ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Co nosíme v kapse, batohu... Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Dnes jsem objevil "peněženku" kterou jsem musel mít. Jelikož je doba velkých dokladů asi pryč, a nosím (já osobně) jen pár karet a nějaký peníze, tohle doufám bude ideální minimalismus... máte tip na něco podobného?
rozměry 6x10x1,5cm

Ppetr vložil tyto přílohy:
6643_1609186176_s.jpg
6644_1609198362_s.jpg
6645_1609206586_s.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/17/2013
Ja peňaženky aj zbieram, takže mám ich veľa, aj niečo podobné tomuto- od Lara Bags.
Ale premýšľam, že si dám spraviť u sedlára alebo kožiara niečo možno mierne väčšie, ale nie oveľa.
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feyman
Posláno:

Štamgast
No co jsem tak koukal, tak seriově vyráběný kvalitní celokožený kartovník bez píč..vin a slíd asi neexistuje.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/17/2013
Tiež som na nič extra podobné tomu nenarazil. Ani naživo, ani na internete.Ale tie plastové kartové vložky a kovové kovania ani v tom nepotrebujem.
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feyman
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/31/2013
Ppetr napsal:
No co jsem tak koukal, tak seriově vyráběný kvalitní celokožený kartovník bez píč..vin a slíd asi neexistuje.

Já, něco takovýho potřebovat, tak bych se obrátil s dotazem na ušití, na uživatele: Michal00
... a to vše nařízením Evropské hnůjblije :-)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Za kvalitu se platí, ale rozhodně můžu doporučit na Chronomagu dobře známého Zrna. Nechával jsem si od něj dělat pásek a řemínek k hodinkám ze stejné kůže a maximální spokojenost. Určitý typ portmonky u něj nebude problém domluvit.

http://www.krojzl.com
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
Ppetr napsal:
Dnes jsem objevil "peněženku" kterou jsem musel mít. ...

Pekny Peto. Mne se libi i tohle :
https://www.thefrenchie.co/shop/ https://www.thefrenchie.co/speed-wallet
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/20/2006
Ppetr napsal:
Dnes jsem objevil "peněženku" kterou jsem musel mít. Jelikož je doba velkých dokladů asi pryč, a nosím (já osobně) jen pár karet a nějaký peníze, tohle doufám bude ideální minimalismus... máte tip na něco podobného?
rozměry 6x10x1,5cm

Tak to máme o minimalismu asi dost rozdílný představyHappy

frog vložil tyto přílohy:
DSCN3173.JPG.jpg

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2015
frog napsal:

Pekne. U mňa vyzerá peňaženka takto: platobná karta a vstupná karta do práce. Nemám rád obvešané kľúčenky, ale niečo som na ten kľúč od domu musel dať, aby som ho nestratil. Výhody jednoduchého života. Wink

Ctihor vložil tyto přílohy:
penazenka.jpg.jpg

Abstinujúci nožoholik v recidíve
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/23/2008
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
frog napsal:

Tak rozhodně je to o potřebách a obecně vlastním stylu, někomu jen o funkčnost, někomu zase primáně o vzhled... Já vytahovat peníze nebo platební kartu z podobnýho pytlíku třeba v restauraci nebo kavárně/baru bych se vyloženě styděl Happy. Na vodu nebo do přírody proč ne.

Krom toho podle vlastní nepříjemné zkušenosti vím, že je fajn nosit peníze a pár ne až tak podstatných věcí v peněžence, ale doklady a karty raději odděleně ve vlastním pouzdře.
"Thin is sharp."
BS
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/14/2015
Já používám tyhle dvě pouzdra. V pohodě pojmou čtyři karty a bankovky. Vyrobeno z 1 a 2 mm kůže.

BS vložil tyto přílohy:
DSC_0400.JPG
DSC_0387.JPG

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Trošku to tu oprášim, ja toto:

Štefan vložil tyto přílohy:
DSC_0185.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Ahoj, nemáte tip přímo na batoh, použitelný na denní nošení do práce (svačina, peněženka, doklady, případně tam šupnout mikinu až bude teplo) a na jednodenní výlety s dětmi, psem?
Cca 20-30L
Našel jsem třeba Miltec US Assault pack 30L (asi by stačilo i něco menšího)

A spíš batoh, přes rameno mi to moc nevyhovuje (míval jsem od Max Jumbo, Helikon Bushcraft atd..)

Ppetr vložil tyto přílohy:
de1540538013_vystrizek.png

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
Ppetr napsal:
Ahoj, nemáte tip přímo na batoh, použitelný na denní nošení do práce (svačina, peněženka, doklady, případně tam šupnout mikinu až bude teplo) a na jednodenní výlety s dětmi, psem?
Cca 20-30L
Našel jsem třeba Miltec US Assault pack 30L (asi by stačilo i něco menšího)

A spíš batoh, přes rameno mi to moc nevyhovuje (míval jsem od Max Jumbo, Helikon Bushcraft atd..)

https://www.marines-shop.com/do-20-litru/tasmanian-tiger-essential-pack-mkii-carbon-grey

ahoj
doporučím ti značku TT
mám ten batoh z odkazu a je super lehký, pevný.... mají i další batohy, stačí pohledat na tom webu
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
Ten vypadá líp, především svou jednoduchostí...dík
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
ksakru napsal:
U sebe a po kapsách kde co Grin

Tak táto, fotka je slabé slovo, skôr umelecké dielo, už zdobí a to som ochotný sa staviť, pozadie nielen môjho monitora. Za mňa Applause Admire Ok .
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/29/2009
Pro běžný pracovní den toto...

loner01 vložil tyto přílohy:
20190313_130624a.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/7/2011
Ppetr: Nosím už nějakou chvíli Helikon RACCOON Mk2 (do lesa a když je potřeba, i do civilizace) a maximální spokojenost. Je poměrně kompaktní, takže když chci vzít větší ešus + nějaké nádobí, vařič, termosku, žrádlo a ještě nějakou bundu navíc, tak už to je tetris, ale na normální jednodenní výlety je velikost OK. Výškově je akorát na sekyrku velikosti X7 (uvnitř v zádové kapse).

czmajsner vložil tyto přílohy:
IMG_20170409_135721.jpg.jpg

Kdo všude byl, všechno zná a ví, jak končí každý den, ten chodí po světě bez radosti a bez naděje. (M. N.)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/4/2016
pre Ppetr :Ja by som odporučil :tactical 20 od fi.Tactical pro super batoh jednoduchý a prehľadný ,perfektne polstrovamý.A navyše je od Českej firmy.Podľa môjho názoru kvalita porovnatelná s maxpedition.Cena cca 1700 kč.Ok
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum