ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
LED svítilny III. Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 7/4/2018
bouda.kve napsal:
Diky za tip. Jen me zarazi ze po 3 minutach sviceni na max-1000lm- baterka přepne na 350lm. To mě svetlo z kola může svítit na max-500lm- pořád (něco přes hodinu)

tak potom tank007 PC51
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/18/2017
24.12 to bude rok, co používám Nitecore HC30 a můžu doporučit. Maximálka 1000lm vydrží asi hodinu, ostatní čtyři režimy si přesně nepamatuju, ale na noční přesun po lese mi bohatě stačí druhý stupeň (±200 lm) a na ten ultranízký režim vydrží snad dva týdny Laugh
Nárazuvzdornost, IPX8, slušný edc rozměry.
Líbí se mi, že lze sundat z toho popruhu na hlavu, připnout klip a hurá do kapsy..Happy
Jediný co, tak baterka se musí pro nabití vyndat. Ale lze sehnat i 18650 s nabíjením právě přes usb. Alza momentálně o 250 kč levnější než před rokem..mrGreen
..kdyby byli všichni stejný, byla by to pěkná nuda..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/22/2005
Jakou by jste doporučili svítilnu na 1x AA cena vs kvalita vs výkon - já jedu jinou ligu Happy , ale chci ji pořídit dárky pro rodinu, kde se nejede na hi-tech Happy
Bez požadavků na taktické vymoženosti, jen by mohla být alu -- něco jako levná verze LD10ky...ale je to na poslední chvíli, takže sehnatelná u nás, na Aliexpres není čas. díky
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
[quote=Ppetr]mohla být alu -- něco jako levná verze LD10ky /quote]
http://zlepsovak.cz/cs/led-svitilny/214-svitilna-sipik-sk68-120-lumenu-zoomovaci.html
budou překvapený...možná i Ty,navíc to zůůůůůmuje
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/8/2008
Mam aj sipik ale fenix e11 doporucujem
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/17/2015
Ppetr napsal:
Jakou by jste doporučili svítilnu na 1x AA cena vs kvalita vs výkon - já jedu jinou ligu Happy , ale chci ji pořídit dárky pro rodinu, kde se nejede na hi-tech Happy
Bez požadavků na taktické vymoženosti, jen by mohla být alu -- něco jako levná verze LD10ky...ale je to na poslední chvíli, takže sehnatelná u nás, na Aliexpres není čas. díky

Ahoj,
já pořídil holce na tábor Tank007 TK568 na 1xAA nebo li-ion 3,7V 14500 (ten tam mám), má krásné bílé světlo bez žádných nazelenalých duchů apod.
Koupená zde již v roce 2016 a pořád je jako nová a šlape na jedničku.
http://ledshop.cz/led-svitilna-tank007-tk568~z1219.html

musí se ten odkaz zkopírovat, ta vlnka není nějak podporovaná ...

Diego40 vložil tyto přílohy:
IMG_20191217_082750.jpg.jpg
IMG_20191217_082756.jpg.jpg
IMG_20191217_082725.jpg.jpg
IMG_20191217_082838.jpg.jpg
IMG_20191217_082902.jpg.jpg
IMG_20191217_083645.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/12/2008
Čaute, chcem si kúpiť niečo na narodky.

Čo by ste povedali na tieto dva baterky, ktorá by stála za to viacej?

Fenix HM61R Amber alebo NITECORE HC35 ?

https://www.kronium.cz/nabijeci-celovka-fenix-hm61r-amber/prod_2217.html
https://flashlight.nitecore.com/product/hc35

Dík za postrehy.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 10/8/2011
Mam mensiho bratricka Fenixe (HM51R) a zatim bez problemu. Svetelny vykon bohate postacuje pro jakoukoliv beznou aktivitu. Resp. mam Fenixu nekolik (vcetne tech na kolo) a se svetlem jako takovym zadny problem nebyl. Slabsi misto byly u nekterych modelu krouzky a oka na upevneni k necemu (drat pevnosti "sufankova ocel"), pripadne gumove "zebriky" pro pridelani k riditkum (na kolobce nahrazeno bastlem ze stahovacich pasku).
Kdyz porovnam velikosti baterii te 51 a 61, rekl bych, ze ta 61 (a ostatne i ten Nitecore) uz budou pomerne velka svetla. Jestli to vadi, je na tobe. S Nitecore zadnou zkusenost nemam.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 12/2/2014
Mrkni ještě na
Armytek - Wizard Pro V3 XHP 50, bílé světlo.
Mám ji a je to skutečná kvalita.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/8/2009
Našel by se tu někdo kdo by byl majitelem Fenixe LD10 a E30R a dal mi sem fotku obou vedle sebe ? Koukám ,že bych si tu E30R pořídil,ale pořád si říkám aby nebila moc velká . Dotet jsem nosil deně tu LD 10 a rád bych po cca 10letech nějakou změnu Grin
Stát si za tím, co je správné, chce odvahu, ale není jiná cesta.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/29/2009
JDaniels napsal:
Našel by se tu někdo kdo by byl majitelem Fenixe LD10 a E30R a dal mi sem fotku obou vedle sebe ? Koukám ,že bych si tu E30R pořídil,ale pořád si říkám aby nebila moc velká . Dotet jsem nosil deně tu LD 10 a rád bych po cca 10letech nějakou změnu Grin

Ahoj na jih. Hele,pokud zvažuje š tuhle výměnu tak buď bez obav👍,budeš nadšen i velikostí. Nemám E30R ale LD30 což je skoro to samé a LD10. Trabant a Oktavka.
V pondělí je vyfotim vedle sebe protože ji mám v kapse monterek tu LD10.
Tady ale rozdíl je vidět taky,foceno nedávno.

Dudulik vložil tyto přílohy:
20200208_183237.jpg.jpg

Kontakt pouze email,PM ne.Děkuji
Posláno:

Štamgast
Dudulik napsal:
JDaniels napsal:

Ahoj na jih. Hele,pokud zvažuje š tuhle výměnu tak buď bez obav👍,budeš nadšen i velikostí. Nemám E30R ale LD30 což je skoro to samé a LD10. Trabant a Oktavka.
V pondělí je vyfotim vedle sebe protože ji mám v kapse monterek tu LD10.
Tady ale rozdíl je vidět taky,foceno nedávno.

Jé děkuju fotku jestě pošli ,ale jsem už asi rozhodnutýGrin
Posláno:

Štamgast
Já myslím že není o čem přemýšlet, fakt budeš nadšen z "výměny" za novou 👍😉

Dudulik vložil tyto přílohy:
IMG_20200309_160648.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Dudulik napsal:

Ještě jednou diky jdu ji objednat (e30r) a jinou už nepotřebuju Grin
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/30/2011
E30R mám a spokojenost.
Jediné co mi na ní chybí je koncový spínač, který má LD30. Ale to je o zvyku.
Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví co je třeba.
Nůž slouží mě, nikoli já jemu.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/14/2018
virtual1jk napsal:
E30R mám a spokojenost.
Jediné co mi na ní chybí je koncový spínač, který má LD30. Ale to je o zvyku.

Ja mám E18R. Chcel som tiež E30, no keď som ich obidve držal v ruke, tak som sa nakoniec rozhodol pre menšiu. Perfektná mini baterečka nadupaná výkonom, ktorá sa zmestí všade, aj na kľúče..
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/10/2018
JDaniels napsal:
Dudulik napsal:

Ještě jednou diky jdu ji objednat (e30r) a jinou už nepotřebuju Grin

Osobně bych šel raději do PD36R nebo LD30.

E30R nemá taktické tlačítko a to znamená, že se ti pokaždé rozsvítí v nejnižším režimu a musíš pokaždé přepínat do nejvyššího režimu a to je opravdu velký opruz.

Vím o čem mluvím. Všechno kromě čelovky bych nejraději vyhodil do popelnice. Vlastně to ani nepoužívám, respektive občas používám s velkou nechutí.

Ještě k těm mírám a poměrům velikosti. Na stránkách Fenixu se to dá snadno porovnávat, není potřeba nic fotit.

https://www.svitilny-fenix.cz/porovnani-parametru/

Posláno:

Štamgast
Za mne je právě opruz svitilna která se mi rozsvítí pokaždé v nejsilnějším režimu (viz. moje TK09). Sedí mi paměť na poslední zvolený režim.
U E30R mi vadilo že se zapíná tím titěrným tlačítkem z boku. Když ji vytáhnu a nedejbože v rukavicích tak je trošku otrava hledat tlačítko nebo odemykat dvoj klikem svítilnu. Je sice o cm menší než LD30 a má magnetický konektor ale zase součástí LD30 je aku s konektorem.
Jinak taky mám radši pro srovnání foto svítilny vedle sebe s poměrem k něčemu. Údaje o velikosti si každý přečte lehce ale představu má každý jinou (rybáři mi to jistě potvrdí 😉...v dobrém ).
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/10/2018
U novějších svítilen se po zmáčknutí taktického tlačítka svítilna rozsvítí v posledním uživatelsky nastaveném režimu. Kde je problém ? Já to vidím jako výhodu.

Co se týká rozměrů svítilen, tak se mi chce plakat. Jestli si někdo neumí představit rozdíl mezi 10 a 11 centimetry a potřebuje to vyfotit, tak je to velmi smutné.
Posláno:

Štamgast
Janm: mě přijde hodně smutný úplně něco jiné 😁😁😁...někdo tu slušně požádá o foto dvou svítilen vedle sebe pro srovnání, druhý co je má tak mu vyhoví. A najde se vždy třetí, čtvrtý...co to musí znalecky komentovat protože k tomu má co říct přece jako znalec 👍.
Dej foto baterek a poznatky, ne životopisný poznatek že poznáš rozdíl 1cm 😉.
Měj prima den 😉
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum