ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Časopis noze a nastroje I. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/5/2005
low-man napsal:
No, ja sa dam dnes poobede na lov a dufam, ze budem uspesny.
tak co ? mam sa aj ja dneska pokusat ? alebo si nezohnal ?
Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/23/2005
Uz to majú aj u nás ale poponáhlajte sa lebo ja som včera hladal hádam po osmich trafikách kúpil som v kauflande ale mali len jeden kus.Ale dnes som videl že to majú aj v tescu a po viac.Tak bežte nakupovať kým majú.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/20/2004
Nezohnal, nemal som nakoniec moc casu. Bol som na festivale Hory a mesto a len tak zlahka som prebehol v auparku PNS a nenasiel som. Ale dnes im dam este sancu a ked nie, tak zajtra alebo pozajtra, kym nezozeniem.

crossan1x napsal:
low-man napsal:
No, ja sa dam dnes poobede na lov a dufam, ze budem uspesny.
tak co ? mam sa aj ja dneska pokusat ? alebo si nezohnal ?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/20/2002
Hradec Králové: obešel jsem asi 6 stánků a ve 4 ho měli Happy
Čekal jsem více stránek, více informací. Zatím se to jeví jako lepší "propagační leták", zmiňující se o super materiálech jako 420, AUS6 apod. Proč ne, ale kde je popis jejich vlastnotí, testy, ceny, srování apod.Sad
Kupovat budu nadále, třeba budou další čísla lepšíHappy
Posláno:
Štamgast
Připojený: 11/3/2004
mikup napsal:
Hradec Králové: obešel jsem asi 6 stánků a ve 4 ho měli Happy
Čekal jsem více stránek, více informací. Zatím se to jeví jako lepší "propagační leták", zmiňující se o super materiálech jako 420, AUS6 apod. Proč ne, ale kde je popis jejich vlastnotí, testy, ceny, srování apod.Sad
Kupovat budu nadále, třeba budou další čísla lepšíHappy
koukam, ze nas je asi vic, co mame obdobny nazor..treba si tu kritiku vezme nekdo z redakce k srdciWink

t.

btw. nevite, kdo je v tom tymu?
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/11/2001
Tak jsem si rikal,jak muzete nadavat na tak krasne graficky vyvedeny casopis, dokud jsem ho v Brne nesehnal Happy Bylo to asi jediny cislo pro Brno, tak kdo by ho z Brnaku chtel pujcit, muze mi napsat mail Wink Predpokladal jsem, kdyz ma casak misto narozeni v Hustopecich, jeho hlavnim cilem bude Brno,ale asi je to jinak... Co se tyka casopisu: Nejdrive jsem si myslel, ze jsem si koupil casopis plny plakatu na stenu, ale nakonec jsem v nem nejaky ten text nasel. Ze pise clanky hlavne jeden autor, to se da take prekousnout,asi je dobrej Wink Ale neberte mou "kritiku" nijak vazne...Cena casopisu je umerna papiru, na kterem je vytisteny...Jinak pro nadsence do nozu, jimz jsem, je to kladny krok dopredu...Takze vysledek? Urcite si koupim i dalsi cisla.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/5/2005
IMHO, v dobe internetu takovy casopis je zbytecny. Kazdy z nas je schopen najit na netu vsechno, co ten casopis obsahuje, behem pul hodiny. Ale vsichni jsme nemocni Knifomanii, tak ze ten casopis proste musime mit, jinak to nejde. Je to jen dalsi lek pro nas Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
No já sedím u počítače hodně často - hlavně díky práci, kterou se živím a proto mám rád časopis nebo knihu, které si vezmu večer do postele a dokud to neznám skoro nazpaměť, na stolku pořád leží. Časopisy mají smysl a doufám, že ho neztratí, protože jinak lidstvo úplně z těch počítačů zblbne.
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/7/2004
Petr Dohnal napsal:
No já sedím u počítače hodně často - hlavně díky práci, kterou se živím a proto mám rád časopis nebo knihu, které si vezmu večer do postele a dokud to neznám skoro nazpaměť, na stolku pořád leží. Časopisy mají smysl a doufám, že ho neztratí, protože jinak lidstvo úplně z těch počítačů zblbne.

Nzostava mi nic ine iba suhlasit.Sice pri pocitaci nesedim zas tak casto.
No a s casaku sklamany nie som.Je to prve cislo a dalo sa to cakat.Prvykrat to vacsinou neni to prave orechove so vstkym.Ale snad to vydrzi a urcite to bude lepsie.
Nebojím sa zajtrajška,prežil som včerajšok a milujem dnešok.
Posláno:

Štamgast
mato napsal:
Uz to majú aj u nás ale poponáhlajte sa lebo ja som včera hladal hádam po osmich trafikách kúpil som v kauflande ale mali len jeden kus.Ale dnes som videl že to majú aj v tescu a po viac.Tak bežte nakupovať kým majú.
mno tak ja som bol v tescu aj v piatok aj cera a nic Sad
Posláno:

Pokročilý
Tak som to v piatok zohnal v Hypernove. Iba som tak zo srandy vosiel do jednej PNS a spytal sa, ze ci maju a oni, ze maju a tak som to kupil. Dalsie cislo si kupim a budem ich pozorovat ako sa budu zlepsovat. Lebo je to zatial iba taka velkoobrazkova propaganda. Ale v kazdom pripade som rad, ze su tu.
Posláno:

Štamgast
low-man napsal:
Tak som to v piatok zohnal v Hypernove. Iba som tak zo srandy vosiel do jednej PNS a spytal sa, ze ci maju a oni, ze maju a tak som to kupil. Dalsie cislo si kupim a budem ich pozorovat ako sa budu zlepsovat. Lebo je to zatial iba taka velkoobrazkova propaganda. Ale v kazdom pripade som rad, ze su tu.
mno tak som to konecne zohnal Happy prvy a posledny kus v takej vacsej predajni s novinami a casopismi
Posláno:

Pokročilý
A tvoje dojmy??? Happy

crossan1x napsal:
low-man napsal:
mno tak som to konecne zohnal Happy prvy a posledny kus v takej vacsej predajni s novinami a casopismi
Posláno:

Štamgast
low-man napsal:
A tvoje dojmy??? Happy

mno ked uz nic tak pekne fotky Happy) zial len som ho prelistoval na citanie som nemal cas bo som odbehol z roboty namiesto obednej prestavky
precitam si ho az doma ale pocitam ze za 2 hodiny bude precitany odpredu od zadu
trochu ma sklamal nizsi pocet stran (na blade to nema Happy ) ale zase je kvalitna obalka
jedine co som si trochu pozrel bol ten clanok o Bladeovi Happy ten je tam dufam len na spestrenie, ak autor uvazuje o podobnych clankoch napr o mecoch z pana prstenov alebo nebodaj z highlandera a podobne tak to potes koste Happy)
Posláno:

Štamgast
Pokud naše příspěvky čte tvůrce časopisu (a to by asi měl když píše o nožích), mám další radu. U každého propagovaného nože byl mohla (měla) být tabulka souhrnných informací jako: název, materiál čepele a rukojeti, popř. typ výbrusu, váha, tvrdost, typ zámku, info o pouzdru atd.
Posláno:
Štamgast
mikup napsal:
Pokud naše příspěvky čte tvůrce časopisu (a to by asi měl když píše o nožích), mám další radu. U každého propagovaného nože byl mohla (měla) být tabulka souhrnných informací jako: název, materiál čepele a rukojeti, popř. typ výbrusu, váha, tvrdost, typ zámku, info o pouzdru atd.
mas zcela pravdu, ale uz jsem to tu nekde cetlWink - aha, to bylo u meHappy)
Posláno:

Štamgast
sorry, uznávám, byl jsi prvníHappy

[b]
Quote:
mas zcela pravdu, ale uz jsem to tu nekde cetlWink - aha, to bylo u meHappy)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/23/2002
mifr napsal:
Bylo to asi jediny cislo pro Brno, tak kdo by ho z Brnaku chtel pujcit, muze mi napsat mail Wink .
Nebylo, myslím, že byly dvě. To druhé mám já Happy.

Jinak tak trochu nesdílím všeobecný optimismus, že další čísla budou lepší, než to první, protože časopis vyroste ze svých dětských nemocí. Naopak bych čekal, že si redaktoři (nebo podle podpisů pod články spíš redaktor Wink) dají na prvním čísle pořádně záležet. Uvidíme.
Posláno:
Štamgast
jsou chvile, kdy by se meli pesimisti striletLaugh

t.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/17/2004
Čekal jsem, že to bude lepší a hlavně, že tam toho bude víc. Todle číslo je asi moje první a taky jediný. Smůla. Snad se to zlepší.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum