ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
15.4.2012 - Výstava nožů Praha Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/9/2010
Tomáši krásne fotečkyHappy Zdenku dakujem za peknú výstavu,super ludia a super pokec.Dakuzjem vám všetký zúčasnením,

imro vložil tyto přílohy:
DSCF7652.JPG.jpg
DSCF7654.JPG.jpg
DSCF7660.JPG.jpg
DSCF7658.JPG.jpg
DSCF7681.JPG.jpg
DSCF7663.JPG.jpg
DSCF7682.JPG.jpg

Co jsme udělali jen pro sebe,zemře s námi.co jsme udělali pro ostatní a pro svět,zůstane nesmrtelné.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/23/2009
Trmane, když Tys mi utekl...

Jinak všem, se kterými jsem měla tu čest mluvit děkuji. A ještě více za lichotky a úžasné dárky (Vy víte).
O ženě vypovídají mnohé její ruce. Pokud se například její prsty nacházejí okolo vašeho krku, je zřejmě lehce nespokojená..
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/21/2004
Tome ty fotky jsou nádhera Admire Btw. Jak tak na ně koukám, myslím že letošní nožířský kalendář by se dal postavit klidně jen na Pražské výstavě mrGreen , je to na Tvých fotkách skvost vedle skvostu...
Politická korektnost - pomýlená filozofie předstírající, že hovno lze zvednouti za čistý konec.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/9/2006
Ahoj všem vespolek. Děkuju všem za skvělou atmosféru letošní jarní Pražské, tolik dobře naladěných lidí pohromadě už jsem dlouho neviděl.
Roman
Všechno dobré je k něčemu dobré
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 11/25/2011
Zdary,koukám parádní kousky,je dobře Románo,že se akce zdařila,to mě těší.No rači bych teda nasák atmosféru,tak snad příštěHappy
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/21/2010
Ahoj,také děkuji za fotky.A chtěl jsem se zeptat máte někdo fotku a nebo video výstavních prostor aspoň pro představu kolik nožířů se na výstavě ukázalo....Admire
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/26/2003
Také bych rád, kdyby jste někdo dali fotky. Je jasné, že nebudou, jako ty Trmanovy, ale ten tam na to měl vybudován světelný stan, a fotil to profi. Měl jsem s sebou foťák, ale ani jsem ho nestihl vytáhnout, kolik bylo kolem mně lidí. Takže, pokud někdo máte fotky, i já se rád podívám, co vlastně bylo k vidění na výstavě. Já na prohlížení nemám čas. A tu trochu času, co byl, jsem pochleboval Dušanovi Bačovi, kterému říkám kouzelný dědek, co mně pěkně sere Happy Laugh , protože mi hlava nebere, co všechno umí, a stíhá.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/23/2009
Polmar napsal:
Ahoj,také děkuji za fotky.A chtěl jsem se zeptat máte někdo fotku a nebo video výstavních prostor aspoň pro představu kolik nožířů se na výstavě ukázalo....Admire

Fotky sice taky nemám, nicméně, pokud se nepletu, tak vystavujících bylo v patře 51?
O ženě vypovídají mnohé její ruce. Pokud se například její prsty nacházejí okolo vašeho krku, je zřejmě lehce nespokojená..
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/21/2004
Lidičky hrozně se mi v Trmanových fotkách líbí nože č. 48 (gaucho nůž s parohovou rukojetí) a č. 49 (finka). Netušíte někdo čí jsou to dílka, abych si to mohl zařadit?
Politická korektnost - pomýlená filozofie předstírající, že hovno lze zvednouti za čistý konec.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/9/2006
Řekl bych, že oba nože jsou od pana organizátoraWink
Všechno dobré je k něčemu dobré
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/14/2010
Zdarte děcka,
výstava musela být podle reakcí super. Pro mě bohužel časově nerealizovatelná (rodinný důvody). Nicméně dotázek - nějak nemůžu rozkódovat autora kudly na fotce č. 035 z Trmanova odkazu red face
Fešnej jednoduchej kudloch, móóóc se mi líbí Ok Díky Admire
Život je umění kreslit bez možnosti gumovat.....tak ať je alespoň čím si ořezat tužku, ne?
"NO KNIFE - NO LIFE !!!"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2009
Jojo pekna vystafka, sice sem nic neporidil, ale uzil sem si to paradne Ok
Ajaj to sme to dopracovali, z hi-fi pěknýho podpisu na total lowEND .... blee
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/21/2009
Rocko napsal:
...nějak nemůžu rozkódovat autora kudly na fotce č. 035 z Trmanova odkazu red face
Fešnej jednoduchej kudloch, móóóc se mi líbí Ok Díky Admire

Taky jsem ho ošahával. Autor je Karakal - viz tady

A já se pro změnu zeptám na číslo 41 (tesák s žaludem na záštitě), protože to jsem na výstavě vůbec nezaregistroval. Confused
Nemusíš trefit, stačí, když se poserou. (Jakov Ščukin)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
To dělal Ir...boží loupěžnická kudla..
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2008
Ahoj !!!
Bylo mi milo Vás vidět, pokecat s Vámi.... Fotek jsem udělal jen pár. S kompaktem to stojí s bleskem i bez blesku za ..... bačkoru....
W.

Willie vložil tyto přílohy:
DSCN1527.JPG.jpg
DSCN1530.JPG.jpg
DSCN1533.JPG.jpg
DSCN1534.JPG.jpg
DSCN1535.JPG.jpg
DSCN1537.JPG.jpg
DSCN1540.JPG.jpg
DSCN1541.JPG.jpg
DSCN1543.JPG.jpg
DSCN1545.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/20/2008
Willie díky za fotky a dopravu do Práglu, ještě se musíme srovnat.Wink
Výstava se myslím vydařila,něco se nakoupilo, pokecalo se s kamarády, poznalo se pár novejch tváří a kluci nožíři se zase vycajchovali. Je zase na co spořit, jen to bylo moc krátké. Tak Ahoj Všem a naviděnou v květnu na snidani v Lipové.Grin

P.S. detail wenge ručky se moc povedl.Ok
Veďte mě, následujte mě, nebo mi jděte z cesty. G.S. Patton
Posláno:
Štamgast
Připojený: 4/7/2011
i já musim říci,že v Praze bylo dobře..Hlavně jsem tam potkal milé duše a pokecal s lidma ,co mám rád..Hloh mě obdaroval krásnými kameny za než mu děkuji.Těším se na Brno,že se opět potkáme... pozdravuji rodinu Pokorných a samozřejmě malou,která mě zásobila krásnými obrázky...takže všem dík
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/11/2012
Konečně se mohu pokochat rozmanitými skvosty na jednom místě! Nádherný je černostříbrný nůž ve tvaru rozvíjejícího se květu (první foto od Trmana). A ty jemné rytiny malířských mistrů do kosti, to je pro mne srdcová záležitost! Velázquez, Durer, DaVinci...kdo tam byl ještě? A z jakého obrazu je to vzpínající se spřežení, je to Rubens? Opravdu vysoké Umění s velkým U!Admire
Vzdělanost je šťastnému člověku ozdobou a nešťastnému útočištěm.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/31/2006
chudak Michelangelo ... jinak Rubensovu podani Leovy fresky se to nepodoba a ted se nemam jak a kde podivat takze kone taky nepoznavam
SHÁNÍM CHCÍPLÝ PLAZY KE ZPRACOVÁNÍ KŮŽE
... TOMASRUCKER.com ... KOVANYNUZ.cz ...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/22/2009
No, ale kdyby se Trman prekonal a dopsal k fotkam i jmena noziru, tak by to bylo super!
Priznam se, ze u nekterych kousku mam taky potiz autora identifikovat.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum