ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Žumpa - nemoderovaná diskuze Možnosti
EM
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/21/2008
Samurai napsal:
Ládes: ale to je právě důvod únavy většiny moderátorů.. chceme jediné a to, aby lidi byli slušní...

...to je fajn ,že někoho optimismus neopouští...Ok to že se někdo sníží k tomu aby tady fízloval a sledoval "co kdo s kým" a pak šel bulet a prášit jinam kvůlima takovýmu prdu jako je ban za tlamování (včetně lidí,kteří si to tady možná užívají doteď a lidí co si to tady užívali plnými doušky donedávna a rozhodně neměli pozici otloukánka),to že jinej je ochoten pro to co se děje vyvinout všechny možné aktivity a do celého bordelu cíleně namočit i lidi,kteří se do toho nechají zatáhnout z vděčnosti,vlezdoprdelectví nebo regionální sounáležitosti,že se průsery jednotlivců nafouknou do podoby války pseudoklanů svědčí,že ten tvůj optimismus dostane ještě slušnej kouř...všechno je to afektovaný,nafouknutý,histerický a zalomenej nehet je stokrát větší nepříjemnost,žumpa je ustupek hovnům...vytrucovanej hotel pro srajdy,vlastně by se tady neměli psát věci myšlené vážně...takže omluva a obrázek.."je to panečku hopodářství...inu Turecko"

EM vložil tyto přílohy:
balon.jpg.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/31/2006
A ja todle vlakno ocenuju, kdyz je potreba ventilovat napeti tak at je kam

JEN JEDEN NAVRH - ZUMPU JE POTREBA CAS OD CASU VYVAZET!

da se nejak nastavit aby se treba o nedelni pulnoci vlakno vzdycky samo vyvezlo?
Nebude to zasah kterej by nekoho sral kdyz bude obecne znam a bude pravidelnej

SHÁNÍM CHCÍPLÝ PLAZY KE ZPRACOVÁNÍ KŮŽE
... TOMASRUCKER.com ... KOVANYNUZ.cz ...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/23/2009
TRMAN napsal:
Nebude to zasah kterej by nekoho sral kdyz bude obecne znam a bude pravidelnej

Tady aby někoho něco nesralo? Naivko... Laugh
O ženě vypovídají mnohé její ruce. Pokud se například její prsty nacházejí okolo vašeho krku, je zřejmě lehce nespokojená..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/12/2010
Myslím, že místní hovna které budou v tomhle vlákně by se neměli vyvážet. Jde o to aby to simulovalo chaos, který se snaží moderátoři všeobecně řídit. A tady v tomto vlákně by to nemělo být. A doufám, že si někteřé uvědomí, že bez moderátorů by to tu nefungovalo a já jejich zásahy schvaluju a podporuju. Chodím sem sledovat nože a tématiku okolo nich a ne kecy a osobní problémy některých jedinců. To je poprvé a naposled co jsem se snížil k tomu vyjádřit se nad situací moderátor vs. uživatel. Zdar všem a mějte se jak sami chcete.
Pijem dokud nepadnem a když padnem pijem v leže
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/18/2009
Samurai napsal:
Ládes: ale to je právě důvod únavy většiny moderátorů.. chceme jediné a to, aby lidi byli slušní, vychovaní, chovali se k sobě s úctou a repektem, dbali na svou čest a uměli dodržet slovo, věděli, kdy je čas na kritiku a kdy je lepší se jen pousmát, uměli pomoct i poradit s pocitem otevřené dušičky a měli knife za místo odpovídající takové té ložnici pro dušičku a mozkovou relaxaci, kam si chodí odpočinout a odchází s úsměvem..

jenže v reálu přijde sobecký vyčůránek do uklizeného domečku knife.cz a místo zazvonění, představení se s úsměvem a přátelským rozhovorem při čajíku, vykopne dveře a v zablácených kanadách uprostřed obýváku řve, že se mu chce na hajzl, ale nechce hledat WC, tak ať ho někdo ihned nasměruje, jinak to udělá v obýváku..

tak se na dveře napíše Zákaz vstupu v zablácených botech a na druhý den vykopne dveře zase a udiveného majitele s úšklebkem uklidní, že boty nemá od bláta ale od vazelíny.. Do pravidel se upraví Zákaz vstupu ve špinavých botech.

uběhne chvilka a vykopne dveře a odpoví, že nemá přece špinavé boty, že to co má od bahna a nechává stopy na koberci nejsou boty, ale špinavé bosé nohy.. opět změna pravidel Zákaz vstupu ve špinavých chodidlech..

to už ovšem prudiče začne asi bavit a proto dojde příště s čistýma nohama ale s rukama od šmíru, po Zákazu vstupu se špinavými končetinami dojde už čistý, ale začne škubat nábytek.. Nové pravidlo Zákaz ničení nábytku.. ok, není problém.. příště dojde čistý, nábytek neničí jen přetáhne vanu do obýváku, skříň hodí na postel a natře okna červenou barvou - vždyť to přece nebylo v pravidlech zakázané! a moderátor opravuje, gruntuje, stěhuje a po každé fušce to vypadá jako když se nic nestalo, nic není poznat.. až na moderátora, který je zedřený, špinavý, zoufalý a začíná být lehce podrážděný..

a to opět dorazí dotyčný návštěvník.. už ví co nesmí, pravidla zná a uznává, ale vadí mu, že i když je demokracie, tak té rodině sledující v telce seriál vadí, když jim přepnul pořad na kanál s erotikou.. a proč by neměl? není přece v pravidlech, že se majiteli nesmí přepínat telka..

a tak je postupně moderátor unaven, naštván, nasrán, uvolněn vyhozením hajzlíka oknem, následně zklamán skupinkou hooligans v kanadách v obýváku zastávajících se vyhozeného kumpána (ačkoliv předtím o nich majitel skoro vůbec nevěděl) , následně je mu barák pomluven, rodina vulgárně uražena a skupinka opět zmizí v přítmí a zůstane zase jen bordel na uklízení... jen už nějak není síla na uklízení.. a nebo chuť??

To je přesný popis reality,který dokonale pasuje jako "pr....... na hrnec" na naši českou "demokracii"...Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/27/2005
FildaS napsal:
Myslím, že místní hovna které budou v tomhle vlákně by se neměli vyvážet...

Souhlasím. Určitě by se tohle "vlákno" nemělo promazávat (absolutně nikdy, snad jen s výjimkou porušení zákona, např. rasistické kecy).
Ale zároveň by bylo dobré se s tímhle vláknem příliš nechlubit.
Jasně, odstranit ho z titulní strany pomůže, ale asi nejlepší by bylo nastavit viditelnost tohoto vlákna jen pro registrované a přihlášené uživatele Knife.cz.
Trošku mě děsí představa, že neznalý návštěvník zavítá náhodně na Knife a po pár kliknutí se na něho vylije takováhle Žumpa...

Petr
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2008
Milan napsal:

Tohle zatím neumíme, ale je to v plánu... Wink

Prosííímmmm Applause Applause Applause Applause

Dám si na blacklist asi 6 vláken a budu mít Knife podle svých představ Ok
vratislavindra.com
facebook.com/vratislavindra flickr.com/vratislavindra
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2008
Ládes napsal:
No co tady se poslední dobou děje......rozlejzá se to jak rakovina.Sad
Jenže se obávám že nějaké "ovocnářské trhy " situaci nevyřeší spíš budou přilíváním oleje do ohně.Každý tady máme okruh známých a kamarádů kteří budou pociťovat blokování spřízněné duše jako jakousi křivdu a podle toho budou jednat.Je na sebereflexi každého z nás nenechat se zatáhnout do Flamu a někde by mělo viset jak budou prohřešky moderátory/adminy hodnoceny.Další možností je omezit uživatelům počet příspěvků na den a pak je na nich na co těch svých dejme tomu 10 příspěvků vyplýtvají.Za každý prohřešek by se pak denní kvóta krátila například na měsíc.Jinak mě nenapadá jak z toho kruhu ven,ale po pravdě nebaví mě číst a filtrovat tady vzájemné napadání se uživatelů.Oh No

Súhlasím vcelku s Láďom. Najlepšie je neliezť na vlákna toho koho nemusíš a tým pádom Ťa nebude nikto rozčulovať. Howgh.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/24/2006
.. Pánové - skvělej nápad a chytrý řešení..

- teď jde ještě o to, aby plápolající příspěvkové s nohama či ůsty od vazelíny měli alespoň tolik slušnosti a chodili se virtuálně pos.. poprat sem - něco jak na vesnický tancovačce "poď ven vole, si to tam vyříkáme"Grin Grin
Na druhou stranu - dokážu si představit moderátorovo utnutí planenné debaty - frází "Přesunuto do žumpy"Happy Happy

mno -včera jsem se pokoušel do Volného pokecu vložit mnohem bestiálnější postih než jsou banány - nezdařilo se - tak jenom návrh:

Nelze zařídit že při kliknutí na toto vlákno hrála píseň "Put that ring on my finger" ? Jako varování, že ban není to nejhorší co nás na Knife může potkat? DěkujiHappy

... dost blbin a plnění žumpy - vlastně píšu kvůli nečemu důležitějšímu :

Same - tvůj příspěvek

Samurai : 23. dubna 2012 23:47:32

to podle mého vystihuje naprosto přesně,

za mě karma +.
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem.
Svobodu, spravedlnost nebo meč!!!
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 1/21/2012
Jestli mohu něco dodat k původnímu problému - v názvu vlákna je : " Nožířská galerie - Sem vkládejte své nožířské výtvory... " - pak tam teda nepatří vyprávění o tvorbě cyklostezek, koupi nového kávovaru nebo o dovolené v Norsku !
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/9/2006
indigo, máš pravdu, i já si sypu popel do své čupřiny. Zvykli jsme si na ta svá vlákna, nicméně v zájmu stejného metru všem budeme důsledněji požadovat správnou lokaci příspěvku ode všech.
Všechno dobré je k něčemu dobré
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/3/2008
Takze nejak takhle? Grin

Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/1/2004
Chci se zeptat, proč pejorativní název vlákna? Proč seš to nejmenuje třeba Hyde Park nebo tak nějak, takhle to ve mně evokuje dojem že tady budou chodit jenom magoři řešit hlouposti, ale třeba si budou chtít vyříkat nějaký problém prostě dva členové a nebudou chtít aby do toho někdo zasahoval, navíc název Žumpa mi nepřijde jako důstojný tohoto fora.
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2011
proč pejorativní? I žumpa má svůj význam a funkci. Zkus si postavit barák bez žumpy...Grin A hyde park to přece vyjadřuje volný pokec, a to už tady je Grin
Posláno:
Štamgast
já si říkal že je to zajímavý experiment aby tady bylo vlákno které by se moderovalo samo, byl bych zvědavý jestli by to třeba kupodivu fungovalo, nebo taky ne, a dávat tomu hned ze startu hanlivý název......., třeba by se tu neprobíraly jen "sračky", zkrátka by se vidělo jak to žije a kam se to samovolně ubírá.
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
žumpu jsem navrhnul já.. je to přece jen místo, kde jsou věci vzešlé z každého z nás, nicméně formy, za kterou se stydíme a nebo se jí alespoň nechlubíme Laugh Kdyby žumpy v domě na samotě nebylo, bylo by nasráno nejen v krásném okolí, ale i v místnostech. Samosebou intelektuál by byl schopen se žumpy zbavit tím, že by si postavil toaletu, přívod do kanalizace a tento pořádek by svým správným chováním udržoval, nicméně kdyby to tu tak řešili všichni, nebylo by vlákna žumpa zapotřebí..

Berme to tedy tak, že zde je místo pro ty, kteří cítí velkou nutnost se k čemukoliv vyjádřit po svém, ale kam nebudou chodit ostatní, jenž kadibudka odrazuje již z dálky a raději navštíví kultivovaně toaletu v prvním patře.

add důstojnost vlákna a název žumpa.. myslím si, že ty hádky a nedávné debaty byly přesně tím, co snižovalo důstojnost fóra napříč všemi vlákny a i PMkama, proto taky vznikla žumpa, kam se případné flamy budou přesunovat namísto mazání.. kdo bude chtít, najde tu jak to začalo i jak to skončí aniž by tím někomu zaplácal osobní vlákno a pěknou prezentaci nožíšského řemesla.
Posláno:
Štamgast
O.K. bude to tedy místo pro odventilování temných vášníLaugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
Připadám si tady jako švec, co si musel vždycky odběhnout zazpívat do Země krále Miroslava ...

Takže kurvááááá, uájí, jebááát, všechno je posranýýý, nesnáším bblbečkýýý a debilýýýý, koho to sere je vypatlanenéééj magóórrr, hurááá do kruciprrrdeléééé, to je supéééér, uahoóóó, juchajdá - to se mi ulevilóóó ... Happy

Tohle všechno teda tady můžů? Laugh

(Romane MyKnife- sebral jsi mi toho Matonohu, hned mě to taky napadlo Happy)
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/2/2007
Ahoj přátelé kudliček a všeho co k tomu patří.Happy
Přiznám se, že jsem z tohoto vlákna tak trochu na rozpacích. V domě, kde žijí lidé a chodí do 1.patra na záchod se občas stane, že si někdo uprdne a zasmradí tím chodbu.
Trochu se obávám, že když se spolubydlící domluví, že kdo nechce nebo nehodlá jít na záchod do 1.patra, že se klidně může vydělat na koberec, ale jen v přízení a pouze v jednom pokoji, v tom který je hned za vstupními dveřmi, že je to ujetý nápad.
Snad ten puch z rozkládajícího se koberce nezasmradí celý ten pěkný dům.......i když myšlenka může být vedena dobrým úmyslem.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
Dušane vtip je právě v tom, že to sem nemusíš chodit čuchat a nikam jinam by to teoreticky prosmrdět nemělo.
Čau chlape, dlouho jsme si nepokecali a vidíš - nakonec nám bude Žumpa dobrá...
Mám nápad, v Lipový založíme Žumpa klub, nejsprostější bývá tradičně Dominik, hlasuji pro něj už lehce dopředu.... Laugh Laugh
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum