ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Žumpa - nemoderovaná diskuze Možnosti
vaf
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 9/1/2009
Pokud se někomu z vás, komu projev Orbána nebo to druhé video stálo za mínus, bude chtít, docela by mě zajímaly vaše důvody. Že to šlo do žumpy, dobře, chápu, (i když se mi to zprvu moc nelíbilo) ale že to i tady sklidilo takovou nevoli - nějak nevim. Klidně přes PM - anebo když je to žumpa, tak sem...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/8/2012
vaf napsal:
Pokud se někomu z vás, komu projev Orbána nebo to druhé video stálo za mínus, bude chtít, docela by mě zajímaly vaše důvody. Že to šlo do žumpy, dobře, chápu, (i když se mi to zprvu moc nelíbilo) ale že to i tady sklidilo takovou nevoli - nějak nevim. Klidně přes PM - anebo když je to žumpa, tak sem...

Zkus toto:
http://echo24.cz/a/isYwV/42-ceskych-a-slovenskych-webu-ktere-siri-ruske-lzi
Rovná daň je je kompromisně solidární (kdo víc vydělá, víc odvede), kdežto progresivní daň je jen zlodějina.
Závist je sestra vlastní neschopnosti.
vaf
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 9/1/2009
Jivl: Dík za reakci (Ok )
Ten web možná není z těch, co by byly vyloženě košer, nicméně video má svou vypovídací hodnotu bez ohledu na to, kde je umístěné. Informace, které získáš na takovýchto stránkách, z nějakého důvodu nenajdeš jinde. Proč?... Já si u toho Orbánova proslovu jen povzdechl, že kéž by tak mluvili naši čelní představitelé. Podobně jsem si povzdechl, když Maďaři spálili "úrodu" GM kukuřice a zakázali ji, zatímco u nás se vesele pokračuje dál.
Ti muslimové v Anglii mi s davy tzv. "uprchlíků" metajících kameny, bez známky zlomenosti hrůzami války, nebo pokory, kteří budou pravděpodobně metat stejně kameny, když nedostanou to, co si myslí, že by měli, docela nahnali. Nechci, aby mě někdo pochopil jako že nejsem pro pomoct lidem stiženým válkou, ale nemoudrost Trójských, když už ne dějiny islámu, kéž by nám byla výstrahou. Osobně si myslím, že ti praví uprchlíci jsou rozptýlení po okolních zemích, a žijou v prachbídných podmínkách, a neberou Evropu útokem. A tam bych směřoval pomoc. ...Když už jsem v té žumpě. V.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
Mínus jsem nedával, i když při uzření odkazu na Aeronet mne hned cuklo v okuLaugh , vidíš a nakonec jsi v plusu. Zato kolega Jivl těžce narazil.
Jen to potvrzuje můj neodbytný pocit, že skutečné nebezpečí pro tuto zem je Rusko. Muslimové jsou jasně čitelní a krom pomatenců z administrativy Bruselu a svazačky Angely co udělala za kapitalistický peníze kariéru je to všem jasný a nepochybuji, že se o sebe Evropa postará i když to bude třeba bolet.
Rusko je jako vždy zákeřné - a zdejší lid nepoučitelný, stejně tak jako pod maskou osvobození a boje proti Hitlerovi uchvátilo a oplotilo naši zem v minulosti, tak dnes opět nenápadně a velkoryse nabízí svá širá ochranná křídla.
Ano taky mne nekonečně vadí, že Orbánův projev nepřináší hlavní zpravodajství a to nejlépe ČT (možná bych si pak i tu televizi pořídil). Ne proto, že je ten projev skvělý (nebo mizerný), ale jako střípek pro celkový (nechci říci pravdivý) obraz současnosti - nakonec je to státník a žádný aktivista. Tahle absence pak nahání lidi ke kreaturám jako je Zeman, který za čárku v dějinách tuhle zemi strčí každýmu.
Ale to jco jsme 89 obdivovali a vzývali - tedy pluralita, je to je to co Ruským vůdcům vždy vadí a dovedně se ji snaží zničit. A ten plíživý způsob to je to nebezpečí, žalář Hitlerovského systému trval cca 7 let, žalář uzamčený Sovětským svazem cca 41 let 7:41 vnímáte ten rozdíl ? Hitler oplotil koncentráky a vláda dosazená Sovětským svazem celou zemi! Celý stát!
Pamatujme na to při volbách zvolme zástupce kteří nedovolí muslimskému živlu šířit strach a kteří nás v rámci boje s ohněm neschodí do hluboké propasti.
Jak snadno můžou na našich ulicích zase mávat někteří rudými vlajkami a útočit na jiné pod ochranou policistů s instrukcemi z vyšších míst jsme viděli před pár dny.
Jarda
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:

Štamgast
Jardah díky za příspěvek. Mluvíš mi z duše, jen nemám tu trpělivost....Ok

Mínusy jsem čekal, když vynechám ty co mi vytrvale "fandí" (Abyrlev, Scharf...), zajímalo by mne docela složení těch, co mi je dali. Resp. poměr obdivovatelů fejků a normálních členů mezi nimi.

Rovná daň je je kompromisně solidární (kdo víc vydělá, víc odvede), kdežto progresivní daň je jen zlodějina.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
Neber to prosím ve zlém, myslím, že když budeš víc nad věcí tak mínusů ubude. Já taky fejky nemusím, ale beru je právě jako součást té vymodlené plurality......... Laugh předstvav si svět, kde jsou jen věci co se Ti (nebo mně) líbí, o kolik by byl smutnější a chudší.....
Snažím se nebýt osobní, jsou ovšem procesy, které jdou proti člověku tak jak ho západní a vůbec citu schopná civilizace definuje jako třeba vraždy, zákeřné lži sloužící k zotročení a vyvolání strachu - tam je třeba být pokud lze nekompromisní jinak to zničí vše co je nám tak drahé.
Čím méně tolerantní a více osobní budeš, tím méně spojenců budeš mít v boji s tímto skutečným zlem, ono taky není furt třeba s něčím bojovat ( to je jen pozůstatek bolševika bojovat proti všem za drátemmrGreen )život je třeba hlavně užívat.
Jo a když jsme osobní tedy - Abyrlev dal TŘI kudly na zvířata v útulku Admire pamatuješ??
Prima den všem Jarda
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:

Štamgast
Neberu to ve zlém, a od Tebe ani omylem.
Kdyby mi vadily mínusy, tak si na ně nebudu zadělávat v kontroverzních tématech. Chtěl jsem tím jen říci, že cítím určité souvislosti....
Ivan Hlinka kdysi řekl:"Hlavní je se z toho neposrat", což dělám Happy
A to s tím útulkem nepamatuji nebo mi to uniklo. Tak to za mne též Abyrlev Ok

Zdarec všem!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
abych Trmanovi nešpinil vlákno..

vyjádřil nepochopení nad tím, proč někdo usilovně mínuskarmuje delewara, tak jsem zveřejnil seznam konkrétního příspěvku, kdo dal plus a kdo mínus.. a to byl šrumec..Surprised

nejen že jsem dostal mínusek jak na sibiři, ale ještě k tomu ocenění coby udavač atd.. přitom dle mého postoje Karma jen nahradila zbytečně plitké příspěvky typu líbí, hezký, nelíbí, souhlasím, nesouhlasím aby se vlákna a tím databáze nezaplňovala tímto obsahově jednoduchým textem..

bohužel tím, že se nikde nezveřejňovalo dlouhý čas, kdo za kterým příspěvkem stojí, lidi nějak dospěli k názoru, že karma systém je zcela anonymní a mohou tak bez výčitek plivat na někoho a deptat ho pomocí negativní karmy a přitom se naoko tvářit jako největší kámoš (jako příklad nelze než uvést Jakubíka)..

Když se pak uvede, že dotyčný mínus příspěvek dal ten a ten, lidi dle mě reagují pomalu jako bych zveřejnil adresu, jméno a fotku ve spodním prádle.. a já si tak nejsem jist jak reagovat příště:

- zveřejnit karmu konkrétního případu, pokud bude zajímat autora kdo s ním nesouhlasil?

- nebo najet pomalu na minulý režim, všechno hezky tutlat, schovávat se za davem anonymních lidí a nechat karmu zcela uzavřenou, abych náhodou nikoho "neranil" nečím, za čím by si vlastně měl stát a říct "tvůj názor se mi nelíbí a nesouhlasím s ním!" ?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/16/2015
Zdravím Tě Samurai,
možná by pomohlo, kdyby se karmy nesčítaly, ale bylo pod příspěvkem vidět, že třeba dostal 6 mínusů, ale taky 5 plusů, potom by bylo jasněji, že ten dotyčný má sice své mínusáře, ale také své plusaře, tak, jak to už v životě prostě chodí. Třeba by potom výsledek mínus 1 karma nebyl tak absolutní, aby to svádělo okamžitě hledat " toho hajzla, co mi dal mínus" a zanášet se tím.
Janes
Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní......
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/8/2010
Same, jedno to mínus jsi měl ode mě. Myslím, že by bylo dobře, kdyby autor příspěvku viděl, kdo mu dá plus a kdo mínus. Asi by to mohli vidět i ostatní přihlášení. Jen to, žes to vyvalil tak najednou a jen v jednom případě, mi nepřipadlo správný. Mínusy jen tak schytali a schytávají i jiní a nic se nedělo.
Posláno:

Štamgast
Kabíku, mě mínusy nevadí, beru to tak jak bylo zamýšleno a každá diskuze má své příznivce i odpůrce a to že je někdo jiného názoru než já z něj přece nedělá někoho špatného..

co se týče toho že to bylo vyjímečně a naráz - je to dáno tím, kdy se na mě někdo obrátí s žádostí o výpis karmy nebo někomu vrtá hlavou komu se to nelíbilo.. rozhodně si ale stojím za tím, že je to jenom karma, nic víc by se z toho dělat nemělo a držet pečlivě v utajení, kdo že dal těch 7mínusů tomu a tomu mi přijde na hlavu.. očekávám, že jsme tu snad charakteru rovného a nestydíme se za to, co provedeme nebo řekneme..

prostě nějaké programátorské úpravy karmy nejsou možné, xaxa má i bez toho dost starostí s chodem serveru a chybama.. a pokud lidi doopravdy vidí prezentaci karmy u konkrétního člověka jako nějaké fópa, které by němělo být, mohu klidně ignorovat jak karmu, tak dotyčné lidi..

jak už jsem říkal zájemcům o post moderátora: Dokud děláte poctivě svou funkci, nikdo o vás ani neví, ale chraň vás pánbůh udělat chybu... pak vás všichni hned sežerou!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/28/2008
Samurai - Proč jsi smazal tu diskuzi o které tady mrGreen vedeš řeč?
POKUD MÁTE DOTAZ, PIŠTE NA MAIL!
Posláno:

Štamgast
hanes napsal:
Samurai - Proč jsi smazal tu diskuzi o které tady mrGreen vedeš řeč?

jednoduše - byla v Trmanově vlákně kde ji nechtěl..
Posláno:

Štamgast
Samurai napsal:
abych Trmanovi nešpinil vlákno..

vyjádřil nepochopení nad tím, proč někdo usilovně mínuskarmuje delewara, tak jsem zveřejnil seznam konkrétního příspěvku, kdo dal plus a kdo mínus.. a to byl šrumec..Surprised

nejen že jsem dostal mínusek jak na sibiři, ale ještě k tomu ocenění coby udavač atd.. přitom dle mého postoje Karma jen nahradila zbytečně plitké příspěvky typu líbí, hezký, nelíbí, souhlasím, nesouhlasím aby se vlákna a tím databáze nezaplňovala tímto obsahově jednoduchým textem..

bohužel tím, že se nikde nezveřejňovalo dlouhý čas, kdo za kterým příspěvkem stojí, lidi nějak dospěli k názoru, že karma systém je zcela anonymní a mohou tak bez výčitek plivat na někoho a deptat ho pomocí negativní karmy a přitom se naoko tvářit jako největší kámoš (jako příklad nelze než uvést Jakubíka)..

Když se pak uvede, že dotyčný mínus příspěvek dal ten a ten, lidi dle mě reagují pomalu jako bych zveřejnil adresu, jméno a fotku ve spodním prádle.. a já si tak nejsem jist jak reagovat příště:

- zveřejnit karmu konkrétního případu, pokud bude zajímat autora kdo s ním nesouhlasil?

- nebo najet pomalu na minulý režim, všechno hezky tutlat, schovávat se za davem anonymních lidí a nechat karmu zcela uzavřenou, abych náhodou nikoho "neranil" nečím, za čím by si vlastně měl stát a říct "tvůj názor se mi nelíbí a nesouhlasím s ním!" ?

Same, za mne máš velké plus. Proč kvičet, že někdo uvidí jakou jsem dal karmu? Buď si za svým názorem stojím nebo jsem sráč schovávající se za anonymitu internetu. Docela by mne jména těch kvičících zajímala mrGreen , bohužel jsem tu nebyl byvše v zahraničí.......
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2009
Tohle mi přišlo do e-mailu Applause Ok Admire Laugh
https://youtu.be/qCSfOldUnHM
To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou peníze . . .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/10/2011
smutná to úroveň některých v této krajině
Sharp blade, sharp mind.
Eat Survive Reproduce
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/10/2011
Michal.Vl napsal:
Tohle mi přišlo do e-mailu Applause Ok Admire Laugh
https://youtu.be/qCSfOldUnHM

http://www.armadninoviny.cz/podminka-za-hyzde-vystrcene-z-uniformy.html

pokud by někoho zajímala dohra téhle udalosti
Sharp blade, sharp mind.
Eat Survive Reproduce
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/2/2011
ukmacabedy napsal:
stále má zakomplexovaný incident od jataganu a proto není důvěřivý. Také veřejně sděluji, že je až trapné v době kdy tam je pouze jen moje mamka, která nezná nikoho a přílitne vystavovatel od Jataganu, sebere letáček jako nějaký hulvát a uteče a myslí si že ho nikdo nevidí?????........hoši za tím stánkem to nemáte ani koule přijít když tam jsme my?????
A jestli "inspirací" chápete hned jako že rozdám technické výkresy....... tak mi tohle přijde trošku zcestné. Asi je lepší fakt sedet doma na prdeli a své produkty nepouštet ani do světa. Jinak děkuji všem, kteří meli tu čest přijít za mnou a k našemu stánku a též patří velké díky pořadatelům a vystavovatelům, bez kterých by nebyla ta správná atmoška.

Prospekt jsem si vzal já osobně , když jsem procházel výstavu , zrovna tak jsem si vzal i prospekt od Poláků co taky nabízeli brusky , prospekt jsem si od ních normálně vzal , pánové na mě při tom koukali a neměli s tím jediný problém a nevadilo jim , že jsem se dopředu nezeptal , zda si prospekt mohu vzít , oni to berou asi jako normální a standartní postup který se na výstavách děje.... Že bych k Vašemu stolku přilétnul se mi nezdá , normálně jsem přišel a v klidu prospekt vzal v domnění , že to je normální si na výstavě prospekt vzít. Co na tom je hulvátské ??? Jestli to je problém , klidně Vám ho zašlu nazpět.. Pokud to co zmiňujete výše myslíte incident ten , že jeden z Vašich rádoby kamarádů , který s Vámi občas vykecává u stolku nám před cca rokem sdělil , že nám prodá informaci odkud berete stabilizační pryskyřici a za tuto informaci chtěl 5000,- , tak jsem ho já osobně poslal do háje , a ano , nakonec jsem mu za tuto informaci dal 500 . Pokud budeme chtít vyrábět nožířskou brusku , tak věřte že nemáme zapotřebí cokoliv kopírovat od Bednáře , máme své konstruktéry a jen pro zajímavost jsem před lety vyvinuli a vyráběli automat na půjčování DVD - Dvmat a to je tak o 1000% složitější než bruska... Nehledě na to , že Vámi použitý princip brusky není žádné nóvum. viz např. zde : https://www.youtube.com/watch?v=FH2ERg4vamo Pane Bednář nepřeceňujte se , mohu Vás ujistit , že Vaši brusku kopírovat určitě nebudeme a pokud s Vámi budu chtít mluvit , tak koule na to určitě mám ...
Přeji pěknou dovolenou Mirek Petira spolumajitel Jatagnu.
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Jatagan.eu napsal:
Pokud to co zmiňujete výše myslíte incident ten , že jeden z Vašich rádoby kamarádů , který s Vámi občas vykecává u stolku nám před cca rokem sdělil , že nám prodá informaci odkud berete stabilizační pryskyřici a za tuto informaci chtěl 5000,- , tak jsem ho já osobně poslal do háje , a ano , nakonec jsem mu za tuto informaci dal 500.

A sakra, nějak jsem asi prošvihl nástup té "nové doby"!Neutral Musím si rychle utřídit informace, stanovit ceník a vymyslet, komu a za kolik je prodat...Cool
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/7/2007
Jatagan.eu napsal:
ukmacabedy napsal:
stále má zakomplexovaný incident od jataganu a proto není důvěřivý. Také veřejně sděluji, že je až trapné v době kdy tam je pouze jen moje mamka, která nezná nikoho a přílitne vystavovatel od Jataganu, sebere letáček jako nějaký hulvát a uteče a myslí si že ho nikdo nevidí?????........hoši za tím stánkem to nemáte ani koule přijít když tam jsme my?????
A jestli "inspirací" chápete hned jako že rozdám technické výkresy....... tak mi tohle přijde trošku zcestné. Asi je lepší fakt sedet doma na prdeli a své produkty nepouštet ani do světa. Jinak děkuji všem, kteří meli tu čest přijít za mnou a k našemu stánku a též patří velké díky pořadatelům a vystavovatelům, bez kterých by nebyla ta správná atmoška.

Prospekt jsem si vzal já osobně , když jsem procházel výstavu , zrovna tak jsem si vzal i prospekt od Poláků co taky nabízeli brusky , prospekt jsem si od ních normálně vzal , pánové na mě při tom koukali a neměli s tím jediný problém a nevadilo jim , že jsem se dopředu nezeptal , zda si prospekt mohu vzít , oni to berou asi jako normální a standartní postup který se na výstavách děje.... Že bych k Vašemu stolku přilétnul se mi nezdá , normálně jsem přišel a v klidu prospekt vzal v domnění , že to je normální si na výstavě prospekt vzít. Co na tom je hulvátské ??? Jestli to je problém , klidně Vám ho zašlu nazpět.. Pokud to co zmiňujete výše myslíte incident ten , že jeden z Vašich rádoby kamarádů , který s Vámi občas vykecává u stolku nám před cca rokem sdělil , že nám prodá informaci odkud berete stabilizační pryskyřici a za tuto informaci chtěl 5000,- , tak jsem ho já osobně poslal do háje , a ano , nakonec jsem mu za tuto informaci dal 500 . Pokud budeme chtít vyrábět nožířskou brusku , tak věřte že nemáme zapotřebí cokoliv kopírovat od Bednáře , máme své konstruktéry a jen pro zajímavost jsem před lety vyvinuli a vyráběli automat na půjčování DVD - Dvmat a to je tak o 1000% složitější než bruska... Nehledě na to , že Vámi použitý princip brusky není žádné nóvum. viz např. zde : https://www.youtube.com/watch?v=FH2ERg4vamo Pane Bednář nepřeceňujte se , mohu Vás ujistit , že Vaši brusku kopírovat určitě nebudeme a pokud s Vámi budu chtít mluvit , tak koule na to určitě mám ...
Přeji pěknou dovolenou Mirek Petira spolumajitel Jatagnu.

aha, tady zas uteklo něco mě, tohle jsem nevěděl. Můj dodavatel mě informoval....
Přímá objednávka jistého epoxidu, který není a nikdy nebude zveřejněn mým dodavatelem a nikdy jej nebude mýt ve svém sortimentu k volnému prodeji!!!!! To že mému dodavateli přišla objednávka ze stejného emailu, který používám jako firemní pouze s jinou koncovkou a bohužel sekretářka udělala životní chybu, přehlédla to a omylem odeslala odpoveď ve formě faktury, která byla vyžadována v tomto podvodném emailu, kde se jistá osoba vydávala s mými iniciály vč, IČ, adresy a mým jménem a dožadovala zasláni kopie faktrury????? a hned na to jistá osoba volala mému dodavateli, že na tento epoxid dostal doporučení přímo od Bednáře????a těch telefonátu bylo tolik, že už muj dodavatel nemohl jinak než to přenechat právníkům jako nekalá soutěž a pokus o podvod, kde se v jistém emailu podepsala přímo firma s objednávkou?
Očekávám, že ten kdo to způsobil bude mít tak velké koule že přijede osobně se za tento incident omluvit.
Nedokážu v sobe zadržovat takové věci a jen tak to přecházet. Myslel jsem, že čestnost mezi lidmi ješte něco znamená, a jestli nedostanu vysvětlení třeba i od toho komu jste zaplatil 500Kč za informaci, tak mám souhlas od svého dodavatele zveřejnit mejlovou korespondenci. A to mohou i "černé ovce" od Klímy.

"Co neuděláš dnes, odlož na pozítří a máš 2 dny volno"
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum