ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Co nosíme v kapse, batohu... Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/20/2013
Nejčastěji tohle.

lfhomeoffice vložil tyto přílohy:
IMG_3958.JPG.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/25/2007
Ahoj,

Mám dotaz, vzhedem k tomu co koukam nosíte za parády v batohu a tim myslim sebeobraný prostředky různýho typu, by si rád nechal poradit slušnej EDC batoh, vhodnej pro rychlej přítup k pepřáku nebo obušku. mě se jako nejlepčí varianta zdá nějaká skrytá kapsa na zádech, existuje něco?

Díky
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 3/17/2016
Třeba Tactical 5.11 Triab 18.Jeden zanovni mam a možná ho budu prodávat.Michal
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/18/2017
lfhomeoffice napsal:
Nejčastěji tohle.

pěkné...no nosit kvér v báglu?...počká na tě útočník než to vydoluješ? :)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/3/2013
jistě, ale musíš pěkně poprosit, nejlépe druhou krochnou, co máš třeba u pasuHappy ta v báglu je záložníLaugh
Dokud dejchám doufám
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 12/21/2011
nekdy u sebe

palong74 vložil tyto přílohy:
CIMG4081.JPG.jpg

lepsi nuz od tamanu nez zadny
Posláno:

Pokročilý
Kožak1 napsal:
lfhomeoffice napsal:
Nejčastěji tohle.

pěkné...no nosit kvér v báglu?...počká na tě útočník než to vydoluješ? :)

Téma se jmenuje: Co nosíme v kapse, batohu...

Nikoliv co nosíme pouze v batohu.

Přemýšlej...
Posláno:

Pokročilý
Panchart napsal:
jistě, ale musíš pěkně poprosit, nejlépe druhou krochnou, co máš třeba u pasuHappy ta v báglu je záložníLaugh

Jedna krochna nestačíLaugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/26/2005
... u mě malá změna ... jak v čem tedy ... :o)

FranaD vložil tyto přílohy:
My_Instruments_2.jpg.jpg

- Γ Ν Ω Θ Ι - Σ Α Υ Τ Ο Ν -
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2006
FranaD napsal:

No, u Sboru jsi evidentně furt Wink
"...proto se nikdy nepřestávej ptát, komu zvoní hrana. Zvoní tobě!..."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/26/2005
robjord napsal:
FranaD napsal:

No, u Sboru jsi evidentně furt Wink

Tak určitě... a pořád mě to baví ..:o))
- Γ Ν Ω Θ Ι - Σ Α Υ Τ Ο Ν -
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/25/2010
pitlytu napsal:
Ahoj,

Mám dotaz, vzhedem k tomu co koukam nosíte za parády v batohu a tim myslim sebeobraný prostředky různýho typu, by si rád nechal poradit slušnej EDC batoh, vhodnej pro rychlej přítup k pepřáku nebo obušku. mě se jako nejlepčí varianta zdá nějaká skrytá kapsa na zádech, existuje něco?

Díky

Většina "taktikůlových" značek dnes dělá modely se skrytou kapsou na zbraň... Já používám převážně věci od Maxpedition (konkrétně batoh Falcon II s kapsou na zádech, kam je možné zbraň vložit, nebo zde umístit i pouzdro s přichycením na suchý zip). Když budeš hledat na inernetu, tak v popisu zboží, je většinou uvedeno, zda výrobek má něco podobného. Mimo MXP je to třeba 5.11 Tactical, First Tactical, ale i spousta dalších výrobců.
Stát se profesionálem trvá deset let, oblékat se jako on deset minut a mluvit jako on deset sekund... Craige Maxim
Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/10/2015
Dneska v kapse,u pasu.....

dragonfly781 vložil tyto přílohy:
IMG_20171029_122130.jpg.jpg

Posláno:

Začátečník
Připojený: 12/24/2009
EDC

scandal24 vložil tyto přílohy:
IMG_20171031_070420.jpg.jpg

...
IRA
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/21/2014
palong74 napsal:
nekdy u sebe

Dobrej deringer, sám o něm uvažuju páč se mi líbí, jsem ujetej na předovky, ale holt jsem si pořídil revolver Alfu Holek cal 38 a podle bytný osoby už nemám na další nárok...Sad Tou osmatřicítkou to fakt řešit nebudu, ale dupnu si asi tak jako Váňa v Mrazíkovi mrGreen
IRA
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/21/2014
Funo napsal:
pitlytu napsal:
Ahoj,

Díky

Většina "taktikůlových" značek dnes dělá modely se skrytou kapsou na zbraň... Já používám převážně věci od Maxpedition (konkrétně batoh Falcon II s kapsou na zádech, kam je možné zbraň vložit, nebo zde umístit i pouzdro s přichycením na suchý zip). Když budeš hledat na inernetu, tak v popisu zboží, je většinou uvedeno, zda výrobek má něco podobného. Mimo MXP je to třeba 5.11 Tactical, First Tactical, ale i spousta dalších výrobců.

Teda fakt nevím proč tu pořád řešíte krochnu v batohu. To už jí vůbec nemusíte nosit. Než ji vydolujete, ani nestačíte říct KRLÉŠ... Já tu svou mám podle potřeby pověšenou na opasku, ale nikdy ji netáhnu na zádech v batohu abych se k ní nedostal...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/11/2011
Pro ty, kteří nejsou z divokého západu to možná stačí nosit v batohu. Inteligentní člověk, co každé zamračení neřeší zakleknutím a double-tapem do hlavy pozná, kdy se schyluje k nějaké šarvátce. Permanentní pocit ohrožení a neprůstřelné vesty běž řešit na strelectvi.cz.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/30/2012
Panchart napsal:

...přesně tak - v báglu se nějaká ta "záložka" snese Laugh ...

opavak vložil tyto přílohy:
20171101_092330_1_.jpg.jpg
20171101_092224_1_.jpg.jpg

...doufej v nejlepší, počítej s nejhorším...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/30/2012
... ale vážně, tahat zbraň v batohu jen pro falešný pocit bezpečí je nesmysl KO ... říkám za sebe a z pozice starého bojaře = když to myslím s obranou (palnou zbraní) vážně, tak vždy nosím u sebe na snadno dostupném místě a s nábojem v komoře - takto se to v praxi prostě osvědčilo ...v tomto je výše uvedený koment mistra Karlosaka naprosto mimo mísu, sorry jako...
...doufej v nejlepší, počítej s nejhorším...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/11/2011
Vole, si vem pistoli i do plavek.... Hlavně ji nikdy nedávej do batohu, tam v žádném případě nepatří... Laugh Laugh
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum