ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
WHITELIST- internetových obchodů Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/20/2020
Je to zrejme o ľuďoch z ktorého oblastného depa to ide.Ja mám síce len tu jednu skúsenosť ale mail mi neprišiel iba volal kurier keď bol pred domom....Oh No
Môj pôvodný účet bol Peto5 a nehanbím sa za to...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Výborná zkušenost s obchodem www.rusknife.cz
Zboží originál a díky přímému dovozu za příjemné ceny. Majitel je velmi vstřícný a od výrobců, co má v nabídce, dokáže sehnat i to, co nemá na stránkách, stačí se zeptat.
Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/20/2020
Ahoj tak dnes konečne dorazil balík z C.T. Doručenie prebehlo podľa toho ako ho popisoval Laurin ráno mail a cca do hodiny doručenie bez telefonatu.(Dpd)
Môj pôvodný účet bol Peto5 a nehanbím sa za to...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Rád by som sa podelil s mojou maximálne pozitívnou skúsenosťou s nasledovným obchodom http://www.noziky.sk/index.html a hlavne s pánom Zozuľákom. Kupoval som tu striebornú korálku, no a spomínaný pán mi napísal, že príde tak za dva ťýždne, plus-mínus. Korálka prišla nielenže oveľa skôr než som čakal a za fakt priaznivú cenu, ale pán Zozuľák mi zavolal, poinformoval ma o jej doručení, mmskou mi poslal sledovačku zásielky a ešte sa ozval ako som s ňou spokojný. Fakt bravo Applause Applause Ok .
Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/25/2019
Trochu se mi to nasbíralo, tak to dám do jednoho postu.

Noze-nuz.com - pro kolegu jsem pořizoval OTF S&W, cca po 2 dnech přestal řádně fungovat. Nůž jsem odeslal zpět panu Šulci. Reklamace byla kladně vyřízena a i když šlo o předvánoční období, do štědrého dne byl doma nový nůž (sice jiné barvy, ale to kolegovi nevadilo), který do teď krásně funguje. Velmi si cením, že i když měli o dost více času na vyřízení reklamace + předvánoční shon, stejně si našli čas a zaslali nový nůž. Applause

Mujnuz.cz - Má paní mi zde objednala CS XL Espada (hliníková verze). Nůž přišel skvěle zabalený. Ale měl (zřejmě z výroby) hodně poškrábaný zadní booster (vzhledem k tomu, že je do vitríny, mi to vadilo). Přesto že chyba nebyla na jejich straně, nabídli mi vrácení peněz nebo zaslání nového kusu který zkontrolují před odesláním. Nůž včera odeslali a dnes dorazil v perfektním stavu. Dokonce když jsem volal na prodejnu, rozbalili Large verzi, jestli nedává CS ochranou folii i na zadní bolstry. Přesto že chyba nebyla na jejich straně (perfektně zabalený a vypolstrovany), se mi snad 4x omluvili do telefonu. Admire

Municak.sk - tady jen doporučení pro kupující. Nemají zatím na 100% funkční e-shop, pokud objednavate po otevírací době e-shopu, zavolejte raději na prodejnu a objednejte u nich, mívají do 21hod. Chápu, že vše se musí časem doladit, neberte to jako nějaký útok na ně, spíš jen ať víte, a neuteče vám případně nějaký nůž z výprodeje jako mi. Co se týče komunikace přes FB, odpověděli mi v sobotu večer i přes jejich dovolenou. Ok
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/15/2020
Dobrý den,muže mi někdo z přítomných kdo má zkušenost shttps://www.coutellerie-tourangelle.com/ poradit?
Klidně SZ..nejde registrace..díky
Posláno:
Štamgast
Připojený: 6/27/2015
Chtěl bych pochválit serióznost kupnuz.cz, objednával jsem 3 nože, poslali jen 2. Reklamoval jsem telefonicky a hned mě chybějící doposlali Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/17/2014
Milá ostrajehlo,
zkus listovat a hned na předešlé
stránce máš tebou požadované
informace. 😉
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/22/2019
Štefan napsal:
Rád by som sa podelil s mojou maximálne pozitívnou skúsenosťou s nasledovným obchodom http://www.noziky.sk/index.html a hlavne s pánom Zozuľákom. Kupoval som tu striebornú korálku, no a spomínaný pán mi napísal, že príde tak za dva ťýždne, plus-mínus. Korálka prišla nielenže oveľa skôr než som čakal a za fakt priaznivú cenu, ale pán Zozuľák mi zavolal, poinformoval ma o jej doručení, mmskou mi poslal sledovačku zásielky a ešte sa ozval ako som s ňou spokojný. Fakt bravo Applause Applause Ok .
. toto mozem iba podpisat. maximalna ochota a asi najrychlejsi eshop na Sk. ked mu zavolam, ze si idem nieco objednavat, on to uz bali. okrem toho poradi, zozenie...
Posláno:
Začátečník
Wolfes napsal:
Chtěl bych pochválit Slovenský obchod www.baterky-noze.sk.
Včera v 10.17 jsem objednal a dnes 11.30 jsou nože doma. Musím říci, že to se mi ještě nestalo a kor ze Slovenska do Čech Happy Ok Ok .
. tiez iba najlepsia skusenost. pri pripadnej nejasnosti nejaka mila pani hned vola. minule som menil stab. drevo, a bez problemu.
Posláno:
Začátečník
Oxygen napsal:
Velká spokojenost s finským obchodem Brisa.Ok
Ve čtvrtek 18.1. objednáno a dnes 22.1 zásilka dorazila.
Doprava DHL necelých 10 euro.
. tiez chvalim. na vyrobu beznych nozov s spolu s jataganom asi najkomplexnejsi vyber materialov.
Posláno:

Štamgast
Rád by som sa podelil o maximálne pozitívnu skúsenosť s eshopom Moskito.cz , konkrétne s pánom Němečekom. Pohodová komunikácia na úrovni, možná dohoda o spôsobe platby i dopravy a nakoniec aj riadne rozsiahle poznatky ohľadom nožov všakovakej značky i druhu. Teda, za mňa Applause Applause ApplauseAdmire Admire AdmireOk Ok Ok. Obchod samotný ma pekne rozsiahly sortiment, napríklad aj Microtechov, ktoré sa dnes, dovolím si tvrdiť, nezháňajú práve najľahšie.
Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/5/2009
Maximální spokojenost a velmí příjemné překvapení eshopem: www.knivesandtools.com - objednávka nože byla připravena a odeslána v řádu minut, opravdu funkční infosystém sledování zásilky, rychlé dodání, celkově příkladná komunikace se zákazníkem. Obdobně funkční (rychlost vyřízení a komunikace) je z českých eshopů asi jen www.Mujnuz.cz.
Bohužel obdobně kladné hodnocení nemůžu dát slovenskému www.baterky-noze.sk. Objednán nůž skladem, po třech dnech čekání posílám dotaz na stav objednávky - a sdělili mi, že nůž reálně nemají. Další objednávka skladovky - poučen předchozím dvakrát prosím o sdělení, zda nůž fakt mají, a kdy ho pošlou - opět nulová komunikace. Třetí šanci tomuto eshopu už nedám..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/22/2012
Musím sa trošku zastať baterky-nože.sk. Nie je to u nich štandard. Vždy keď som u nich niečo objednal a bol nejaký problém alebo bolo treba niečo objasniť, v ten alebo nasledujúci deň mi volali..
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/11/2011
Já teď dvakrát za sebou prima zkušenost s kniland.cz
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/18/2009
Má tu niekto skúsenosti s obchodom mesenzo? Dík. Ondro
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/17/2019
nightmare napsal:
Já teď dvakrát za sebou prima zkušenost s kniland.cz

Připojuji se s dobrou zkušeností s Knilandem, na podzim, před Vánoci i tento měsíc.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/23/2019
Ahojky, v poslední době jsem 2x nakupoval na direct-online.
Komunikace na jedničku, rychlost, paráda Ok Applause
Posláno:

Štamgast
Tak zas a znova a verím, že určite nielen za seba, by som sa v čo najpozitívnejšom zmysle vyjadril k TOPBLADEu a obzvlášť k pánovi Hrubšovi. Svoju garanciu najnižšej ceny (nakoniec ako doteraz vždy) dodržali a ešte mi dali bezkonkurenčnú ponuku. Nôž mali na sklade a poslali mi ho takmer okamžite a veru keby som bol na uvedenej adrese, tak sa kuriér pohodlne zmestí do jedného dňa. Ako píšem, doteraz som s týmto eshopom mal skúsenosti len pozitívne a to som od nich nakúpil už naozaj dosť. Applause Applause Applause Ok Ok Ok Baterky - nože.
Mea culpa, maxima...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/5/2018
Wizard napsal:
Výborná zkušenost s obchodem www.rusknife.cz
Zboží originál a díky přímému dovozu za příjemné ceny. Majitel je velmi vstřícný a od výrobců, co má v nabídce, dokáže sehnat i to, co nemá na stránkách, stačí se zeptat.

Taky se připojuji k velebení rusknife.cz, i když se to nemusí na první dojem zdát...objednáno 8.4.....doručeno dnes 23.6. Ale...

Podle sledování zásiky předáno do přepravy 9.4., pak celnice a od 11.4. strašil balíček kvůli koroně ve skladu na letišti. Do Čech dorazil 18.6.
Přesně jak píše Wizard, cena poloviční, než tady, majitel neskutečně ochotný, prokecali jsme skoro tři hodiny a to ne jen o nožích.
Takže i přes tu šílenou dobu dodání za mě 1* 👍
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum