ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Co nosíme v kapse, batohu... Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/30/2012
...takový základ do města a zaměstnání - peníze, doklady, plat.karta, nějaký zapalovač, nůž, mobil, svítilna, klíče + KPZ kapsle + malou LEDku + mini švýcaráček...

opavak vložil tyto přílohy:
Fotografie_0118.jpg.jpg

...doufej v nejlepší, počítej s nejhorším...
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/4/2013
Ahoj všem, nevěděl jsem kde jinde se zeptat, tak to zkusím tady. Nemáte někdo zkušenost s taškou na obrázku? Vzhledově se mi líbí, ale trochu se bojim pohodlí při nošení.

vitumira vložil tyto přílohy:
Tactical_package_mountaineering_bags_shoulder_bag_leisure_bag_travel_bag_black_army_green_sand_color.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/20/2010
No to sa teda o pohodlie pri noseni bojis opravnene Confused Vies si predstavit ako v tom prebehnes co len 200 metrov? Alebo v tom nesies tak 6 kg dve hodiny v kuse?
Kurvit si chrbticu takymto niecim... NoNoNo

So švajčiarskym nožom na večné časy a nikdy inak !!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/21/2008
opavak napsal:
...takový základ do města a zaměstnání - peníze, doklady, plat.karta, nějaký zapalovač, nůž, mobil, svítilna, klíče + KPZ kapsle + malou LEDku + mini švýcaráček...

.....tak tebe na náměstí evidentně nic nepřekvapí......snad jenom " skořápkáři" .....ode mne karma hore Ok
„„ Rád se dívám potížím do očí………… život je tak snazší.“ Phil Marlowe
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/17/2011
vitumira : Mel jsem podobnou ale od 5.11. Pokud to chces na "turistiku" tak NE (jak rika Sviacar, na zada to neni gut). Pokud na cinnosti kde kousek poponeses, sundas, nandas a zase pokracujes, tak je to sikovny. Daleko pohotovejsi na manipulaci nez batoh.

Ja to svoje casem prodal, protoze po chvilce blbnuti na strelnici sem pro to uz nemel vyuziti.
PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/28/2008
vitumira napsal:
Ahoj všem, nevěděl jsem kde jinde se zeptat, tak to zkusím tady. Nemáte někdo zkušenost s taškou na obrázku? Vzhledově se mi líbí, ale trochu se bojim pohodlí při nošení.
Mám něco téměř stejného a jak se tu píše - na vandry určitě ne. Já ji nosím z auta pár metrů do práce...Myslím, že mi kamarád, co mi ji prodal říkal, že je to na motorku (třebared face )Happy
Posláno:
Pokročilý
Nj, tak nějak jsem čekal co mi napíšete :) líbí se mi teda moc, ale nemám rád doma věci co se jen tak povalují bez využití, tak asi bude lepší sehnat nějaký ten batoh, bude určitě univerzálnější. Nemáte náhodou někdo tip na cca 30-35l batoh s bederním pásem (nejlépe odepínatelným) a dvěma většími kapsami (nejlépe s přepážkou mezi sebou odolnou vlhkosti)? A ještě nějakým příznivým poměrem cena/výkon. Koukal jsem na Husky Skelly, ale není to úplně přesně to co hledám :(
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/18/2007
Ja som kúpil na bazos.sk ,tento batoh ,ešte starý typ Treksport-Eiger 33, za 16eur aj s poštou. Je ako nový nepoužívaný, len som nenašiel visačku kde bol vyrobený, či ešte na Slovensku alebo už v čine. Čo som čítal diskusie na nete, tak tie ešte šité na Slovensku ,mali by byť z Cordury a mali mať YKK zipsy, šíté už v čine z Duratexu a zipsy už nie YKK. Ten môj má visačku Duratex a má zipsy YKK. Tak neviem... , ale som sním veľmi spokojný.
Edit: info http://hiking.sk/hk/ar/20/treksport_eiger.html

alone-rs vložil tyto přílohy:
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Th
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 2/21/2005
vitumira napsal:
Nj, tak nějak jsem čekal co mi napíšete :) líbí se mi teda moc, ale nemám rád doma věci co se jen tak povalují bez využití, tak asi bude lepší sehnat nějaký ten batoh, bude určitě univerzálnější. Nemáte náhodou někdo tip na cca 30-35l batoh s bederním pásem (nejlépe odepínatelným) a dvěma většími kapsami (nejlépe s přepážkou mezi sebou odolnou vlhkosti)? A ještě nějakým příznivým poměrem cena/výkon. Koukal jsem na Husky Skelly, ale není to úplně přesně to co hledám :(

Pravděpodobně sháníš Corazon Arco 35Ok
Mrkni na něj. Sám ho mám a po všech možných typech je to zatím nejlepší batoh v dané kategorii, který jsem měl. Perfektně sedí na zádech. Můžu ti ho vřele doporučit.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/9/2011
Corazon mohu vřele doporučit, ten nejstarší (ROCK 75) používám již 18. rokem, pravda, je opravovaný. Vyrábějí je přímo v Hradci Králové, kde Vám je právě také velmi ochotně a docela levně opraví, kdyby náhodou něco. Ale vydrží opravdu dost. Kvalitní pevný materiál (Cordura s teflonovou úpravou), spony Nexus a slušná cena myslímHappy
Posláno:
Pokročilý
Vypadá slušně, příští týden se na něj půjdu kouknout osobně, díky za rady a kdyby ještě nějaký tip, tak sem s ním. A ten Treksport Eiger 33 za ty prachy perfektní Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2007
Dnes u nás na Burze chlápek prodával tyto zajímavé ďáblíky , kocourky nebo co to je za potvoru. Materiál tvrdý plast, jen tak ze srandy jsem si s tím lehce bouchnul do stehnaCry .....a fakt bych už další ránu nechtělCool .

PavelEdl vložil tyto přílohy:
P6230005.JPG.jpg
P6230001.JPG.jpg
P6230002.JPG.jpg
P6230004.JPG.jpg
P6230003.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/8/2011
Kocka super kravina..... Neni nejaky kontakt na prodejce?
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 10/4/2009
Hezká blbůstka Happy.
Posláno:

Štamgast
Kontakt nevím. Jen říkal, že během dopoledne prodal 30 ks ! Holt je to roztomiléHappy .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/3/2009
alone-rs napsal:
Ja som kúpil na bazos.sk ,tento batoh ,ešte starý typ Treksport-Eiger 33, za 16eur aj s poštou. Je ako nový nepoužívaný, len som nenašiel visačku kde bol vyrobený, či ešte na Slovensku alebo už v čine. Čo som čítal diskusie na nete, tak tie ešte šité na Slovensku ,mali by byť z Cordury a mali mať YKK zipsy, šíté už v čine z Duratexu a zipsy už nie YKK. Ten môj má visačku Duratex a má zipsy YKK. Tak neviem... , ale som sním veľmi spokojný.

Tak tenhle batoh (pouze v černošedé kombinaci) mi bez chyb sloužil celou VŠ. Koupil jsem ho o prázdnimách v Popradu z peněz za brigádu... Jen jsem přidal dva stahovací pásky do plastových oček podél zipu, aby se zip tak nenamáhal, když byl batoh narvaný.

Úplně mě dojalo, že jde ještě sehnat - myslel jsem, že už ho nikdy neuvidím. Ta vnitřní plastová záda se dají vyndat a jednou jsem je dokonce použil na fixaci zlomeniny na dětském táboře. S tímhle báglem jsi neudělal chybu. Ok
I´m Jack´s medulla oblongata...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/8/2011
Posláno:

Štamgast
Shocked Já kotě koupil za 90,-Applause .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/18/2009
dneska ty kočky prodává každej druhej Rákosníček speciálně hatě jsou tím zavalené
On visel na větry zmítaném stromě, v neznámu co koření; jsa proklán kopím po devět nocí
moudrý Ódin s&
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/18/2007
skea napsal:
alone-rs napsal:

Tak tenhle batoh (pouze v černošedé kombinaci) mi bez chyb sloužil celou VŠ. Koupil jsem ho o prázdnimách v Popradu z peněz za brigádu... Jen jsem přidal dva stahovací pásky do plastových oček podél zipu, aby se zip tak nenamáhal, když byl batoh narvaný.

Úplně mě dojalo, že jde ještě sehnat - myslel jsem, že už ho nikdy neuvidím. Ta vnitřní plastová záda se dají vyndat a jednou jsem je dokonce použil na fixaci zlomeniny na dětském táboře. S tímhle báglem jsi neudělal chybu. Ok

skea mohol by si prosim ta opisat ako si mal urobene tie popruhy na tom batohu TS eiger? alebo nakreslit na niektorej s tych fotiek co som sem dal? ja mam teraz len jeden popruh okolo batohu, ma plastovu sponu, syn ked bol maly, mal ten popruh ako opasok, davam ho len ked je velmi nabaleny batoh, obtocim ho okolo batohu, zapnem sponu a zatiahnem.

alone-rs vložil tyto přílohy:
1.jpg
2.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum