ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Coldsteel - I. Možnosti
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/19/2007
taiso-presne tak kdyby nekdo objednaval nuz tak bych se k nemu pridal. koupili by jsme j a nechali poslat dohromady.(treba i lepsi dopravou) a pak by jsme si rozdelili postovne. ale pokud bych to tak dela tak chci mit jistotu a chtel bych bud osobni kontakt a nebo aspon telefon.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 12/11/2006
jo to klidně.Razz ale kolik asi tak priblizne je? kolem tech 3stovek?
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 1/3/2007
taiso napsal:
jo to klidně.Razz ale kolik asi tak priblizne je? kolem tech 3stovek?

Taky bych to tak nějak odhadoval. Někde jsem dokonce četl, že z německého Amazonu je poštovné dražší, než z USA. Jo a navíc jde dolar tak nějak dolů Happy .
Posláno:
Pozorovatel
no ja bych to taky typl tak 10-15 USD bude zalezet na rychlosti dopravy.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 12/11/2006
jo to jde dolu..pamatuju na časy kdy byl dolar kolem 29 kč a teď kolem 20 kč Happy
Posláno:
Pozorovatel
dneska je presne 21,424 coz je dost dobre.
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Pánové, ještě si při tom šetření uvědomte, že jestli celková cena zásilky překročí v přepočtu 5-6000,-Kč (celníci v tom mají trochu zmatek) - tzn. pokud cena bude uvedena na balíku (a jestli ho budete chtít pojistit tak tam být musí), mohou vám u nás napálit clo + 19%DPH... Sad
Jinak ještě před pár lety byl dolar i za 42,-Kč. Wink
Posláno:
Pozorovatel
no reknu ti to tak vim moznost jak se vyhnout clu i dani na 98% zasilkovasluzba.com
Jinak pokud nakupujes z USA je dulezite co je uvedeno na krabici.Pokud je to pojisteno na celou castku tak tinapari clo i dan.Vyhnout se da pokud uvedes na balik a pojistis ho do maximalne 1500kc prepocteno na usd nejakych 50$
doporucuji precist. http://forum.digineff.cz/read.php?51,1850856,page=1
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Díky za rady! Wink
Ovšem podle mne stále platí, že pokud nakoupím za třeba 500,-USD, nepojistím a zásilka se ztratí, zbydou mi jen oči pro pláč. Pokud pojistím, cena je na balíku uvedena = zaplatím clo+DPH. HOWGH!
Na E-bay nakupuji čtyři roky... Wink
Posláno:
Pozorovatel
jedina moznost je pojistit na tech 50USD a poslat nejakou lepsi sluzbou.Dost se o to zajimam protoze chci koupi t USA fotak ale jeste jem nenakupoval.Ale rad bych se k nekomu pridal a koupil ten nuz.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/9/2005
ULTIMATE napsal:
taiso-presne tak kdyby nekdo objednaval nuz tak bych se k nemu pridal. koupili by jsme j a nechali poslat dohromady.(treba i lepsi dopravou) a pak by jsme si rozdelili postovne. ale pokud bych to tak dela tak chci mit jistotu a chtel bych bud osobni kontakt a nebo aspon telefon.

Když jsem naposledy kupoval u NG, bylo poštovné 7$. Opravdu si myslíte, že proto abych ušetřil pár kaček na poštovným, budu nakupovat s někým dohromady? Nějak mi unikají výhody, pro toho, kdo to koupí. Musím mít embosovanou kartu, platím 500 Kč ročně, když mi jí šlohnou, platím 2000 za stop, už se mi to stalo. Vybavím transakci a čekám, když se zásilka ztratí, už se mi to stalo, platím za všechny zúčastněné, při vyšší ceně, než bych měl sám, zaplatím asi o 25% navíc za clo+ DPH, pak to budu rozesílat po republice, dejme tomu za 80 Kč, a to všechno proto, abych ušetřil možná pajdu na poštovným z USA. To jste se asi zbláznili, ne? Nechápu, proč si neuděláte kartu a nekoupíte si to sami?
Posláno:
Pozorovatel
no vec se ma tak ze ja nemam kartu a ty urcite nakupujes casteji ze zahranici.
a nechapu proc si to vsechno o statni nenechas zaplatit? postovne v CR pripocitam k cene.
necham si zaplatit predem a pokud se zasilka strati tak na sebe berou vsichni riziko.clo a dph se da vyhnout
Posláno:

Štamgast
To si teda mohu nechat zaplatit předem a pak říct, že se zásilka ztratila, na to, že jsme se nikdy ani neviděli, je to dost velká důvěra.
Posláno:
Pozorovatel
no muzes to udelat ale jak rikam pokud by to byla slusna dohoda a pokud by jsme se videli osobne tak myslim ze by se to nejak dalo. jinak zalezi na cloveku a na dohode.
Posláno:

Štamgast
Dalo by se to taky řešit tak, že do adresy doručení napíši adresu tvou a přijde ti to rovnou domů, já nic v současnosti kupovat nehodlám, zaplatíš sice poštovné, ale při 7$, žádná tragédie a bude to nejspíš bez cla, nevím jak je to s celním limitem, ale clo jsem nikdy neplatil, ale taky jsem nikdy nešel výrazně přes 100$. Ostatní - mail.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
Společný nákup nemá žádnou výhodu. Jedině že se ušetří pár korun na poštovném. Jinak se akorát zvyšuje riziko, že když se zásilka ztratí, je to výrazně větší ztráta. Pokud vím, zásilky poslané USPS - Priority jsou automaticky pojištěny do 100 USD (tak jako naše doporučené zásilky) a není třeba deklarovat cenu. Při noži kolem 100 USD bych to risknul (ikdyž já si tak nechávám posílat nože i několikanásobně dražší). Důležité je balík nechat dobře zabalit, nepsat, že se jedná o nůž (to láká zloděje) a neposílat z obchodní/firemní adresy ale soukromé.
( . )( . )
Posláno:

Štamgast
ULTIMATE napsal:
no vec se ma tak ze ja nemam kartu a ty urcite nakupujes casteji ze zahranici.
a nechapu proc si to vsechno o statni nenechas zaplatit? postovne v CR pripocitam k cene.
necham si zaplatit predem a pokud se zasilka strati tak na sebe berou vsichni riziko.clo a dph se da vyhnout

Nezlob se na mě ale ty seš sirotek? Nebo nemáš žádného příbuzného s kartou? U vás na poště nefunguje Western Union? Nemáš účet v bance? Pokud na vše odpovíš, že ne..... pak chápu, že chceš po někom, aby ti pomohl. Jinak ale mrháš časem.
( . )( . )
Posláno:
Pozorovatel
Ne sirotek nejsem,Ano pribuzne s kartou mam, na Western Union jsem slysel jenom nadavky ( zde http://forum.digineff.cz/read.php?47,1922844,1926065#msg-1926065 ) Ucet v bance mam ale nemam platebni kartu. je to elektronikcy ucet, ktery slouzi na prevod financi z uctu na ucet.ale uz jsem si to vyresil budu ten nuz mit doma za 2500. Alejinak diky vsem kteri mi pomohli s vyberem a za rady.
Posláno:

Štamgast
ULTIMATE napsal:
Ne sirotek nejsem,Ano pribuzne s kartou mam, na Western Union jsem slysel jenom nadavky ( zde http://forum.digineff.cz/read.php?47,1922844,1926065#msg-1926065 ) Ucet v bance mam ale nemam platebni kartu. je to elektronikcy ucet, ktery slouzi na prevod financi z uctu na ucet.ale uz jsem si to vyresil budu ten nuz mit doma za 2500. Alejinak diky vsem kteri mi pomohli s vyberem a za rady.

Jsem si jistý, že s nožem budeš spokojený. Mimochodem, z účtu se dá platit i bez karty - prostým převodem...

D.
( . )( . )
LP
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/23/2007
mel bych dotaz vazne uvazuji o nozi benchmade 710. chtel bych se vas ale zeptat co muzete vycist z techto fotografii cepele?(pokud teda patri 710-ce neumim prilis anglicky)

http://synobyte.com/forums/showthread.php?s=637b51e4b888e68a7201f45477861d9a&t=28086&goto=nextoldest
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum