ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Časopis noze a nastroje I. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
bandy7 napsal:
Ja som si dnes ten casopis predplatil na 1/2 roka 7 - 12/2005.

Tomu říkám odvaha - mám obavu, aby se tak dlouho na trhu vůbec udržel...

D.
( . )( . )
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Nedá mi to, abych se nepřipojil k dlouhé řadě nespokojenců s nový "nožířským časopisem ".
Objednal jsem si předplatné, ale od té doby je ticho.Naštěstí, neboť po zakoupení a přečtení prvního čísla jsem zalitoval, že jsem za to dal peníze.Nenašel jsem tam jedinou skutečně odbornou
pasáž.Lidé, kteří si kupují tento časopis očekávají více, než jen reklamu.Chtěl bych tam odborné recenze, materiály, testy,skutečné novinky atd.. Pokud chtěl vydavatel prvním číslem odradit potencionální kupce, podařilo se mu to.
Ale naděje umírá poslední. Byla by škoda, kdybychom přišli o jediný specializovaný časopis o nožích.Tak se polepšete. Slibuju, že při příštím čísle Vám dám ještě jednu (ale poslední )šanci.
Pavel.
mám rád medvídky, protože jsou tudliví
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 12/28/2004
To jo, kontakt tam je, ale když jsem tam psal o tom, že jim některé konkrétní věci fakt neklaply, nedostalo se mi odpovědi. Bývá zvykem napsat alespoň " dostali jsme Váš dopis, budeme se jím zabývat" ... od pana Kuchyňky nic. Asi nemá zájem o diskusi a o kritiku už vůbec ne. Tak mám obavy, aby časopis nabyl jako jejich poslední, mně známý počin, kniha o kuších, která je naprosto nesystematická, prostě vázané katalogy, bez komentářů lidí, co tomu rozumí... Ještě dávněji vycházely u pana Kuchyňky takové samizdaty o konstrukci tlumičů na zbraně, o předělávkách střeliva na explozivní a podobné věci, tak mám pocit, že pán prostě rozumí všemu, na co se podívá...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
Miki napsal:
... Ještě dávněji vycházely u pana Kuchyňky takové samizdaty o konstrukci tlumičů na zbraně, o předělávkách střeliva na explozivní a podobné věci...
Přesně - mluvíš mi z duše. Já jsem si tenhle časopis nekoupil proto, protože je od pana Kuchyňky, protože jsem ty jeho samizdaty viděl a četl a posoudil jejich kvalitu... Je to předpojatost, ale asi taky znáte uvažování typu "východoněmecká detektivka - tak to bude určitě blbost". A mám čím dál určitější pocit, že jsem se moc nezmýlilWink.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 12/28/2004
Tak to jsme ovšem v prdeli, monsignore... Ale třeba to klapne, snad to přece nechce tak moc, dělat dobře svoji práci musí i více lidí a jde jim to a snad vydavatel musí prodávat, a nebude prodávat, pokud bude tisknout kydy, nebo jo?? Ačkoliv, já si to pokračování stejně koupit půjdu, ze studijních důvodů, tak jako si kupuju pravidelně Zbraně a náboje- ale musím přiznat, že tam se zlepšili o dost, tak třeba to klapne... Pokud totiž ne, tak časopis o nožích v Čechách nikdo další nezkusí vydávat.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/11/2001
Tak to ja si dalsi cislo take koupim, alespon ze sberatelskych duvodu Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/31/2005
mifr napsal:
Tak to ja si dalsi cislo take koupim, alespon ze sberatelskych duvodu Happy
Jsi jedničkaWink dobrej názorLaugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/5/2005
Miki napsal:
Tak to jsme ovšem v prdeli, monsignore... Ale třeba to klapne, snad to přece nechce tak moc, dělat dobře svoji práci musí i více lidí a jde jim to a snad vydavatel musí prodávat, a nebude prodávat, pokud bude tisknout kydy, nebo jo?? Ačkoliv, já si to pokračování stejně koupit půjdu, ze studijních důvodů, tak jako si kupuju pravidelně Zbraně a náboje- ale musím přiznat, že tam se zlepšili o dost, tak třeba to klapne... Pokud totiž ne, tak časopis o nožích v Čechách nikdo další nezkusí vydávat.
treba im dat sancu, podla mna ta stovka nie je az taky strasny peniaz (aj ked teda uz som ju tu porovnaval s cenou casopisu BLADE)
predplatne u mna urcite nehrozi, ja som uz od mlada nauceny kupovat si casaky v stankoch a trafikach a to sa nezmeni Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/2/2004
Tak jsem si koupil další číslo, doufaje, že to bude lepší, než to předešlé...Mno neví, na to, že je to časopis s názvem Nože a nástroje tak z celkového počtu 36 stran tvoří 1 stranu jakási Legenda o sekyře, další 3 strany článek o malé pistoli, 2 strany Rožnění po celý rok, 2 strany o Elektrocentrálách. No a z toho zbytku je tak 1/2 reklamy. To je dost ubohé. věřím, že dělat takový časopis je asi dost náročné, neočekávám hned z počátku bůhví jaké zázraky, ale todle je dost ubohé. Myslím, že dělat tohle jen kvůli toho, aby něco bylo, tak to raději nic. příští číslo si raději prohlídnu někde v supermarketu...Sad
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/22/2005
Dnes jsem obdržel poštou předplacený časopis a když jsem do něj nahlédl, okamžitě jsem zaslal na adresu (E-mailovou )zrušení předplatného.Minule jsem napsal, že dám vydavateli ještě jednu šanci - poslední.To jsem udělal a už mne nikdo nedonutí koupit si další číslo.
Je to nejdražší reklamní leták, jaký se mi kdy dostal do ruky.
Jen se modlím, aby někdy někdo vydal u nás opravdový časopis o nožích.
Pavel.
mám rád medvídky, protože jsou tudliví
Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/12/2002
no a oni se tak snaží
někdo je obvinil že jen opisují reklamní letáky výrobce tak v druhém čísle si u článku o CRKT first strike vše vycucali z prstu (o tom kdo je autorem desighnu se nedozvíte a přitom by to mohlo vystačit )
u spyderca delicy zapoměli dát k lepšímu že je to oblíbený nástroj islámských fundamentalistů k získání místa prvního pilota (9 z 11 doporučuje)
co májí znanenat články o dekoracích z filmu od UC nevím ale vadí mi tam stejně jako grilování které patří do jiného časopisu
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/11/2001
Ten článek o grilování je fakt od věci, ale ostatní docela ujdou. Neberu to ovšem z odborného hlediska... Časopis budu kupovat,dokud bude vycházet, snad to bude alespoň těch 6 čísel...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/29/2005
Potřebuji poradit... Nevíte náhodou někdo k čemu se používá tato malá sekerka? Osobně si myslím, že je v určitém řemesle na nějakou drobnou práci a zatloukání hřebíků ale nevím to jistěSad
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/21/2004
TAk mi dorazilo prve cislo 7/2005 z mojho 1/2 rocneho predplatneho. Co musim pochvalit je kvalita papiera a obrazkov. Skoda len toho stroheho textu. Naozaj som sa tam nedozvedel nic nove o nozoch ktore uz trocha poznam a u noviniek /FOX/ to bolo asi pochopitelne nakolko este neboli v praxi odskusane . Nezostava len zatial verit vyrobcom. Celkom by som sa zaobisiel bez tej pistole, grilovania a el. centraly. Namiesto toho by som uvital Kuse , luky , praky a ine podobne zbrane vcetne ich historie ucinnosti a pouzitia. Na miesto centaly ako spravit ohen v prirode roznymi sposobmi ako ulovit zver a pripravit si ju na ohni. A ten pribeh... ani neviem ktora verzia je prava. Najskor ta sekera vypadla z praskovacieho lietadla a trafila kostol.
Sor by som si precital nejaky pribeh zo stareho Japonska ale radsej tam mali dat nejaky noz P. Dohnala
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/7/2004
bandy7 napsal:
TAk mi dorazilo prve cislo 7/2005 z mojho 1/2 rocneho predplatneho. Co musim pochvalit je kvalita papiera a obrazkov. Skoda len toho stroheho textu. Naozaj som sa tam nedozvedel nic nove o nozoch ktore uz trocha poznam a u noviniek /FOX/ to bolo asi pochopitelne nakolko este neboli v praxi odskusane . Nezostava len zatial verit vyrobcom. Celkom by som sa zaobisiel bez tej pistole, grilovania a el. centraly. Namiesto toho by som uvital Kuse , luky , praky a ine podobne zbrane vcetne ich historie ucinnosti a pouzitia. Na miesto centaly ako spravit ohen v prirode roznymi sposobmi ako ulovit zver a pripravit si ju na ohni. A ten pribeh... ani neviem ktora verzia je prava. Najskor ta sekera vypadla z praskovacieho lietadla a trafila kostol.
Sor by som si precital nejaky pribeh zo stareho Japonska ale radsej tam mali dat nejaky noz P. Dohnala

Maximalne suhlasim,radsej tam mohlo byt nieco o love alebo preziti v divocine.Urcite nie recept na jednoduchu fasirku.Ale ten Spartan ma celkom zaujal,takze pre mna to nebola zas nejaka hrozna pohroma, to to cislo teda.Dufam ze sa zlepsia a kupovat si to urcite neprestanem.
Nebojím sa zajtrajška,prežil som včerajšok a milujem dnešok.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2005
Zakoupil jsem až druhé číslo Nožů a nástrojů tedy 7/2005 a dodnes lituji že jsem za to ty peníze dal. A také jsem to redakci prostřednictvím e-mailu sdělil(zatím bez jakékoliv jejich odpovědi). Připadá mi to jako by opsali informace ze stránek výrobců a přidali k tomu nějakou omáčku. Asi jako když novináři který píše o politice, řeknou aby napsall o noži. Další číslo si důkladně prohlédnu již v trafice přešd zaplacením. Bud ale jen rád, když se zlepší.
Na práci není vidět jak je dlouho dělaná, ale jak je udělaná.
Nepoužívejte PM - kontaktujte mne e-mailem, prosím!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/5/2005
Prapor napsal:
Zakoupil jsem až druhé číslo Nožů a nástrojů tedy 7/2005 a dodnes lituji ... Bud ale jen rád, když se zlepší.
mno ja im dam este tak 2-3 cisla a ak sa nezmeni ich styl tak to uz kazdy mesiac nebudem kupovat, jedine ked tam bude nejaka recenzia na niektoru z mojich srdcovych zalezitosti

btw tak ma napadlo ze okrem ceskych alebo slovenskych noziarov by tam mohli dat aj svetove mena a ich life story ale s tym ze budu tiez dotycnu osobu kontaktovat

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
Já si druhé číslo přečetl v trafice a zdálo se mi o trochu lepší (třeba proto, že tam byly nožíky od Milana Happy).
D.
( . )( . )
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/2/2004
Máte už někdo 4 číslo? Mělo myslím vyjít 19 srpna, ale na stáncích pořát není...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/31/2005
Zatím nikde není. K trojce jen to, že už to není one-man show a začíná to k něčemu být. Ovšem p. Kuchyňka, to tedy stojí za to. Jestli ho nevykopnou, tak to snad opravdu přestanu kupovat.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum