ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Spyderco Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2007
Já tušil, kdo se ozve Laugh
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
Tyler napsal:
Já tušil, kdo se ozve Laugh

Vedel jsem, ze to reknesWink Laugh Laugh Laugh
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 2/8/2013
Narazil jsem na toto: http://www.highlife.cz/noze-spyderco-nuz-spyderco-valloton-sub-c149gp-v11413 Trochu mne zarazila cena, navíc ta zmínka, že neručí za původ a kvalitu... Mluvil jsem s nimi po telefonu a pan majitel prý sehnal v nějaké výprodeji v USA. Ať googlím, jak googlím, tak nejlevnější najdu za cca 198 USD, což je v přepočtu pořád o tisícovku dražší. No a pak samozřejmě najdu něco jako je tohle http://www.dhgate.com/product/spyderco-c149-vallotton-sub-hilt-folder-c149g/245210756.html#sc1-0-1b;frsh|168137552 Laugh Vím, že highlife nemá zrovna nejlepší pověst, sám jsem s nimi měl nějakou zkušenost... Každopádně neviděl jste tam někdo ten Vallotton živě? Nebo dokonce ho někdo u nich nekoupil? Zajímalo by mne, zda to je opravdu Vallotton od Spyderca? Díky
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/1/2012
hele za sebe bych jim nevěřil ani nos mezi očima...když tam měli Southarda za trojku,psal sem jim, že docela koukam, že prodávaj fejky...po měsíci přišla odpověď, jak děkujou za info, že Spyderca nedovážej,jen prodávaj "bazarovky" zákazníků...takže tentokrát je dovez majitel... já myslim, že si názor každej udělá sám NoNoNo
Instagram @forgottenkustoms
...pasivní pozorovatel, pro kontakt použijte PM nebo mail...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/16/2009
Usagi napsal:
Narazil jsem na toto: http://www.highlife.cz/noze-spyderco-nuz-spyderco-valloton-sub-c149gp-v11413 Trochu mne zarazila cena, navíc ta zmínka, že neručí za původ a kvalitu... Mluvil jsem s nimi po telefonu a pan majitel prý sehnal v nějaké výprodeji v USA. Ať googlím, jak googlím, tak nejlevnější najdu za cca 198 USD, což je v přepočtu pořád o tisícovku dražší. No a pak samozřejmě najdu něco jako je tohle http://www.dhgate.com/product/spyderco-c149-vallotton-sub-hilt-folder-c149g/245210756.html#sc1-0-1b;frsh|168137552 Laugh Vím, že highlife nemá zrovna nejlepší pověst, sám jsem s nimi měl nějakou zkušenost... Každopádně neviděl jste tam někdo ten Vallotton živě? Nebo dokonce ho někdo u nich nekoupil? Zajímalo by mne, zda to je opravdu Vallotton od Spyderca? Díky
Ahoj,pokud se týká druhého inzerátu a materiálu čepele,který je uveden (5Cr13Mov ?),pak je cena i v US měně nepřiměřeně vysoká.Happy K
S noži je to jako s lidmi,když jsou tupí,tak to za moc nestojí.N.N.
Posláno:

Pozorovatel
Frogstar napsal:
hele za sebe bych jim nevěřil ani nos mezi očima...když tam měli Southarda za trojku,psal sem jim, že docela koukam, že prodávaj fejky...po měsíci přišla odpověď, jak děkujou za info, že Spyderca nedovážej,jen prodávaj "bazarovky" zákazníků...takže tentokrát je dovez majitel... já myslim, že si názor každej udělá sám NoNoNo

No já si názor právě udělal a řikam si, ze pan majitel dovez něco jako je v tom druhým odkazu (zvlášť když jich nabízejí víc než jeden), hodí to na web a má 3000,- k dobru. Jen jsem naivní a nerad bych někomu křivdil, tak se radši ptám. Btw toho Southarda jsem tam tenkrát taky viděl a mám takovej dojem, že mel barevnou kombinaci, kterou jsem v ofiko shopech nikdá neviděl...
Posláno:

Pozorovatel
Tak jsem se nakonec neplánovaně dostal do Highlife v Praze Zličíně, kde mají "Spyderco" Vallotton vystavené a je to na první pohled fake... Mají tam i Southarda (též za podezřelou cenu) a to je dle mého názoru taky fake. Kromě toho tam mají hromadu příšerností snažících se pavouky apod. vzbudit dojem, že to jsou Spyderca (na webu je ani neukazují) a pak třeba taky Browningy, které Browning nikdy v katalogu neměl... Třeba tenhle "krasavec" http://www.highlife.cz/noze-browning-nuz-browning-gold-v11487 KO

Za mne tedy totální fail. Otázkou je, jaká je motivace majitele a jestli ví, že prodává faky. Ovšem vzhledem k tomu, že např. fake Vallotton se dá na webu koupit za necelých 500,- Kč i s poštovným nebo ten "Browning" za cca dvě stovky a na Highlife je prodávají za 3550, respektive 1290,-, tak je asi motivace jasná... A o tom, co pan majitel ví a neví asi nejlépe vypovídá věta z nabídky k tomu "Vallottonu" "Bazarové zboži: nůž je od zákaznika neručime za kvalitu a původ. vpřipadě že se vám nebude libit mužete zboží vrátit"... Zajímavé přitom je, že toto bazarové zboží od zákazníka měli před cca dvěma měsíci v jednom kuse, ten se pak prodal a teď jim tam, světe div se, zákazník přinesl další dva? Hm hm KO

No doteď jsem si o tom obchodě myslel, že to jsou Šmoulové, kteří to co nemají skladem neseženou, na maily a objednávky odpovídají sporadicky, o zákazníky asi moc nestojí, ale občas se tam dá koupit třeba něco, co už jinde nemají. Ovšem teď...
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
pokračování vlákna zde: Spyderco II.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum