Fórum
Žumpa - nemoderovaná diskuze Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/28/2008
Petr Dohnal napsal:
Hlavně neberte všechno tak vážně, pokud nejde o život ...

Samozřejmě je mi jasný, že to nevzniklo proto, aby se tady mohlo řvát kurváááa a pičáááá, ale aby se měly kam přesunovat příliš rozjeté dadaty, popřípadě se měly horké hlavy kde dohádat. To že si z toho děláme srandu je v podstatě osvobozující a je to dobře - je vidět, že zase až takoví pitomci nejsme.

Tví svěřenci neví, že je debilní takto mluvit, Matonoha i já to víme a děláme si ztoho prdel, v tom je ten rozdíl. Jseš už asi v branži vychovatele moc dlouho, pokud to nedokážeš oddělit a pochopit. (vidíte, náznak hádky, jsem zvědavej co z toho bude za melu Happy)

Čaute všichni Petr
Asi máš, Petře pravdu, jsem už za ta léta poznamenán svojí profesí, ono když celý den fakt téměř jiný slovník neslyšíš, ještě prošpikovaný nějakými cikánskými výrazy, tak potom nechápeš, čemu se tam ti diváci tak smějou.Wink Ale docela mě rozesmálo to přirovnání k tomu ševci, ona totiž existuje terapie, kdy ze sebe má člověk dostat napětí a city + nebo - , ale to se právě musí vykřičet ! Tady se to bude zase jen psátCry
Mně spíš unikl smysl tohoto vlákna, hlavně jak se liší od Volného Pokecu.Pokud se bude dodržovat to, co je v úvodníku tohoto vlákna a sice, že příspěvky nesmějí být v rozporu s pravidly, tak to bude vlastně stejnéConfused
No nic, odcházím na dva - tři dny do lesů a pokud mě tam někdo potkáte (Gero) a já budu vykřikovat sprosťárny, tak to jsem se nezbláznil, ale dostávám ze sebe naakumulované napětíOk Laugh Laugh Laugh
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/18/2009
Jen jsem měl takový dotaz. K čemu je mezi partou dobrých lidí kteří se chodí pobavit popřípadě třeba něco dozvědět o tom co je zajimá takové vlákno. Už jsem to psal před pár dny. Co tak toho všeho nechat a začít konečně diskutovat a řešit to co nás zajimá to co je pro nás odpočinek a zábava (teda pokud to zrovna nejsou nekončící nesmyslné hádky). Vždyť to nemá smysl jen to spěje k tomu že krásná a poučná věc jako je knife jednou bude mít stejný název jako tohle vlákno a to by mě teda osobně moc mrzelo. Vždyť když se třeba podívám na vlákno které jsem zakládal nebo na spoustu jiných tam to může fungovat normálně a někde ne? To je blbost. Tak už konečně dostaňte rozum:) to je vše co jsem chtěl říct. Přeju všem pěkný den:)
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
DrU2: dohoda Blacka s Milanem byla o tom co navrhnul sám Black, tedy že na svém vlákně ponechá jen tématické příspěvky o nožotvrobě a ostatní životní story si nechá na svém blogu.. což znělo fajn a byl to rozumný způsob jak zabránit hádkám u něj na vlákně, které Black vítal jako něco, co mu nechávalo vlákno neustále na očích a dělalo tak (byť negativní) reklamu.. jenže po pár dnech zase začal patlat příspěvky typu anketa o jeho oblíbenosti atd, na co samosebou opět vznikl flame.. prostě i přes dohodu začal zase a proto Ban.. v Lipové se pak Milan dohodne s Blackem dokonce o tom, jestli vůbec zůstane na knifu, když ho jinde prezentuje coby naivní místo ideální na reklamu a ne jako seriózní diskuzní fórum o nožích..

Rak: pozoruje to více lidí a právě proto vznikla žumpa coby místo pro koncentrovanou zášť, rozpory a vylítí si dušičky, aby zbytek knifu zůstával v klidu a přehledně tématický..

je zvláštní, že zrovna před loňskou Lipovou se to tu taky pěkně rvalo viz Jerome a Gero.. rok předtím zase Black s cenotvorbou.. a přitom na Lipové je to vždycky pohoda.. jako by problémy lidi nechaly u klávesnice.. Oh No

Dan L. - ano, to by jsme si všichni přáli, ale je to jako hlásat v muslimských zemích o světovém míru.. hezké ale naivní.. až bude žumpa opuštěná a všichni budou jak píšeš, rád ji smažu.. ale nevěřím na to..
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 6/7/2011
Zákon o defekaci osob: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2012042206
„Ceterum autem censeo Unionem Europaicam esse delendam“
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
helmička, Deutschböhmen - jsem sám koho tohle SERE ? Angry Angry Angry
Páchejte dobro, bez ohledů co na to říká zákon.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
Jo , dojčbémen je pěkná sračkárna KO Angry Ale třeba to Rudla nějak vysvětlí...Confused
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/9/2006
JeromeHeretic napsal:
Ted nejak nevim, jak to myslis. Kasli na to, ze jsou to zrovna nackove (taky je nemam rad), at si kazdej zvatla co chce, na to ma pravo. Pruser je prave v tom, ze mu to nekdo zakazuje. Az deset let basy za naky priblbly pisnicky? To si snad delaj srandu, ne?
Co zakazou priste? Bily tkanicky? Knirky? Hnedy kosile? Kanady? Obleceni od Hugo Bosse?
Matematikum zakazou pouzivat cisla 1 a 8? Jezdit v BMW? Pouzivat pristroje od Siemensu? Vzdyt je to absurdni...

Máš pocit, že posílat někoho verbálně do plynu je stejný, jako jezdit v BMW???Shocked
To snad ne???Evil Evil Evil
Všechno dobré je k něčemu dobré
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/31/2006
tady mi taky příde Jerome že seš možná až moc ortodoxní ve svobodě slova Happy

samozřejmě že já sám sem zastánce co nejmenšího omezování ale tady myslím že už je to jiná liga ...

když někdo veřejně napíše že ho třeba nějaká menšina sere tak je to jeho názor a občas se dá s ohledem na okolnosti i celkem chápat protože to v naší společnosti poslední dobou dost vře na všechny strany ale jak to přesáhne mez směřující k náckovství a podobně tak ne e tam se utínat musí ...

SHÁNÍM CHCÍPLÝ PLAZY KE ZPRACOVÁNÍ KŮŽE
... TOMASRUCKER.com ... KOVANYNUZ.cz ...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/6/2008
No tak s takovou ta žumpa bude brzo na vyvezení.
Kde je vůle,tam je i cesta.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
mne to opravdu sere. + výrazivo používám úměrné žumpě.
pokud někoho sere , že mne to sere- bude si to se mnou holt muset vyřídit. uhýbat nebudu.
Páchejte dobro, bez ohledů co na to říká zákon.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/23/2007
nejsi sam koho to sere. neni mi jasne co jinyho tim avatarem a jmenem chtel uzivatel rict.

a svoboda slova a projevu neni svoboda srani jinym lidem na hlavu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Pánové přede mnou Ok Ok Ok

edit: Jen tak mimochodem - http://cs.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Steiner

Tohoto pána asi Ruda nemyslel Wink
"Thin is sharp."
Posláno:

Pozorovatel
Již jsem svůj atavar vysvětloval po emailu, tak tedy veřejně pro všechny faschobijce: Helma je tzv. rohatka, model 1916 užívaná v německé císařské armádě i v Rakousko- Uherské. Lze ji bezpečně poznat podle tzv. růžků, které sloužily pro přídavný pancíř. Dále se to dá poznat podle přichycení podbradníku. Podle límce je naprosto zřejmé, že se jedná o Rakousko- Uherského vojáka. Proč tento obrázek? Můj praděda věren přísaze, bránil hranice proti Itálii. Tento obrázek je dost podoben fotce, kterou mám doma. Takže proč ne tento obrázek? Navíc to byli jistě stateční a obávaní vojáci.
Teď k lokalitě: Místo ve kterém žiju se až zhruba do 19. stol. nazývalo Český ráj a nikomu nevadilo, že zde žíjí převážně německy mluvící lidé. Až v duchu nacionalizmu 19.stol. se tento název přenesl do oblasti jičínska. Pro toto území se používal potom název Deutschböhmen a lidé zde žijící se běžně označovali jako "bémáci". Až ve třicátých letech dochází k novému přejmenování na Sudetenland a později Sudetengau. Takže jsem použil starší a tradiční název pro oblast v které žiji a s kterou jsem spiat rodovými kořeny.
Takže velmi stručně pro náckobijce a hlasatele politické korektnosti: Žádnou myšlenku, která by potlačovala, hanobila, či jinak způsobovala újmu národu, rase, či přesvědčení za tím nehledejte.
Posláno:
Štamgast
vojaky I svetove valky respektuju a z propagace nacismu jiste vinit nebudu (krome Ady), ale pri me male znalosti tech helem bych rozdil nepoznal.

muze to byt historicka nepresnost v modernich filmech z druhe svetove kde je bezne k videni, ale prisahal bych ze byla k videni i v dobovych materialech z teze doby.

kdyz vezmeme do uvahy ty nestastne asociace, asi bych tam uvedl letopocet nebo klasicke heslo monarchie.

nevnucuju, jen uvazuju nahlas.

edit:

Toho zde uvedeneho Steinara jsem skutecne neznal.

jinak - jsem ajatolah politicke nekorektnosti na spravnych mistech.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/22/2009
romano napsal:

Máš pocit, že posílat někoho verbálně do plynu je stejný, jako jezdit v BMW???Shocked
To snad ne???Evil Evil Evil

Mam pocit, ze mezi "verbalne" a "fakticky" posilat nekoho do plynu je asi takovy rozdil, jako mezi aktem a pietnim aktem.
A na fakticke posilani nekoho do plynu tady mame jine zakony... tzn. zakaz zakazujici verbalni posilani nekoho do plynu je pouze zaminka pro naprosto obecne oklesteni svobody za ucelem vytvoreni statem rizene cenzury.
Znovu opakuji, nejsem zastancem nacku, jsem zastancem svobody a jedna se mi o ten cenzurni trik, kterak ukazat na jednoho plesatyho pitomce prstem a pomoci teto navnady vsem zkrouhnout svobodu. Nejvic k zbliti jsou pak takove ty argumenty stylu "i kdyby to melo zachranit jen jeden lidsky zivot..."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
R.S.: Díky za vysvětlení Ok... Dějiny českých a německých zemí oddělit nejde už od opravdu dávných dob, a to jak v dobrém tak zlém duchu. Vyznat se v některých jménech, historických událostech atd. je bez širšího kontextu dost těžké, takže za mě musím přiznat, že tvoje fotka v avataru, nickname i lokace mě vedly směrem, který nebyl správný. Za to se tedy omlouvám. Ale nemyslím, že bych byl sám, kdo se nechal snadno "napálit".

Moje rodina zažila v souvislosti s druhou světovou válkou i dost zlé věci a obecně mi jakákoliv ideologie vedoucí k nadřazování jedné skupiny obyvatel, obzvlášť na základě rasové nebo etnické příslušnosti, silně pije krev a je naprosto proti mému vnitřnímu já. To jen pro doplnění, proč mám občas tendence raději ukazovat prstem hned.
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/22/2009
TRMAN napsal:
tady mi taky příde Jerome že seš možná až moc ortodoxní ve svobodě slova Happy

To samozrejme jsem. Happy

TRMAN napsal:
samozřejmě že já sám sem zastánce co nejmenšího omezování ale tady myslím že už je to jiná liga ...

Nacky tady zakazuje uplne ten samej zakon, kterej tu zakazuje bolseviky.
Zatimco bolsevici si tu v pohode na verejnych shromazdenich vyrvavaj internacionalu, sedej v parlamentu a tlemi se mi do xichtu, tak ty poloinvalidni hnedokosilace po chemoterapii s ortopedickou obuvi na nohach tady nahanej jak carodejnice ve stredoveku. A takhle pravo proste fungovat nemuze, respektive pokud tomu tak je, pak zde zadne pravo neni.
Osobne jsem zastancem toho nazoru, ze onen zakon by mel byt zrusen uplne. Ackoliv nemam rad ani jedno, ani druhe, je pravem kazdeho byt bolsevik, nebo nacek.
Dokud tim nikomu neublizuje.... ale na to prave jsou zde ty jine zakony.

V souvislosti s touto diskuzi me napada jeden citat Voltaira:
"S vasim nazorem nesouhlasim, ale budu cely zivot bojovat za to, abyste ho mohl svobodne rikat."

Myslim, ze tento citat nejlepe vystihuje o co mi jde. Uz si rozumime?
Posláno:

Pozorovatel
free_man napsal:
vojaky I svetove valky respektuju a z propagace nacismu jiste vinit nebudu (krome Ady), ale pri me male znalosti tech helem bych rozdil nepoznal.

muze to byt historicka nepresnost v modernich filmech z druhe svetove kde je bezne k videni, ale prisahal bych ze byla k videni i v dobovych materialech z teze doby.

kdyz vezmeme do uvahy ty nestastne asociace, asi bych tam uvedl letopocet nebo klasicke heslo monarchie.

nevnucuju, jen uvazuju nahlas.

edit:

Toho zde uvedeneho Steinara jsem skutecne neznal.

jinak - jsem ajatolah politicke nekorektnosti na spravnych mistech.

Díky moc za úvahu, v moderních filmech je možné vše, proto je moc nesleduji. S tím heslem jsem tak nějak počítal, ale v současnosti jsem pěkně naštván na Eu, tak jsem si pozměnil slavný výrok Catona staršího o Kartágu. Jinak opravdu nejlépe je rozdíl poznat podle límce a hodnostního označení. Časem až má naštvanost z Eu vyprchá, tak dám i vhodnější heslo. Pro jistotu jsem tam dal odkaz na stránky kolegy. Jedná se o spolek, jehož jsem členem a jak je možno vidět i číst, nemá s národním socializmem nic společného.
Posláno:

Pozorovatel
Tyler napsal:
R.S.: Díky za vysvětlení Ok... Dějiny českých a německých zemí oddělit nejde už od opravdu dávných dob, a to jak v dobrém tak zlém duchu. Vyznat se v některých jménech, historických událostech atd. je bez širšího kontextu dost těžké, takže za mě musím přiznat, že tvoje fotka v avataru, nickname i lokace mě vedly směrem, který nebyl správný. Za to se tedy omlouvám. Ale nemyslím, že bych byl sám, kdo se nechal snadno "napálit".

Moje rodina zažila v souvislosti s druhou světovou válkou i dost zlé věci a obecně mi jakákoliv ideologie vedoucí k nadřazování jedné skupiny obyvatel, obzvlášť na základě rasové nebo etnické příslušnosti, silně pije krev a je naprosto proti mému vnitřnímu já. To jen pro doplnění, proč mám občas tendence raději ukazovat prstem hned.

Díky, není se za co omlouvat, vysvětlil jsem to, proto tu to vlákno je, abychom si to vysvětlili, protože někdy zdání opravdu klame. Jak jsem psal nemám s národním socializmem nic společného, ale nechci mít nic společného s žádným socializmem. Myslím, že socializmus se ve 20stol. vyřádil. Jsem monarchista.
Posláno:
Štamgast
ja tam treba ten limec temer nevidim, kdyby jsi ho nezminil, nevsiml bych si ho.

stejne tak jsem si nevsiml ze by Uhnije sahla po cisarskem Viribus Unitis.

Myslim ze z Uhnije sice mame jakysi prinos vsichni, ale skutecnou radost z ni maji tak leda eurokomisari.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum