😋 a jde se dal.

purschack vložil tyto přílohy:
20180901_181234.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum