ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Tramp Jardy Kotěry - od Rocko Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
Automaticky založená diskuze k recenzi Tramp Jardy Kotěry - od Rocko
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2008
Pekný a za tú cenu skoro ozaj zadara, len by mu podľa mňa viac pristála drevenná rúčka, trebarz zebrano či možno aj nejaké parožie.
Forest Hardworker Club
ibu
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/12/2010
Pre mňa po prečítaní dokonalý; jednoduchosť prevedenia to len umocňuje Applause Ok
<°)))><
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/30/2006
Lokace: Blava (taká malá dedina medzi Trnavou a Viedňou)
Venco: Potom by uz nebol "takmer zadara". Kazdu pracu naviac treba zaplatit nehovoriac o materiale.
1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 .... teraz tu bola !!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/14/2010
Zdravím všechny nožomily Admire Předně ještě jednou díky Jardovi a Samovi za pomoc.

Ad ta ručka - mně osobně by se nejvíc líbil koženej oplet, ale to je věc vkusu. Bohužel momentálně nemám žádnej čas něco spáchat. V budoucnu ale určitě bude oplet a nějaký pouzdro.
A nebo možná ještě před tím další Jardovo kudla mrGreen
Život je umění kreslit bez možnosti gumovat.....tak ať je alespoň čím si ořezat tužku, ne?
"NO KNIFE - NO LIFE !!!"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2008
Pěkná recenze Happy Nůž taky, hold poctivá kovářská práce..
vratislavindra.com
facebook.com/vratislavindra flickr.com/vratislavindra
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/11/2009
Pěkné povídání a pěkná kudla. Ok Také si mi líbí když je kudla umouněná.Grin
To že cibule je agresiv na takovej matroš je pravda,a citron ještě víc. Ale já jsem se nemile překvapil když jsem sendvičákem od Bulise nandaval hořčici a pak jsem to hned neutřel...slušně vyžranej flek co nejde dolů.
Na maxi trampa jsem zvědavej, ale tam už by to chtělo oplet, na tu hrubou práci to chce.
Každopádně to bude s tímhle kouskem pěkné neporazitelné kombo.Ok

Koupím: FS commandos Sheffield
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/26/2007
Ahoj Tome,

Moc pěkná recenze, jen tak dál Wink Ok
Já bych na těch nožích raději než oplet viděl pěkné dřívko podložené kůží, která by doladila nerovnosti a tlumila by rázy Applause Wink

Posláno:

Štamgast
@ Tom a Lukin - nazdar chlapi, ohledně toho úchopu - na Trampovi by stačila ta kůže, je to spíš nůž než sekáč (i když jak jsem psal, tak je použitelnej na oboje). Na to klasický používání a batoning to bude značka ideál. Na maxitrampa už by byly lepší střenky podložený kůží, o tom žádná. Uvidíme jak to poladí Vseta, protože než se k tomu dostanu já, tak to bude ještě nějakej ten čas trvat Sad

Jinak díky za pozitivní ohlasy, vážím si toho...Ok
Život je umění kreslit bez možnosti gumovat.....tak ať je alespoň čím si ořezat tužku, ne?
"NO KNIFE - NO LIFE !!!"
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/23/2009
Díky Tome za parádní recenziApplause Applause Applause
Posláno:

Štamgast
huberto napsal:
Díky Tome za parádní recenziApplause Applause Applause

I já děkuju, Jardo. Kudla je k neutahání, fakt dobrá práce Admire Ok
"NO KNIFE - NO LIFE !!!"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/15/2010
Lokace: Ostrov
Hezky napsaná recenze. Tak nějak normálně, lidsky nebo jak to nazvat... Happy Příjemně čtivé a přitom vypovídající...Ok
Prosím nepište mi PM. Pokud se rozhodnete mě kontaktovat, použijte "tlačítko" email. Děkuji.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2010
Moc pěkně jsi to napsalApplause Jsem jen na skok,tak přihodím pár fotek trampů a něco pro srovnání.....Maxitramp,tramp a minitramp......Všechny mají u mě za 1* a Ok Ok poslední foto je minísek s F1Happy

Vseta vložil tyto přílohy:
DSC05840.JPG.jpg
DSC05823.JPG.jpg
DSC05838.JPG.jpg

S kým se nedá vyjít,s tím se dá ještě vyběhnout.....
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/30/2011
moc pěkné!..Grin toužím po maxitrampu ale...not money not honey..Cry
Posláno:

Štamgast
Tak jsem tady...K těm střenkám - na maxíka už mám připravený iroko podlepený kůží,na miníska taky,ale jen slaboučký......bohužel skrz ukrutnou hoňku v práci mi nezbývá čas na dodělání,ale na maxíka budou určitě dobrý - skrz držení při sekání.....maxík není navržen jako sekací speciál,chtěl jsem zachovat vzhled trampa,ale rozšířit jeho možnosti při přípravě dřeva jeho pouhým prodloužením - ostatní proporce jsou stejné - tloušťka i výbrus......minísek je tenší a má lehoučký konvex,skoro klín. Musím vyzdvihnout zde již zmíněnou odolnost a výdrž ostříOk Koneckonců tramp "vytlačil" ze služby falla S1.....I já musím poděkovat Járovi za super práci a taky za skvělou komunikaci a v neposlední řadě rychlost,s jakou moje výmysly zrealizovalAdmire Happy
Posláno:

Štamgast
Jo jo, Miro, moc pěkně jste to s Jardou vymysleli Admire Applause Ok
Musím uznat, že nevím kde se to v té kudle bere, ale je to fakt citová záležitost. Každá kudla od nožíře má něco do sebe a není tak sterilní jako sériovky, ale tady je to ještě o něčem jiným. Těžko se mi to popisuje, ale ty nože jsou tak skromný, jednoduchý, pokorný a při tom překvapivě účelný a kvalitní, že si je nejde nezamilovat Oh No . Opravdu nechápu co do té oceli Jarda "zakoval", ale ty nože prostě mají obrovskou duši. Málo platný Admire .Už jsem psal Jardovi o další várku ostrýho železa Laugh
Jinak já jdu do opletu kůží, moc se mi líbí oplety á-la Želva Ok .
"NO KNIFE - NO LIFE !!!"
Posláno:

Štamgast
Oplet je fajn....ale já neumím tak dobrej,funkčnější umím jen z klackuLaugh A u toho maxíka to bude fakt potřeba,aby se využil maximálně potenciál té čepeleWink
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 10/12/2011
Noz fantazia, stotoznujem sa s nazorom ze pre ludi co lubia klasiku je idealna kozena omotavka nejakym invazivnejsim sposobom, nech je toho materialu dost, napr tak ako sa to robi ma mecoch...ak by som mohol poprosit rozmer maxitrampa, zaujima ma najma dlzka cepele a nejaky kontakt na pana co to robil...dakujem za odpoved
Posláno:

Štamgast
@ LovecLevov:

Ahoj, přikládám ještě jednu fotku pro představu o velikosti (omlouvám se za kvalitu - foceno teď za tmy) red face

Nůž ubouchal maestro Jarda "Huberto" Kotěra. Oficiální webovky TADY, jeho galerie na knifu pak TADY.
Určitě se domluvíte - Jarda je (jako ostatně všichni místní mistři) perfektní kluk s bezvadným kamarádským přístupem...

EDIT: sorry, až teď jsem si všimnul že ses ptal na délku MAXItrampa...to Ti přesně změří Vseta, ale mělo by to být cca 225mm.

Rocko vložil tyto přílohy:
P1100901.JPG.jpg

"NO KNIFE - NO LIFE !!!"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2010
Moc krásná recenze.Jako kdybych četl o mém větším noži od Jardy. Mám od něj dva nožíky a ten větší jezdí semnou na motorce. Vytáhl jsem si ho opravdu do jedovata. V jednoduchosti je krása!Ok

Ondra P. vložil tyto přílohy:
P1010007.JPG.jpg

Suomi Finland Perkele!
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum