ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Cestování - fotky z cest Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/20/2005
...smutný pohled od Smokovca na Poprad...

St.Nicolaus vložil tyto přílohy:
DSC05419.JPG.jpg

zb
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/17/2007
Emerson CQC-8 ve vysce 2339m nad morem na vrcholu Male Mojstrovky, Julske Alpy. Nad ostrim vrana :) a v pozadi nad rukojeti vycniva vrchol Triglav

zb vložil tyto přílohy:
P1010091.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/15/2006
Ta "vrána" je kavče žlutozobé, drzý to otrava alpínského stupně středoevropských velehor Wink
...bez komentáře...
MI
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/4/2007
Zrzavý Orm napsal:
Ta "vrána" je kavče žlutozobé, drzý to otrava alpínského stupně středoevropských velehor Wink
Smekám,před tvými znalostmi.Happy Ale jak jsi . takhle to poznal ? Že ty jsi to nejdřív studoval.Wink
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/21/2006
Dnes naprostá náhoda: RAT 1 a Květnatec Archerův (vzácná a chráněná houba).

krtenek vložil tyto přílohy:
P9030030.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Copak Orm ten má znalosti o přírodě v popisu práce nicméně smekám před jeho zrakem já momentálně místo žlutého zobáku vidím jen černou šmouhu podivných tvarů.(Vařil jsem dašky a taky jsem si celkem fest nablikal.Kouknu na tu fotku zítra snad už to bude lepší. Vizín mi trošku ulevil)
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/17/2007
Ládes napsal:
Copak Orm ten má znalosti o přírodě v popisu práce nicméně smekám před jeho zrakem já momentálně místo žlutého zobáku vidím jen černou šmouhu podivných tvarů.(Vařil jsem dašky a taky jsem si celkem fest nablikal.Kouknu na tu fotku zítra snad už to bude lepší. Vizín mi trošku ulevil)

To mi připomíná, jak jsem si zamlada svařoval rošt na gril z tenkých drátů - také jsem si myslel, že to ustojím bez kukly, protože jsem potřeboval "třetí ruku" na přidržení, a byl jsem rád, že jsem druhý den po paměti došel k doktorovi a pak byl týden na neschopence. Dodnes mi předhazují, jak jsem vlastnímu tátovi říkal dobrý den, když jsem ho na cestě potkal, protože jsem ho nebyl schopen na metr poznat. Ale tenkrát ještě Vizin nebyl - muselo mi stačit kyselé mléko na obklad a na ten písek v očích budu vzpomínat do smrti - ale člověk se poučí jednou, maximálně dvakrát až třikrát Happy Happy Happy
Pokud mi chcete cokoli napsat, pište mi prosím maily, na PM nemusím hned (nebo vůbec) reagovat. Díky.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Na nějaký bliknutí od svářečky už jsem navyknul.To je spíš tím čuměním do žhavýho ve výhni a hlídáním teploty pro svařování damašků.Píseček v očích mám takovej zanedbatelnej.Je to jako když svařuješ plamenem bez brýlí.Už se to lepší jen mám zatím mírně porušenej barvocit,ale to se spraví.Wink
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/17/2007
Na blikání od svářečky jsem také zvyklý, ale tenkrát to bylo asi 80 drátků po centimetru na 4 podložní, takže za necelou hodinku jsem se tam kouknul asi 320 x Wink .
Pokud mi chcete cokoli napsat, pište mi prosím maily, na PM nemusím hned (nebo vůbec) reagovat. Díky.
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...prosba jestli náhodou nemá někdo zkušenost s GPS Evolve,je to taková krabička bez displeje a tlačítek,musí se to přes blue připojit třeba k telefonu nebo pda a pak to fachčí jako normální GPS-ka.Kolega to koupil synovy kterej s tím hraje takový nějaký bojovky a stojí to +- 1000 kč(což mě příjde dobrý ale oba o tom víme celkem prd)ještě zkusím sám popátrat ale kdyby někdo ...díky
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/1/2008
krtenek napsal:
Dnes naprostá náhoda: RAT 1 a Květnatec Archerův (vzácná a chráněná houba).

Shocked Ten Květnatec je parádní. Chodím na houby rád, jak jen to jde, ale ještě jsem ho nepotkal. Tento druh houby se se do Evropy zatoulal v roce 1914. A to v nákladech bavlny z Austrálie. Začal se šířit z Francie, u nás byl poprvé zaznamenán v roce 1963. Dobré foto Happy
,,Je dobře, že se štěstí nedá koupit. Kdo by pak vydržel ty reklamy..."
,,Mít pravdu příliš brzy, je téměř vždy nebezpečné".
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/1/2008
Pro Krtenek:
Ten Květnatec - paráda. Měl jsi kliku. Chodím na houby rád, jak jen je to možné, ale ještě jsem ho nepotkal. Pochází z Austrálie - do Evropy se dostal v roce 1914, v nákladech bavlny. Začal se šířit z Francie, a u nás byl poprvé zaznamenán v roce 1963. Shocked Happy
,,Je dobře, že se štěstí nedá koupit. Kdo by pak vydržel ty reklamy..."
,,Mít pravdu příliš brzy, je téměř vždy nebezpečné".
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/21/2006
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/3/2007
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/23/2007
Zdravím vespolek,
přidám pár náladovek z večerní Tisé. Mám tento kus naší Matičky opravdu rád ... Happy

Odmocnina vložil tyto přílohy:
Tisa_1.jpg.jpg
Tisa_2.jpg.jpg
Tisa_3.jpg.jpg
Tisa_4.jpg.jpg
Tisa_5.jpg.jpg
Tisa_6.jpg.jpg

Nepropadejte panice !
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/20/2006
Brno - Židenice, tak sou zase zpátky, prej je jich hádecká planina plná, kamarád co jí šel pro koníka, hned vedle chytil druhou. Omlouvám se za kvalitu fota, je to mobilem. Wink

Dawos vložil tyto přílohy:
Kudlanka.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
Dawos: Ta je teda krasavice. Škoda, že není lepší foto.Happy
Odmocnina: Hmm... Happy
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/14/2006
Dovolenou jsem strávil v Chorvatsku trochu u moře (na Bulharsko nemá), a trochu po horách (vím, že se to nesmí)....P.S.: Pokud jsem to s množstvím fotek přehnal, smažte!

tuloutdoor vložil tyto přílohy:
IMG_0131.JPG.jpg
IMG_0137.JPG.jpg
IMG_0140.JPG.jpg
IMG_0254.JPG.jpg
IMG_0287.JPG.jpg
IMG_0306.JPG.jpg
IMG_0389.JPG.jpg
IMG_0414.JPG.jpg
IMG_0444.JPG.jpg
IMG_0445.JPG.jpg
IMG_0446.JPG.jpg

"Tak jako všechny cesty vedou do Říma....někdy i všechny snahy vedou do prdele...."
Luděk
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/8/2007
Parádní fotky.
Na krásu je vždycky dost místa...
Posláno:

Začátečník
Připojený: 4/24/2007
Taky jsem byl letos v Chorvatsku.