ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Ir - Petr Floriánek - Gullinbursti.cz Možnosti
Ir
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/19/2007
sasky seax

Ir vložil tyto přílohy:
DSC04421.jpg.jpg
DSC04419.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/18/2009
tohle vlákno je jedno z nej na knifu ,potěší oko každého pohana a nejen jeho Happy
On visel na větry zmítaném stromě, v neznámu co koření; jsa proklán kopím po devět nocí
moudrý Ódin s&
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Sexy sasky seax mrGreen Ok

A teď jsem zjitil, že jsem propásl to poslední kopí a jsem z něj uplně vedle sebe. Tak to teda hluboká poklona.
Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Ir
Posláno:

Pokročilý
no dekuju! podle reakci mam celkem pocit ze to sem nema ani cenu davat jak rychle to zapadne
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Ale jo, má to cenu sem dávat, třeba já se vždycky rád pokochám. Ale jsi prostě dobrej a to je bez diskuze. Tak co tu sem furt psát samé úch a ách....Wink
Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 11/6/2011
Souhlasím s Hejkalem. To, co děláš, nějakým způsobem obohatí spoustu lidí - vytrvávej prosím v práci i zveřejňování tady.Admire
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/20/2005
Ir napsal:
no dekuju! podle reakci mam celkem pocit ze to sem nema ani cenu davat jak rychle to zapadne

Cry Ire zdar! nehaž všechny do jednoho pytla!! někteří, kteří denně 10-12 hodin makáme v práci a teď včetně sobot,neděl a státních sv. jsme rádi, když večer KNIFE aspoň prohlídneme Cry
na komentáře už není síla ...

MAŠ TO VYMAZLENÝ !!! Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/11/2009
St.Nicolaus napsal:
Ir napsal:

Cry Ire zdar! nehaž všechny do jednoho pytla!! někteří, kteří denně 10-12 hodin makáme v práci a teď včetně sobot,neděl a státních sv. jsme rádi, když večer KNIFE aspoň prohlídneme Cry
na komentáře už není síla ...

MAŠ TO VYMAZLENÝ !!! Ok

Tak jo, donutil jsi mne přihlásit se....je to tak jak říkaj ti předemnou....

Prostě totální nestíhačka....například u mne.mám novou práci a učím se po večerech do cca 23. pak spát a v šest už dělám na PC přípravu a v půl8 vyrážím na cesty...cca do 18. 18-20 rodina a pak učení.....takže je jasné že se večer nepřihlašuju na najf ani jinam...prostě to fofrem skouknu a jdu spát.
Tak nezlob a sázej to sem, ať máme lepší náladu...mrGreen

Koupím: FS commandos Sheffield
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
Toužíš po potlesku a ovacích ? Zatleskám ti Applause Admire Laugh
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
AAA
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2012
kopija je zaujimava, sice nie som nejaky privrzenec vsetkych tych indiansko keltskych caciek maciek, ale aspon je to zmena :) a pekne remeslene prevedenie
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2011
Ahoj Petře, saxík krásny ako vždy, ale, aby si bol náležite informovaný - fotku Hraničáře s predchádzajúcej strany mám ako tapetu na pc a niekedy to zapnem len kôli nej a kochám sa a kochám sa... Admire Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/28/2010
Já se na tohle vlákno vždy těším, děláš neskutečně krásné nože. Jednou snad jeden z nich budu vlastit. Chodím se dívat i na Tvé stránky, ale tam moc nové nože nepřidáváš tak jsem rád aspon za tohle vlákno. Tak to sem dávej všechnoApplause
Ir
Posláno:

Pokročilý
nemyslim ze touzim po potlesku, ale kazdej je asi rad kdyz videt rozdil mezi tim kdyz to sem da a kdyz neda Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/25/2011
Mám tvojí galerii rád, už jen proto, že je to něco co se jen tak nevidí. Postupně tomu přicházím víc a víc na chuť! Hlavně nepolevit Wink
Našel jsem se sedíc se založenýma rukama, na hranici dělící minulost a budoucnost.
Jako bych mohl zabít čas, aniž by zranil věčnost. - Thoreau
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
OldaS napsal:
Mám tvojí galerii rád, už jen proto, že je to něco co se jen tak nevidí. Postupně tomu přicházím víc a víc na chuť! Hlavně nepolevit Wink

Jo tak líp bych to neřeklOk Sice si neumím představit že bych takovej nůž nosil nebo používal, ale nevěřícně žasnu nad každým novým kouskem. Je to neskutečná krása co tvoříš, a neumím si přestavit nože s větší duší, snad jen Bulisovy brdské recyklátyApplause Applause Applause Applause Applause Applause Applause
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/23/2007
ani ja si nejsem uplne jist zda bych dokazal tyhle skvosty nosit umerene, vhodne, neokazale a cestne, nicmene nazivo bych je videl opravdu moc rad.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 6/15/2007
Tvoje vlákno patří k těm, na které se chodím rád podívat. Je to pro mne oblast vzdálená, ale obdivuju Tvou zručnost a zápal pro to, co děláš Admire . Je to pro mě něco jako prohlídka muzea, vidím tu věci, které bych asi jinak neviděl Surprised . Nebudu asi sám, komu rozšiřuješ obzory. A je znát, že do toho, co vyrábíš, dáváš kus sebe Happy .
Ir
Posláno:

Pokročilý
Nejaky novy veci
nejdriv sasky kopi 6.stoleti s ozdobnym prstencem

Ir vložil tyto přílohy:
DSC04496.jpg.jpg
DSC04497.jpg.jpg

Ir
Posláno:

Pokročilý
a ted neco slozitejsiho, sax z konce 6 stoleti, svedsko, doba Vendelska podle nalezu z Bjars a Valsgarde
celkova delka saxu asi 46 cm

Ir vložil tyto přílohy:
DSC04535.jpg.jpg
DSC04536.jpg.jpg
DSC04537.jpg.jpg
DSC04541.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Naprostá prda.Je to přesná reprika,nebo volná tvorba inspirovaná zmiňovaným nálezem?
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum