ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Zuby,drápy,a jiné patvary Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/29/2004
KumoIdzi napsal:
To Honza B.
To je bleskem že se to tak leskne . Jinak ta měď v kyselině pěkně zajde a časem zhnědne po vytažení z kyseliny to natíram olejem . Tuto metodu jsem zatim použil jen na dva nože, ale žádných zvláštních konzervačních účinků kyseliny jsem si nevšimnul Happy
JJ je to s bleskem Happy

A malá škvírka mezi jednou střenkou a příložkou je , ale spíš proto, že je pod tou střenkou schovaný moc dlouhý čep. RazzWink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/26/2003
Něco pro mistry damašku...

Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:
Začátečník
Připojený: 10/14/2005
To lahodí oku!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/21/2005
To Jenda B

Copak délka trnu to problém nebývá protože se dá snadno zkrátit, ale srovnat plochy které dosedají nasebe ... Ovšem v tomto případě sedí dobře ale ten kroužek pod záštitou je taky vybrušovanej a díky blesku to tam hází stín ( co všechno se nedá svést na blesk co? Happy) ) Ještě to vyfotim v detajlu a dám to na svoje vlákno.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/29/2004
KumoIdzi napsal:
To Jenda B

Copak délka trnu to problém nebývá protože se dá snadno zkrátit, ale srovnat plochy které dosedají nasebe ... Ovšem v tomto případě sedí dobře ale ten kroužek pod záštitou je taky vybrušovanej a díky blesku to tam hází stín ( co všechno se nedá svést na blesk co? Happy) ) Ještě to vyfotim v
detajlu a dám to na svoje vlákno.

Aaaaa tak se povedlo, a vloudila se chybička Laugh bo jak sem to tak nějak ve spěchu četl (coz sem asi neměl Laugh) tak sem se do toho zamotal a myslel (dost bláhově Laugh), že to s tím bleskem je na mě. A tudíž i ten problém těch střenek se netýkal toho tvýho nádhernýho uměleckýho kousku, ale té mé žabkyLaugh Tudíž sem velmi omlouvám za informační šumy a věz, že bych si takovou ostrou kritiku nikdy nedovolil poněvadž něco takového jako ty jsem ještě sám nestvoři.Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/21/2005
to Jenda b.
To je v pořádku dobrá kritika dovede člověka nakopnout k ještě lepším výsledkům, protože si řeknu " no ku**a to by bylo aby to nebylo" Happy
Posláno:

Štamgast
Můj oblíbený nožíř Hibben..

(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
Co to je, od koho to je, jak to funguje, kde je toho víc ...?Wink
To je naprosto super tvar, neuvěřitelnej ...

:
black napsal:
Něco pro mistry damašku...

pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
tak tento se líbí mněHappy

Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
Už jsem ho taky obdivoval, hodně ladnej a elegantní - bohužel je určen na už méně elegantní použití ... Happy
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
Když já se na každou kudlu nejdřív dívám z té lepší stránky, s myšlenkou, že má človeku hlavně sloužit při každodenní potřebě obstarat ten kus žvanceLaugh, teprva pak až s nepříjemným pocitem, že kudla slouží i když jsou lidi dva a ten žvanec jedenSad.

Petr Dohnal napsal:
Už jsem ho taky obdivoval, hodně ladnej a elegantní - bohužel je určen na už méně elegantní použití ... Happy

Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Tak tahle kudla není na lidi,ta je pro lovce,ale na zeleninu to taky není..

(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2005
Trochu filosofie při neděli: podle mě, každá kudla v sobě má daleko víc použití, než jen jeden, fakt je, že některá jě pro něco určená, ale jde s ní vždycky dělat i něco jinýho a i když je strojově dělaná, je v ní kus řemesla. To jehličkovej granát, nebo nášlapná mina mají jen jeden účel....?
A vždycky když vidím kudlu, s výjimkou extrémů viz třeba kosmický fantazie Gilla Hibena tak nejdřív začnu přemejšlet, jak bych jí dělal a jestli bych to uměl, ty další úvahy jako proč a podobně většinou přijdou až potom
Honza
Posláno:

Štamgast
Tak tohle je asi na buřty..

(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/27/2005
black napsal:
Tak tohle je asi na buřty..
To si spis nekdo hraje na Predatora... Happy
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/5/2005
1
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/5/2005
2
Posláno:

Štamgast
Šikovný prcek,já zase vyšťoural tohle:

(Theodore Roosevelt)
JJ
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/2/2005
Tohle by sem mohlo taky mozna patrit. Znamy chtel vymyslet neco na parani vnejsi plastove casti na izolaci trubek a vyslo z toho tohle. Na paradu jsem moc nehledel bude jenom makat. Pouzivali ty lamaci noze, tak snad D2 neco vydrziHappy
JJ
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/2/2005
A jeste jedna paradicka od meho oblibeneho nozire ..
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum