Fórum
Coldsteel - I. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/29/2016
Wolfes napsal:
Johny22 napsal:
Tom bmg napsal:
Ten Rajah II se dá úplně v pohodě nosit v kapse.

To dá a taky ho tam uplne v pohode nosim, ale pro spoustu lidi co resej každej gram jeto nenositelny Grin

Také nechápu tu honbu za nejlehčí nůž, jsem naopak raději když vím, že něco v té kapse mám. Ale beru i v potaz, že takoví Broken Skull má také svoje kouzlo Grin .

Souhlas! Taky sem rád když mam v ruce kus nože, a zrovna ten Rajah je vazne festovní nastroj, ta vaha dava clověku takovy ten pocit, že ta kudla zvladne vsechno. Ja taham hlavně CS XL vsechno Laugh a k tomu třeba "malej" čtyřpalcovej zavírák aby ne mě v obchidé nekoukali jak na vraha když se treba potrebuju dostat do baliku s vodama Grin
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Test krásavice alebo ako festovne potrápiť jeden z najkrajších nožov vôbec: https://www.youtube.com/watch?v=xXTXIjFwiYU Ok Applause Admire .
Posláno:

Štamgast
Tri ad lock, je prostě bestie Laugh taky jeto moje nejoblibenější pojistka.
Posláno:

Štamgast
Johny22 napsal:

Moja tiež Ok , je ako rexona, nezradí ťa Grin .
Posláno:

Štamgast
Štefan napsal:
Johny22 napsal:

Moja tiež Ok , je ako rexona, nezradí ťa Grin .

No to nezradí, navíc oproti klasickynu backlocku se mi líbí, že nepruží, ale je prostě pevná
Posláno:

Štamgast
Posláno:

Štamgast
Posláno:

Štamgast
No jeto hodně zajímavý Laugh ale vazne mi zajima kdo si to koupí Laugh
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/23/2018
No chlapi, mě to také přijde stupidní ale ani bych se nedivil, že jednou bude mít ten nůž svoji cenu. Určitě jich moc vyrobených nebude a nazval bych to sběratelskou kuriozitou.
Bylo a je plno nožů o které nebyl takoví zájem a když najednou nebyli tak je lidi začali shánět.
Posláno:

Štamgast
No jako raritka jeto dobrý určitě, ikdyž jako zbraň to taky nebude uplně kničemu, ten distanc na tu dlouhou ručku neni k zahození.
Cose pozdější zběratelký hodnoty týče asi to časem jako cokoli pude nahoru, tady souhlasim s Wolfes.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Je to od CS vtipná kokotina, taková ukázka toho, jak zákony deformují nožosvět. A jo, sběratelskou hodnotu jednou mít bude.
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Tyhle restrikce vůči zbranim a nožum jsou stejně nadraka, když bude chtít Mustafa někde podřezávat krky, klidně to veme kuchyňakem, to stejny je se zbraněma, je vždycky divný že ikdyž jeto zakázaný tak světe div se arabáči maji svoje AK v plnym automatu, asi si zapoměli přečíst zákon.
Jeto uplná kravina....
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/7/2013
Jako vtip je to dobrej. Na BladeHQ je k tomu video a na konci řeknou že velká Espada je v Californii legální, tak proč jsme jich vyrobili tolik ?
Busse Fanatic , Infidel , SOG Collector
Posláno:

Štamgast
Za tie peniaze (a to je v Europe drahší než v Amerike) najlacnejšie a súčasne na všetko použiteľné nože vôbec: https://www.youtube.com/watch?v=up0jntSo7dM . Ja s nimi napríklad čistím a pitvám ryby Ok . Iní s tým robia všakovaké prasačinky Laugh : https://www.youtube.com/watch?v=F5GM2DWExNY.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/31/2013
Dnešní den s tímto čaganem Laugh (skoro 31cm). Ale kupodivu se dá nosit vpohodě v kapse u kalhot.

Strom vložil tyto přílohy:
Voyager_tanto.jpg.jpg

... koupím nůž ZT0100
Posláno:

Štamgast
Strom napsal:
Dnešní den s tímto čaganem Laugh (skoro 31cm). Ale kupodivu se dá nosit vpohodě v kapse u kalhot.

Dá se nosit krásně, ja normálně nosim 2 najednou tanto a clippoint. Laugh
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/25/2019
Prostě jsem ho musel objednat. Jen pro zajímavost do sbírky, ale mile mě překvapil. Velký, lehoučký a pocitově ostrý. Snad se k nám dostane i tanto verze, asi jí neodolám Wink

Funkysaurus vložil tyto přílohy:
IMG_2019_06_22_12_27_15.JPG.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/23/2018
Také jsem po něm koukal a chtěl jsem ho, ale když jsem ho měl v ruce tak mě nějak ten plast nepřesvědčil i když věřím, že vydrží hodně. Měl jsem ho v ruce na Pražské výstavě. Ta tanto verze vypadá mooc pěkně ale jak říkám, ten jejich plast mě nějak nesedí a vůbec mě to přišlo celé nějaké rozhrkané. No ale jak se znám tak si ho pořídím aby mi něco nechyběloLaugh Laugh Laugh .
Posláno:

Štamgast
Tanto verze FGX je k mání na cold-steel.cz
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/24/2013
Ahojte,vedel by mi niekto povedat aky bit pouzit na odtiahnutie /dotiahnutie pivot skrutky na talianskej verzii cold steel 4 max ??
Za kazde info vopred dakujem

rotwailer vložil tyto přílohy:
20190624_204802.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum