ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Roman Švarc - Black Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/18/2009
Black napsal:
Dobře, tak já to zatím nevzdám. Pořád mám k Rangerům s šupinou i Forestry hladké. Možná jen nebyl supr sníh.

Myslim,ze celkove u bezek je dulezity pomer hmotnost/delka lyze/sirka lyze.Urcite i konstrukce.Ja jiz nejaky ten cas patrim mezi ty lepe stavene,mam 2 pary ultrakratkych Fischerek se supinami a spokojenost.Alchymii mazani jiz neresim,trosku "nulky" pod patu a je to.Ano,pri obleve to rozhodne neni ono.Ale to je asi tak vse co se s tim da delat.Happy
Posláno:
Štamgast
Připojený: 4/5/2010
matějka: omlouvám se jestli tě to nadzvedlo, nebral jsem to tak.. já osobně mám šupiny a řadím se spíš k chodičům co se občas sklouznou - a jede to dobře.... nemám prostě ale ten grif a lehkost, na běžkách stojím 5x za sezonu, takže pro mě jsou šupiny dobrá volba (místo patláma-matláma..)
přirovnal bych to k nějakým trek-kolům na silnici - jede to, amatér se na tom dobře sveze, je to bez nějaké údržby ladění - profík má silnici s gumama co nemaj skoro žádnou gumu Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/28/2008
pepe12345 napsal:
matějka: omlouvám se jestli tě to nadzvedlo, nebral jsem to tak.. já osobně mám šupiny a řadím se spíš k chodičům co se občas sklouznou - a jede to dobře.... nemám prostě ale ten grif a lehkost, na běžkách stojím 5x za sezonu, takže pro mě jsou šupiny dobrá volba (místo patláma-matláma..)
přirovnal bych to k nějakým trek-kolům na silnici - jede to, amatér se na tom dobře sveze, je to bez nějaké údržby ladění - profík má silnici s gumama co nemaj skoro žádnou gumu Happy
Né, to je v pohoděAdmire , já už také nezávodím, občas se ale přistihnu, že když se na trati k někomu přibližuji, tak se snažím ho dohnat a když mi někdo dýchá na záda, tak se mu snažím zase utéciLaugh .(Zbytky ješitnostiLaugh ).V jádru ale jezdím pohodově a k té pohodě mi právě pomáhají ty šupiny, protože odpadá ta starost, jak Ty píšeš, s tím "patláním" běžeckých vosků.Takže vše Ok Cool
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/26/2003
Jsem furt na nemocenské, ale na Knife si čas udělám. Se mnou ho sleduje i Denísek. Happy

Black vložil tyto přílohy:
Snímek_7130.jpg.jpg

Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Kdo by to byl řekl, že výrobce sekacích nástrojů používá na rozebrání vánočního stromku kovové nůžky na růže. Jsou pěkně staré, ještě po babičce, a střihnou v pohodě 2cm větev. Stromek nacvakám na 20cm kousky větviček za neskutečně rychlou dobu. Pak už jen pahýl odnesu do sklepa, kde mačeta udělá zbytek čtyřmi seky o štípací špalek, a po vánocích je uklizeno.Happy

Jo, a kdo přijde na to, jak drží ten stromek v tom stojanu, což není nic jiného, než spodek starého křesla? Je to tchánův způsob, jak dělat věci jednoduše.

Snímek_7132.jpg.jpg
Snímek_7131.jpg

(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Relaxuju, takže včera odpoledne jsem po letech vyrazil na skialpech směr Lysá hora. Vůbec nevadilo, že až nahoru jsem to nestihl. Bylo mi moc dobře, být sám ve vánici uprostřed lesa, bez lidí. Cestou obvykle tahám pilu a mačetu, a čistím průchodnost stopy. Na život rentiéra bych si teda velmi rychle zvykl, je to krása, zase být v zasněženém lese. A provětrám ty moje špeky, což nutně potřebuju. Navíc mi fyzioterapeuti doporučili pohyb s rovnoměrnou zátěží celého těla. Což jsou běžky ideál. A skialp je to samé, jen velmi výrazně dražší koníček. Moc rád jezdím zasněženým lesem v prašanu. Takže, pro mně to začíná být nutnost, něco dělat. Bolesti páteře, a spousta dalších problémů. Prostě, vypadnout z té práce od nevidim do nevidim, a taky makat na sobě.
Na zakázky jsem nezapoměl, a jak to jen půjde, ukážu další vyrobené kudly.

Jo, a dobrá vlastnost téhle mačety Ka-Bar mi přišla ta, že rukojeť neklouže v zimě v ruce. Mačety obecně jsou do teplých krajin, ale v zimě dřevo i textit kloužou. Tenhle matroš se mi držel dobře.

Snímek_7139.jpg
Snímek_7141.jpg.jpg
Snímek_7142.jpg.jpg

(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/30/2005
Black napsal:
Jsem furt na nemocenské, ale na Knife si čas udělám. Se mnou ho sleduje i Denísek. Happy

Ten je pěknej, vypadá jako náš ČmoudHappy Předpokládá, že taky likviduje vánoční stromkyLaugh

Galil vložil tyto přílohy:
Čmoud4.JPG.jpg

"Židovský stát vznikl v zásadě na účet Arabů. ...Palestina už neexistuje. Konec. Měl bych říct, že je mi to líto, ale líto mi to není." Moše Dajan
Posláno:

Štamgast
Postaví se na zadní, a packou trefuje vánoční ozdoby na stromečku. A pak si to honí po místnosti, jak se to koulí. Laugh No, a celý stomeček shodil, když se rozhodl po něm šplhat.Beating
Ale co nechápu, fascinuje ho voda. Tož sem mu pustil fontánku. Je to sranda, jak to packou chytá.

Snímek_7126.jpg.jpg

(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Black napsal:
Postaví se na zadní, a packou trefuje vánoční ozdoby na stromečku. A pak si to honí po místnosti, jak se to koulí. Laugh No, a celý stomeček shodil, když se rozhodl po něm šplhat.Beating
Ale co nechápu, fascinuje ho voda. Tož sem mu pustil fontánku. Je to sranda, jak to packou chytá.

Tak vidím, že jsou všichni kocouři úplně stejnýLaugh

Galil vložil tyto přílohy:
Čmoud5.JPG.jpg

"Židovský stát vznikl v zásadě na účet Arabů. ...Palestina už neexistuje. Konec. Měl bych říct, že je mi to líto, ale líto mi to není." Moše Dajan
Posláno:

Štamgast
JJ, někdy mně pěkně vytáčí. Ale zlob se na šelmu, co umí tak dobře vrnět za uchem. S kočkama je to síla, nejde je k ničemu donutit. Mají svou hlavu, a dělají jen to, co chtějí.
To naši pejsci, tam člověk může něco chtít, a reagují na povely. Kočka tě má na háku.
Máš parádní tu první fotku. Ok
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Black napsal:
JJ, někdy mně pěkně vytáčí. Ale zlob se na šelmu, co umí tak dobře vrnět za uchem. S kočkama je to síla, nejde je k ničemu donutit. Mají svou hlavu, a dělají jen to, co chtějí.
To naši pejsci, tam člověk může něco chtít, a reagují na povely. Kočka tě má na háku.
Máš parádní tu první fotku. Ok

Jo jo, kočka je osobnost. Mýho pudlíka Alfa Čmoud dost terorizuje, nejraději má, když jde Alf po schodech do patra, počká, když je tak v půli cesty a pak mu skočí na záda.

Na tý fotce ho zrovna zaujala moje anténa k modemu, patří k jeho oblíbeným hračkámLaugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/11/2009
Dobrej pracant Romane...Ok

Kraken666 vložil tyto přílohy:
DSC01771.JPG.jpg
DSC01776.JPG.jpg

Koupím: FS commandos Sheffield
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/3/2009
Šílenec, anarchistaSurprised
Nadělals tam pěknou spoušť, že si nedáš pokoj Laugh
Posláno:

Štamgast
Kraken-když máš na hraní nyní půjčený ten army klewang, budu rád, jak uděláš nějaké fotky o jeho možnostech. Je to zase tak, že zvládne víc, než jak vypadá.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Tak ujednáno. Pro Krakena vyrobím klewang surwival(čti-kus tlustého železa, co nezničí)
Takže bude v tl.5mm, a plus pár drobností navíc. Ale až mi skončí marodka. A to bude sice brzy, ovšem nejprve musím dodělat tu obrovskou hromadu rozdělaných nožů, co jsou zaplaceny zakázky. Nemám rád, když mám zpoždění. Ale jsem hodně rychlý, když chci, takže, pak to bude šrumec.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Rahmed napsal:
Šílenec, anarchistaSurprised
Nadělals tam pěknou spoušť, že si nedáš pokoj Laugh

...ale dej pokoj..Grin .já to uklízím...pohromu tam nadělal někdo jinej, vytěžil velké kmeny a nechal bordel, včetně kmínků do 20cm, klidně i dubové. Chodí tam jedna babička s takovou hnusnou malou sekerkou a pilkou...tak vždy očumuje čím dělám a pak když odcházím se ptá, zda to tam nechám nebo co.Wink ...druhý den už tam není ani tříska. všechno odtahá. ale musím makat na dubech, babča chce jen dub...mrGreen

Posláno:

Štamgast
Black napsal:
Tak ujednáno. Pro Krakena vyrobím klewang surwival(čti-kus tlustého železa, co nezničí).

Tak to budu mít klidné spaní...hihiOk

Posláno:

Štamgast
A to té babičce nacháš takové dlouhé klády? Pěkně na polínka, a na čtvrtky jí to nachystej. Happy
A pamatuj, za dobrotu přicházívá spravedlivý trest. Cool
(Theodore Roosevelt)
Posláno:
Štamgast
Připojený: 4/5/2010
black: prosímtě, ten klewang - jak moc je to odlišný od tý lesní-mačety? mačeta 3mm, tohle 4? tvar mi přijde podobný - choil...jinak předpokládám že je to jiný materiál?
Posláno:

Štamgast
pepe12345 napsal:
black: prosímtě, ten klewang - jak moc je to odlišný od tý lesní-mačety? mačeta 3mm, tohle 4? tvar mi přijde podobný - choil...jinak předpokládám že je to jiný materiál?

Ne, všechno dělám z péroviny. Je to pořád jen o tom, že změna délky, váhy, těžiště, a výbrusu a máš jiný nástroj. Je to jiné. Ale to bys musel mít možnost vyzkoušet si. Ale na prosekávání houští to nechtěj. Udřeš se. Kraken je hovádko, a dřinu má rád. Happy Ta mačeta, co máš, tu máš přeci na práci, a ne na hraní, ne? Ale pokud bys to chtěl na odvětvování, tak to sice ano, šlo by to.
(Theodore Roosevelt)
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum