ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
US - vojenské nože Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/12/2006
Já myslím, že je to SOG SEAL PUB v kydexové pochvě s typickým zářezem.
Je krátký (PUB má necelé 5 palců ostří) a viděl jsem ho u nich na spoustě dalších obrázků.
Mimo jiné u na tomto servru. I zapínání je tam co ho má PUB.
Mate ten maskovacínástřik, ale ten mají všude možně.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2002
SOG SEAL PUP mě taky napadl, ale IMO je to i na SOG PUP krátký. Mimochodem, SOG SEAL PUP, jako štěně, mládě, čili malá varianta nože, ne PUB, to znamená "hospoda" Laugh
Proč mi vždycky vyjde příspěvek na začátek nové stránky?
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/22/2004
Je to s jistotou SOG Seal Pup s klasickou barevnou upravou, kterou vojaci provadeji - prestrikaji to na barevny vzor, ktery jim vyhovuje. Podle rukojeti to neni uplne poznat, ale to pouzdro je nezamenitelne.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/7/2008
tak este trochu som sa pohral s obrazkom a je to asi fakt ten Seal Pup,len mi nesla do hlavy ta farba....
Facebook : MGknives
Instagram : mgknives
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/27/2007
chtel by nekdo pruzkumacky nuz Falco (cislovany)?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2007
já jo. máš nějaký na prodej?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
M4ST3R napsal:
Zrzavý Orm napsal:
Lepší českej kabar je třeba tohle Wink Silnější čepel, těžší...

prozrad mi prosim kde se da podobnej krasavec sehnat - tek kvuli nemu nemuzu spat ...

Jestli Tebe nebo někoho jiného tenhle "brněnské Kabar" ještě zajímá, tak se ozvi - je k mání jeden standardní celkové délky 30 cm a jeden zmenšený celkové délky 24 cm, oba bez pochvy. Další informace přes mail- prosím ne přes PM.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 6/16/2008
Surg napsal:
M4ST3R napsal:
Zrzavý Orm napsal:
Lepší českej kabar je třeba tohle Wink Silnější čepel, těžší...

prozrad mi prosim kde se da podobnej krasavec sehnat - tek kvuli nemu nemuzu spat ...

Jestli Tebe nebo někoho jiného tenhle "brněnské Kabar" ještě zajímá, tak se ozvi - je k mání jeden standardní celkové délky 30 cm a jeden zmenšený celkové délky 24 cm, oba bez pochvy. Další informace přes mail- prosím ne přes PM.

Panové dneska jsem byl na burze ve Šlapanicích, burza nic moc, ale na jednom stolku tam ležely tyto KA-BARy ve dvou délkách, říkal jsem si : chlape jeslti ty víš že ty tvoje kudly probíráme, jestli to teda byl ovšem majitel.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
smashing napsal:
A tys kuchnul ňákýho průzkumáka?Wink ....
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Pokročilý
Ládes napsal:
smashing napsal:

jo, valel se mi ozraly na zahrade pod trnkou, tak jsem ho obral Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
smashing napsal:
Ládes napsal:
smashing napsal:

A tos mu sebral jen tu kudlu?Si "hloupej"bral bych tu Kláru.....(moc šikovná mašinka)Wink Laugh
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/12/2006
Jo Falco , to je podle mého jeden z nejlepších bojových nožů. Ale vím, že lidé ze 102 ky ví poměrně přesně, kde který je. Až na pár , například zcizených , kusů .
Posláno:

Pokročilý
Ládes napsal:
smashing napsal:
Ládes napsal:
smashing napsal:

A tos mu sebral jen tu kudlu?Si "hloupej"bral bych tu Kláru.....(moc šikovná mašinka)Wink Laugh

uz ho asi nekdo oskubal zbyla mu jen ta kudla Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/16/2008
john1 napsal:
Tohle jsem si pořídil nedávno na Aukru, moc se mi líbí, nabrousil jsem ho do ostří, které když holí odskakují chloupky. A když si dám trochu Rumu a přivřu oči vidím starou dobrou Rakouskou kudlu vz.1917. I z fotky je patrné ohmatání ručky. To se ve vitríně nezíská. Nejsem profesionální voják ( i když vojnu jsem vydržel ), ale myslím, že bychom na některé naše zbraně mohli být pyšní. A mě se Falca i Charony moc líbí. A že výrobce někdy něco pokazí ještě neříká nic o konstrukci a duši nože.

Ahoj,hezký nůžWink ,to je fakt ,neznamená přece že pár kousků které se nepovedou,že jsou automaticky všechny nože od daného nožíře špatné a nekvalitní,třeba já jsem ze svým geronýmem velice spokojenWink .

"Never say Never "
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/8/2009
Nemáte tady někdo na prodej nůž od L. Maďariče, nejlépe Geronima nebo Chárona případně jiný bojový nůž od zmiňovaného nožíře. Je jedno jestli číslovanej nebo nečíslovanej a i na stavu opotřebení až tak nezáleží. Dal bych si inzerát do inzerce , ale zatím nesmím nic zakládat. Proto se tedy poptávám v odělení US- vojenské nože, neboť toto téma zde někdo načal.
UP
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/19/2007
Vždyť Geronimo byl právě v inzerci a celkem v dobré kondici, jen rukojeť trošku ošoupaná Happy . Ten se nelíbil?
Posláno:
Začátečník
I když jsem kontaktoval prodejce velice rychle, už byl zadaný.
Posláno:
Začátečník
Tady to moc nežije, ale když už jsem poptaval zde, tak by mi "stačil" i Lupus nebo Falco případně Tanto Army. A stále platí i Geronimo a ten Převozník přes řeku Styx.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/29/2001
warrior napsal:
Tady to moc nežije, ale když už jsem poptaval zde, tak by mi "stačil" i Lupus nebo Falco případně Tanto Army. A stále platí i Geronimo a ten Převozník přes řeku Styx.

Ahoj, měl jsem Geronima a pak se mi zadařilo a dostal jsem od kluků hloubkařů na památku Falca Happy Je to krásnej kousek a nesmírně si ho vážim má pro mne velkou cenu, hlavně vzpomínky.

hinomura vložil tyto přílohy:
Falco.jpg.jpg

Nepropadej panice...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2008
hinomura napsal:
warrior napsal:

Ahoj, měl jsem Geronima a pak se mi zadařilo a dostal jsem od kluků hloubkařů na památku Falca Happy Je to krásnej kousek a nesmírně si ho vážim má pro mne velkou cenu, hlavně vzpomínky.

A jak drží ostrie? V streleckej revui som kdesi čítal, že geronima púšťali špičkou na betón a pichali do nákovy a špička to v pohode prežila volajako sa mi to nezdá je to pravda?Confused
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum