ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Mails Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/9/2011
Měl jsem zbytek,cocobola,tak jsem z něj udělal přívěšek pro mou přítelkyni,,dal jse dovnitř ořech tagua.Je to 6x2cm velké.Mails

Mails vložil tyto přílohy:
P1010641.JPG.jpg
P1010643.JPG.jpg
P1010644.JPG.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/14/2010
Trochu mi to připomíná výtvory z molekulární kuchyně Grin
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2010
Pěkné, přítelkyně musí mít radostApplause
Sláva
ost
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2010
Neříkej,že na takovýhle parády nebalíš holky.Laugh
Moc hezkýOk Applause
dočkej času,jako host piva
Posláno:

Štamgast
ost napsal:
Neříkej,že na takovýhle parády nebalíš holky.Laugh
Moc hezkýOk Applause

No to bylo až po zbalení,,,ale než jsem jí to dal,,,tak jsem to pár holkám ukázal,,a myslím,,že bych s tím díru do světa udělal.Hodně jsem to vyleštil,,a je to neskutečně příjemné do ruky,,no a když jim to klouže ve výstřihu?!?!Applause Když jsem to brousil,,tak se v tom ořechu objevil malý tmavý flíček,,je to i vidět, na fotkách,a vypadá to jako když prosvítíš oplozené vajíčko,,,Tak jsem to nazval Zrození života...Mails
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/28/2008
Kdyby se na ten ořech nějakou technikou udělala usmívající se tvář, byla by to taková kapička štěstíOk
Posláno:

Štamgast
matějka napsal:
Kdyby se na ten ořech nějakou technikou udělala usmívající se tvář, byla by to taková kapička štěstíOk

Ahoj,,tak tu techniku jsem se začal učit,,,,píchání a píchání a píchání a zase píchání!!!!!Začatky jsou hodně těžké.Snad neumřu než se to trochu naučím....Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/2/2010
Ahoj, tak tě opět zdravím. Povedlo se mi koupit za vyvolávací cenu kudlík od tomchy - 19312 s parciálem. Trochu jí srovnám hřbet a teď nevím, do jakého dřeva. Asi dosuším jablůňku a pak ji namořím do tmava.
Hele, ta slzižka se bude mííít. Je to pěkný.
Dnes šel 1. psík z domu, ach jo. Snad se bude mít dobře. A oblíkl jsem rašplovku do hovkosti a švestky. Ale ještě něco dodělat se musí, nesedí mi tvar.
Pozdrav parťáka a ahoj, Míla.
Posláno:

Štamgast
Ahoj,,pozdravím ho,,je to raubíř,,dva dny na rukavici a stále vysí dolů.Však on povolí..Ale pod ´kulichem je naprosto v pohodě,,i sundavání a nasazování čepičky je v pohodě...No tak tuž brzo přijedu na výzvědy a podívat se na ten akátek.Také jsem se vždy nerad loučil se štěňatama,,,ale když šli do lovu,,tak mi to tolik nevadilo..M
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/3/2008
Mails napsal:
...tu techniku jsem se začal učit,,,,píchání a píchání a píchání a zase píchání!!!!!Začatky jsou hodně těžké...

Znie to hodne dvojzmyselne, ale mne sa tá technika aj dvojzmyselne páči...Ok mrGreen
Posláno:

Štamgast
Tak jedna Finečka,,eben,los,fíbr,Lauri..Mails

P1010732.JPG.jpg
P1010731.JPG.jpg

Posláno:

Začátečník
Připojený: 4/30/2010
Ahoj...páči sa mi tvoja robota aj ten posledný, ale tá tvoja "parciálka" je presne podľa môjho gusta Ok ...z čoho je tá čepeľ?
Posláno:

Štamgast
Ahoj a díky,,,,tak já nemám možnost čepelky dělat,,tuhle jsem vydražil tady,Je to 19191
Posláno:

Začátečník
Připojený: 8/7/2011
Dobrý den,

musím uznat, že mnou dováženým nožům se to opravdu podobá Happy Taky ale musím uznat, že Vaše nože jsou povedené Wink Hodně zdaru!
Posláno:

Štamgast
Tak to je poslední Finečka co jsem udělal,,,čepel je Lauri PC,ručka je,nádor břízy,kroužky kůže a losí špic a ořech Tagua.Pouzdro je jelení shoz a hovězí kůže.Mails

P1010986.JPG.jpg
P1010987.JPG.jpg
P1010984.JPG.jpg
P1010983.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/11/2010
Člověče tys musel být v minulém životě Inuitem,nebo fakt nevímOk
PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI PM,PIŠTE PŘÍMO NA MAIL.DĚKUJI,B5:-)
Posláno:

Štamgast
Bullterier5 napsal:
Člověče tys musel být v minulém životě Inuitem,nebo fakt nevímOk

Díky,,ale radši jsem se běžel podívat do koupelny do zrcadla a oči jsou normál,kulaté,,ne jako štěrbiny,mrGreen Mails
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/11/2010
Mailsi,ohledně sokolnictví,co potřebuju,abych mohl legálně držet dravce??DíkHappy
PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI PM,PIŠTE PŘÍMO NA MAIL.DĚKUJI,B5:-)
Posláno:

Štamgast
Bullterier5 napsal:
Mailsi,ohledně sokolnictví,co potřebuju,abych mohl legálně držet dravce??DíkHappy

Ahoj,tak jako nesokolník a nemajitel loveckého lístku,,to máš jednodužší,jak Ti co jsou organizovaní...Nesmíš tedy oficielně lovit.Ale držet můžeš jakéhokoli dravce,Jen Ti co podléhají CITESU,tak musí mít v pořádku papíry.A ještě jedna věc,,,pokud se jedná o orla a nebo o výra,tak musí být nahlášeno,že máš v držení nebezpečného živočicha.Toť vše.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/28/2008
Nožíky i pouzdra čím dále lepšíOk +
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum