ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
US - vojenské nože Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/13/2002
M4ST3R napsal:
Zrzavý Orm napsal:
Lepší českej kabar je třeba tohle Wink Silnější čepel, těžší...

prozrad mi prosim kde se da podobnej krasavec sehnat - tek kvuli nemu nemuzu spat ...

Je to tady v nějakým vlákně, prej to vyrábí nějakej maník a nabízí to neznalejm jako origo historickej Ka-Bar. IMO kdyby na tom vylepšil pár slabejch míst, kterej Ka-Bar má a prodával to jako vlastní věc, tak by udělal líp. Já bych si něco takovýho určitě koupil, pokud by to bylo za rozumný peníze.
Proč mi vždycky vyjde příspěvek na začátek nové stránky?
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 6/16/2008
Nevím sice v čem se ten KA-BAR liší od orig. (toto určitě vysvětlí Zrzavý Orm) ale kdyby mi ho nabízel tak nepoznám že se jedná o fake, mám pocit že to vyrábí boreček z Brna.

Toho BUCKa jsem měl a ta pila je k smíchu, navíc jsem i díky kotevním kolíkům nemohl pořádně držet ručku je tam málo místa. Více k BUCKovi není třeba.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/15/2006
To je úžasný jak se informace zpřesňujou. Boreček je příjmení? Byl v Brně k sehnání v nějakym armyshopu , objevil ho tam Flector EP. Je těžší, čepel o mm silnější, hlavice je šroubovaná, ručka tvarovaná jako Camillus, záštita rovná. No a nápisy jsou domácí raznicí Wink .

...bez komentáře...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/30/2005
aspik napsal:
Nevím sice v čem se ten KA-BAR liší od orig. (toto určitě vysvětlí Zrzavý Orm) ale kdyby mi ho nabízel tak nepoznám že se jedná o fake, mám pocit že to vyrábí boreček z Brna.

Toho BUCKa jsem měl a ta pila je k smíchu, navíc jsem i díky kotevním kolíkům nemohl pořádně držet ručku je tam málo místa. Více k BUCKovi není třeba.

Na rozdíl od Kabara má ten brněnskej o fous tlustší čepel, dutej vyšší výbrus oproti nízkýmu šavlovýmu u origa a hlavice je našroubovaná, u origa je jištěna kolíčkem. Mám oba a musím smeknout, fake je kvalitněji zpracovaný než originál, a to mám Kabara moc rád. Happy Taky je kapku delší rukojeť.

Edit - koukám, že jsem se tuploval s Ormem, inu, hlávka dubováHappy
"Židovský stát vznikl v zásadě na účet Arabů. ...Palestina už neexistuje. Konec. Měl bych říct, že je mi to líto, ale líto mi to není." Moše Dajan
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/29/2007
dekuju , myslim ze si nekdy v tydnu vyrazim do Brna
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Toho českýho Kabara bych si též pořídil.Jen tak pro zajímavost co udělat maníkovi hromadnou objednávku,tím i dobrou zakázku?Cena by teoreticky mohla být ještě zajímavější....Wink
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 6/16/2008
Ládes napsal:
Toho českýho Kabara bych si též pořídil.Jen tak pro zajímavost co udělat maníkovi hromadnou objednávku,tím i dobrou zakázku?Cena by teoreticky mohla být ještě zajímavější....Wink

Neměly by jsme používat naše moravské označování "muže" typem boreček nebo maník, někteří nám zřejmně nerozumí Laugh Laugh Laugh
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/29/2007
Ládes napsal:

ja su pro Happy
Posláno:

Štamgast
aspik:Vy ženy si používejte označení jaké chcete,my muži bychom neměli používat tato označení.Jak ale potom "kolíkovi" říkat....?Laugh
Edit:aneb jak se dovědět z vyjadřování pohlaví dotyčného.....Wink (nic ve zlým)
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/15/2006
Ládes napsal:
aspik:Vy ženy si používejte označení jaké chcete,my muži bychom neměli používat tato označení.Jak ale potom "kolíkovi" říkat....?Laugh
Edit:aneb jak se dovědět z vyjadřování pohlaví dotyčného.....Wink (nic ve zlým)
Copak pohlaví, ale hlavně národnost (teda chci říct národnostní uvědomění Razz )

Obávám se, že dotyčný boreček / maník / kolík / brňák o popularitu moc nestojí, ba právě naopak, zůstává zcela záměrně a cíleně v anonymitě a asi ví proč.
...bez komentáře...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
aspik napsal:
Ládes napsal:

Neměly by jsme používat naše moravské označování "muže" typem boreček nebo maník, někteří nám zřejmně nerozumí Laugh Laugh Laugh

mno boreček som ako tak odvodil od slova borec Laugh ci spravne netusim ale slovko maník sa pouziva aj v BB netusim ci hromadne ale ja ho vnimam ako synonymum s slovam chlap chalan clovek toto vsetko s vyzdvihnutim specializacie na konkretny obor cize manik do nozov manik do kompov (rozumej PC) manik do golfov (rozumej vw) manik do ...
cize maniak skratene na manik ... ale fakt netusim ci je moje vysvetlenie spravne
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/7/2008
Nevie niekto co tam ma za kudlu....

MiGo#1 vložil tyto přílohy:
f038.jpg.jpg

Facebook : MGknives
Instagram : mgknives
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2002
Já vůbec nevím, kde tu kudlu mám hledat. Tím myslíš tu věc zepředu na stehně? IMO to může bejt cokoliv od šroubováku přes nějakej SOG až po kartáček na zuby v zeleným futrálu.
Proč mi vždycky vyjde příspěvek na začátek nové stránky?
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/31/2007
Ať koukám, jak koukám, žádnou kudlu nevidím ? V pravém stehením pouzdře bude pistole a zbytek je tak nečitelný, že nelze určit ??
Posláno:

Štamgast
asi toto ?

Križo vložil tyto přílohy:
f038_alfa.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/7/2007
Križo napsal:
asi toto ?

Tak teď už je to jasnýLaugh Razz
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/7/2008
no v PC ten obrazok vyzeral lepsieHappy skusim to nejak upravit a vystrihnut...

MiGo#1 vložil tyto přílohy:
Bez_názvucc.JPG

Facebook : MGknives
Instagram : mgknives
Posláno:

Štamgast
Trochu mi ten flek připomíná Microtech Curahee.Wink Ale ruku do ohně bych za to určitě nedalLaugh
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/15/2008
Já bych hlavně podle pouzdra a velikosti typoval nejspíš SOG Happy a ani bych se tomu u Amiku nedivilHappy
Posláno:

Štamgast
Ládes napsal:
Trochu mi ten flek připomíná Microtech Curahee.Wink Ale ruku do ohně bych za to určitě nedalLaugh

tiez ma to napadlo ale do ohna by som za to nedal ani prst Laugh je to divne je to relativne kratke a nie je to treti potkan Laugh Laugh Laugh
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum