ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Cestování - fotky z cest Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/5/2005
Dobrá cena za Funglový Popradky byla 600 korun.Když pak krám rušili boty prý skončily v popelnici.Sad
Edit"Kámoš má nějaký Nubukový AKUčka bez goráče-tvrdá těžká bota beze švů prý za necelý 3 litry.Nevím jak na tom jsou s kvalitou boty od Bushmana,ale budou spíš na lehčí treking.
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
ale co jsem koukal na trekové boty, přišitou podešev nevidíš a já mám k lepeným menší důvěru. Co je to za "super peníz", nemůžeš být konkrétní?[/quote]

...zkus někde obout něco od Fitwell,ale chce to mít připravený tak bůrečko ...Vetsport ALCK je na obrázku,modely Fitwel Marmolada a Civetta vypadají jako nějaký oldiesky ,ale tobě by se to líbit mohlo...ale chce to "ochutnat" ,já sám trápím AKU amazonas gtx (5 let)a spokojenost...trochu pakárna je že dnes skoro nikdo neopraví futro tak to chce investovat za kvalitní fusky

EM vložil tyto přílohy:
fitwell_alck.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
westy napsal:

tak tenhle pohled mně dostává asi už 40 letHappy , je to pohled z Ketkovického hradu (Levnov) dolů do údolí ..... vlevo dole je Ketkovický mlýn .... vlevo nahoře je Velká skála ...... za tím prvním kopcem vpravo je Senoradský mlýn ..... a všude jinde krásná příroda a moje sentimentální vzpomínkyHappy , které si tam každý rok jezdím léčitLaugh Happy

Zdar Westy, vidím, že máme podobné vzpomínky. Jen u mně je to mezi lety 1988-2003.. Ale jinak to místo má něco do sebe. Noční přechody Ketkováku asi nikdy nezapomenu :).
( . )( . )
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/10/2008
westy napsal:
tak tenhle pohled mně dostává asi už 40 letHappy , je to pohled z Ketkovického hradu (Levnov) dolů do údolí ..... vlevo dole je Ketkovický mlýn .... vlevo nahoře je Velká skála ...... za tím prvním kopcem vpravo je Senoradský mlýn ..... a všude jinde krásná příroda a moje sentimentální vzpomínkyHappy , které si tam každý rok jezdím léčitLaugh Happy

Salut, je opravdu krásně u nás v údolí Chvojnice a divoké Oslavy. Bydlím ve Zňátkách, což je cca severozápadně od ketkovického hradu, nějakých 6-8 km.
Pokud by jste někdo šel kolem, tak jste srdečně zváni, kafe, klobása, pivo či štamprle se pro kořeně z knife.cz najde vždy. Bydlím v posledním domu směrem k lesu (řece), popisné číslo 48.

Hezký prodloužený víkend všem.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/7/2008
Ládes napsal:
Dobrá cena za Funglový Popradky byla 600 korun.Když pak krám rušili boty prý skončily v popelnici.Sad
Edit"Kámoš má nějaký Nubukový AKUčka bez goráče-tvrdá těžká bota beze švů prý za necelý 3 litry.Nevím jak na tom jsou s kvalitou boty od Bushmana,ale budou spíš na lehčí treking.

Moje posledné vybramy som kúpil za babku. Vo výpredaji, dvoje za 500SkWink Nahovoril som aj mamu, doteraz si ich nevie vynachváliť. Bol to ten odlachčený model s ohybným kíbom. Na hríby chodí len v nich. Jedny čo som mal som vláčil po horách 18rokov.Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
KumoIdzi napsal:

Tenhle mám rád - chybí už jen Rumpál.Happy

Dušan vložil tyto přílohy:
P3020051.JPG.jpg

Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 6/17/2008
David napsal:
westy napsal:

Zdar Westy, vidím, že máme podobné vzpomínky. Jen u mně je to mezi lety 1988-2003.. Ale jinak to místo má něco do sebe. Noční přechody Ketkováku asi nikdy nezapomenu :).

Ahoj,já na Oslavku jezdím od roku 1983 a naposledy jsem tam byl letos v srpnu na celý týden,jezdím sice hlavně pod Lamberk,ale Ketkovák je taky fajn i když tam už je spousta chatařů.Pánové co takhlé naplánovat nějákou společnou akci na příští rok?
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/2/2007
Ahoj.
Žádné hory, žádné moře nebo daleké a exotické kraje.Obyčejný český les, krmení opeřenců a psí kamarádka.Snad těch toteček není moc. Jedna přímluva na závěr. Opeřenci i zvěř s kožešinou si nemohou zajít do marketu. Díky všem co jim není jejich osud lhostejný.Happy

Lodivod vložil tyto přílohy:
les01.jpg.jpg
les03.jpg.jpg
les06.jpg.jpg
les09.jpg.jpg
les12.jpg.jpg
les15.jpg.jpg
les17.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/28/2006
Ještě že jsou uzavírky a objížďky. Včera jsem po jedný jel a ejhle, pár kroků od silnice co vyrostlo. Ten bilý obdelníček je zapalovač, jen pro ilustraci velikosti.

lukr vložil tyto přílohy:
IMG_2269.jpg.jpg
IMG_2271.jpg.jpg
IMG_2272.jpg.jpg

Posláno:

Začátečník
Připojený: 2/10/2007
Ládes napsal:

Jak vidím psaní o Popradkách, musím se zapojit. Popradky byly moje první pohorky pořízené pro "vysokotatranský alpinismus". Odlezly toho hóóódně, a vydržely mi 15 let. Byl jsem s nimi spokojený, tak mi vadilo, že tu nikde nejsou k dostání. Tak jsem využil další cesty do Popradu a koupil je přímo tam v jejich výrobním družstvu. A už mi šestý rok slouží a každému bych je doporučil. Jsem konzervativní..., ale jsem konzervativní rád.
Haďák
Posláno:
Pokročilý
Ahoj.
Popradky moc dobrý. V současné době tahám FITVELY, ochranný lem dokonale chrání obuv proti ostrým kamenům.Snad budou botky na těch fotkách vidět. Happy

Tatry4.jpg.jpg
Tatry6.jpg.jpg

P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
To: Lodivod
Předpokládám, že velká zelená láhev je jen maskování (a na zapití). Wink A v té menší se jistě nachází čtyřicetiprocentní lihovina! (?) Happy /Viz. poslední foto/
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/31/2007
Dnešní odpoledne na řece Sázavě. Doporučuji navštívit tento úsek zvaný Stvořidla. Je to mimořádně kouzelné místo v kterémkoliv ročním období.

Talo47 vložil tyto přílohy:
PB160192.JPG.jpg
PB160188.JPG.jpg
PB160187.JPG.jpg
PB160189.JPG.jpg
PB160183.JPG.jpg
PB160180.JPG.jpg
PB160181.JPG.jpg
PB160184.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Sem byl na procházce v Maršíkově. V tom baráku není jediný křebík.
Udělal jsem nějakejch blbejch 18 km a teť mě bolí revmatický koleno. Nemožu sedět, ležet ani chodit.Sad ....ale je mi božsky.

ahaswehr vložil tyto přílohy:
PICT0001.jpg.jpg
PICT0010.jpg.jpg

Když něčemu věnuješ dostatek času, budeš v tom MISTR. Pokud nejsi blb.
Posláno:

Štamgast
ad Talo: Stvořidla - není to vodácká štreka? Dyť je to nejetelný!Razz

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/26/2006
Stvořidla jsou jetelný a je to bašta - jen to chce dost (ale ne mocWink ) vody!Happy
Sjížděl jsem je nejednou.Razz
Posláno:

Štamgast
Mockrát jsem o nich slyšel, teť to vidím a vono potůček, najaře to může být bašta.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/26/2003
Lodivod napsal:
Ahoj.
Popradky moc dobrý. V současné době tahám FITVELY, ochranný lem dokonale chrání obuv proti ostrým kamenům.Snad budou botky na těch fotkách vidět. Happy

Viktor Beránek na chatě pod Rysmi koukám furt vylepšuje.... Ten žlab naproti jsem jel na lyžích..
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:
Pokročilý
Ahoj Blekáči.
Je pořád stejnej, dokonce tam zřídil půjčovnu horských kol.Laugh
Přidám jeden pohled z pěšiny na Váhu.Happy
Mám i dokonalé fotky Galérky osvětlené sluncem. Ty ale až příště.

Tatry3.jpg.jpg
Tatry9.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/26/2003
Furt má pivo levnější, než dole na ch.kpt.Morávku na Popradském plese? I s tím, že si ty bečky nosí sám nahoru? Mě mohlo pokaždé lajznout, když jsem tam šel. Jo, a v Galerii Ganku jsem lezl. Ta stěna nahání hrůzu. A jak jinak, než v zimě. Happy Ze sedla se to lyžuje. Jednou mi naložil Beránek prázdné bečky od piva, abych slyžoval dolů na Popradské. To jsme jeli i ten hang pod chatou. Ale tolik tlam jsem snad v životě nedal. To bylo kotrmelců, i s bečkama. Happy
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
(Theodore Roosevelt)
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum