ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Časopis noze a nastroje I. Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/2/2004
Já dneska oběhl asi 10 PNSek a všude na mě koukali, že to vůbec neznají. Taky někde telefonovali, ale nikdo nic neví....Vidím to bledě...Sad
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/5/2005
Lama napsal:
Já dneska oběhl asi 10 PNSek a všude na mě koukali, že to vůbec neznají. Taky někde telefonovali, ale nikdo nic neví....Vidím to bledě...Sad
mno ja som dneska skusil este 3 stanky ale u nas na SK ak to vobec bude tak niekedy buduci tyzden takze sa skusim spytat az potom Happy
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/29/2004
A zkousel ste nekdo bly Tesco? Tam maji dost casto casopisi co jinde nemaji.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/6/2004
Pred chvilkou jsem volal do KRAKATITu a tam taky nevedeli, o co jde.

Z
“Whoever said the pen is mightier then the sword obviously never encountered automatic weapons.”
- General Douglas MacArthur
Posláno:

Štamgast
Jenda_b napsal:
A zkousel ste nekdo bly Tesco? Tam maji dost casto casopisi co jinde nemaji.
tesco som skusal cera a nic Sad
mad
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 5/13/2003
Ten samí problém mám i v Chrudimi www.knife.cz/diskuze/images/pb_smiley_sad.gif
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/20/2004
Aj v SR je tomu tak.
Teda ale nas natahuju.......
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/20/2002
TAK ZAČNĚTĚ ATAKOVAT STÁNKY - DO HK UŽ TO DOŠLO
Posláno:

Pokročilý
Uz to mas?
Ako to vyzera?
Ze to ma iba 36 stran...je to tak?

mikup napsal:
TAK ZAČNĚTĚ ATAKOVAT STÁNKY - DO HK UŽ TO DOŠLO
Posláno:
Začátečník
Připojený: 8/13/2003
Dnes jsem si ho koupil a za hodinu mel cely precteny. Obsahove se to napr. s Messer Magazin srovnavat neda. Obavam se ze v dobe internetu jsou casopisy mrtve. Sad
Posláno:

Štamgast
Baader napsal:
...Obavam se ze v dobe internetu jsou casopisy mrtve. Sad
mno tak to ja som jasnym prikladom ze mrtve nie su Happy))
ja si kazdy mesiac kupujem viacero casakov a teda niektore stoja viac ako stovku
Posláno:

Pokročilý
No, ja som rad, ze vobec nieco s takym zameranim zacalo vychadzat. Chce to cas, kym sa uchyti na trhu a tak.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/23/2002
Včera jsem ho objevil na stánku, ale dalo mi dost práce přesvědčit prodavačku, že ten časopis vůbec existuje - i když ho měli za výlohou.
Po obsahové stránce - nevím, těžko hodnotit hned první číslo. Články jsou zajímavé, ale mohlo jich být víc a taky různorodějších - uvítal bych třeba nějaké testy, ankety, technické informace, víc prostoru pro chladné zbraně (když už má být podle proklamace ten časopis i o nich) atd.
Většina článků by si taky podle mě zasloužila označení "placená reklama". Méně chvály a více konstruktivně kritického přístupu by jen prospělo. Třeba "vysoce kvalitní nerezová ocel 420" mě docela pobavila.
Ale nechci, aby to vypadalo jen jako kritika - zaplaťpánbůh, že u nás takový časopis konečně začal vycházet. Příští číslo si určitě koupím.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/24/2004
jo jo naprosto souhlasim,ale jak jiz bylo receno je to prvni cislo a doufejme,ze pokud bude zajem tak se zlepsi.jinak pristi cislo si taky urcite koupim
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/31/2005
Tak jsem ho včera taky sehnal! Celý jsem jej zatím nepřelouskal, ale pobavil mě článek o Bladeovi.. Nevím, nějak mi to nesedlo. Nepsali jste tady (páni kováři), že meč z nerezu je blbost? Nebo je to zaobalená reklama na prodej replik (nepoužitelných, "pouze" hezkých předmětů)z tohoto filmu? Z tohoto úhlu pohledu se těším na recenzi o hvězdných válkách a o možnosti si pořídit do sbírky meč vyrobený z vysoce kvalitní trubice od zářivky...ShockedWinkLaugh
Jinak časopis se mi líbí a rovněž nezastávám názor, že v dnešní době internetu, nemá smysl!!!
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/31/2004
v Mladé Boleslavi se sehnat nedá..Nebo jsem neměl dost štestí..Sad
Posláno:

Pokročilý
No, ja sa dam dnes poobede na lov a dufam, ze budem uspesny.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/27/2001
Časopis jsem taky konečně sehnal, a vůbec mě nepřekvapil. Je to prostě reklamní plátek několika firemHappy Ale mám obavy, jak dlouho nám vydrží, pokud to srovnám s Amerikou, tam tyhle časopisy živí výrobci - inzerují a dávají nože k testování (teda spíš ke zničeníWink) Obávám se, že těch našich několik dovozců nožů časopis neuživí. Jsem pesimistaRazz, ale "Nožům a nástrojům" zůstanu věrnýLaugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
No já bych se taky těšil na pořádnej plátek o kudlách, dostal se mi do rukou nějakej Knives - emerickej časák a ten se mi moc líbí, spousta nožů, ale převážně od nožířů, samozřejmě že i fabrický ale ne plný list, jak předpokládám, že bude tohle. Informace o výstavách, různý nožířský sympozia, výsledky soutěží, nějaký návody, spousta inzerce, nabídky firem nabízející maeriál atd. Je fakt, že u nás se toho děje míň, místní firma jedna, nožířů taky relativně po skrovnu - takže o čem psát? No a donekonečna testovat nože - vždyť test nože je v podstatě velmi jednoduchá záležitost pokud někdo nebude okecávat a vymejšlet kraviny - není to jako třeba s pistolemi, auty, letadly atd. Takže se teším, ale nevím, díval jsem se na obsah prvního čísla a v postatě mě tam nezajímá nic. Snad - myslím - píšou tam něco o Rusňákovi ... jestli se nepletu.
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:
Štamgast
Připojený: 11/3/2004
zdravim, jsem zpet z dovoleny, no tak jsem si ho vcera koupil a musim rict, ze si ho teda zatim predplacet nebudu, protoze jsem mirne zklaman a to i pres to, ze jsem od toho necekal az zas tak prilis mnoho. Recenze (pokud to teda maji recenze byt) jsou IMHO spis popisy, ktery jsou velmi jednodusse prezentovany, tak, aby i absolutni zacatecnik vedel, ktera bije. Nevim, jestli je to to pravy orechovy, vzdyt takovyhle casopis si koupi jen clovek, ktery se o noze zajima a u nehoz jiz urcite know-how predpokladat lze. Taky fakt, ze se pulka clanku sklada ze zakladnich udaju o nozi, jako miry, hmotnost atd. mi prijde jako zbytecny - v tomto pripade by stacila prehledna tabulka a nemuselo by se to rozepisovat do rozvitych vet. Navic casopis o nozich bez testu mu taky prijde trosku chudy. Ale nechci jen kritizovat, fotky jsou kvalitni a take to byl prvni vytisk a podle toho bych asi nemel cinit ukvapene zavery..

t.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum