Fórum
Kůže Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/18/2009
na sherm a dobově raný středověk tahle speciálně se hodí k mečům na sekery a kopí je treba širší
On visel na větry zmítaném stromě, v neznámu co koření; jsa proklán kopím po devět nocí
moudrý Ódin s&
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/5/2013
Dostal jsem se ke kůži a tak dávám něco na ukázku. Jenom tak zkouším a hledám jaké pouzdro by mi vyhovovalo. Pokud vidíte něco na kritiku tak do toho.

Exodus vložil tyto přílohy:
P3070038__2_.jpg.jpg
P3070039__2_.jpg.jpg
P3070036__2_.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/18/2007
Futrály pěkně zpracované, ale já bych to zdobení raznicí po obvodu šití dal spíš na to špičaté pouzdro. Je to však jen můj názor.
Posláno:

Pokročilý
Bonanza napsal:
Futrály pěkně zpracované, ale já bych to zdobení raznicí po obvodu šití dal spíš na to špičaté pouzdro. Je to však jen můj názor.

Právě takový názor jsem potřeboval. Teď jak se na ty fotky dívám tak mám stejný pocit. Do této chvíle mě to ale nenapadlo. Tu raznici jsem si vyrobil z nerez kulatiny a hned jsem ji musel vyzkoušet.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/5/2011
Exodus napsal:
Dostal jsem se ke kůži a tak dávám něco na ukázku. Jenom tak zkouším a hledám jaké pouzdro by mi vyhovovalo. Pokud vidíte něco na kritiku tak do toho.

Ahoj, Tvoje pouzdra se mi moc líbí, máš to moc pěkně udělané, jen bych trochu jinak řešil přišití pásku u toho spodního pouzdra. Jak jsem Ti označil na fotce, zde jsou místa náchylná k prodření niti, nešil bych to přes kůži. A na hoře - jak ukončuješ nit, schovej to do materiálu, možná se pletu, ale vidím tak konečky niti...
To jsou ale jen detaily ze zadní strany pouzdra, za mne +

ravencz vložil tyto přílohy:
P3070039__2_.jpg_big.jpg.jpg

RAVENCZ
Běhám, dokuď můžu
Posláno:

Pokročilý
ravencz napsal:
Exodus napsal:

Ahoj, Tvoje pouzdra se mi moc líbí, máš to moc pěkně udělané, jen bych trochu jinak řešil přišití pásku u toho spodního pouzdra. Jak jsem Ti označil na fotce, zde jsou místa náchylná k prodření niti, nešil bych to přes kůži. A na hoře - jak ukončuješ nit, schovej to do materiálu, možná se pletu, ale vidím tak konečky niti...
To jsou ale jen detaily ze zadní strany pouzdra, za mne +

Jo ty konce nití většinou zatlačím šídlem tak aby nebyly vidět a na ta místa kde hrozí prodření jsem dal dvojitý steh, ale je možné, že to nebude stačit. Příště zkusím jinak. Díky za reakci.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/14/2011
Co vy na to kluci? První pokus... Funkčně zatím nemám výhrad...chtěl jsem ještě přidat očko pro Fenix LD01 ale nakonec jsem se neodvážil, nevěděl jsem jak to vyřešit, aby ty dvě vložené vrstvy od poutka kůže pouzdra pěkně obklopila, nechtěl jsem to dělat za mokra...

∇tech je mlha.
Na zprávy a emaily bez pozdravu a podpisu nebudu odpovídat.
Posláno:

Štamgast
Futrálek se Ti velice pěkně povedl.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 3/6/2010
Taky jedno přidám.

zordon vložil tyto přílohy:
image.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/1/2007
A tak já se taky pochlubím, že nejsem úplnej lempl Happy a že jsem si dělal obě sám.
Jednomu se snad dá říkat pouzdro, druhýmu říkám spíš chránič ostří.
(Fotka už tu je ve vlákně Cestování, ale tam jsem to nezdůrazňoval)

Jíra UAZZ vložil tyto přílohy:
15.JPG.jpg

Když máš nůž, není to survival, ale kempování ... (výrok připisovaný vojákům britských SAS)
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/14/2011
Díky Bonanzo :)
Ještě jsem odvrtal ty mosazné nýty a místo nich jsem dal staromosazné, teď už to ladí do barvy.

Zkusím ještě jedno pro horizontální nošení a pustím se i do toho očka pro svítilnu... jsem na to zvědavý .
Ta kůže ale není zrovna levná na pokusy... :(

Zordon: Pěkně ti to ladí k charakteru nože.
∇tech je mlha.
Na zprávy a emaily bez pozdravu a podpisu nebudu odpovídat.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/29/2006
Trojan napsal:
Díky Bonanzo :)

Ta kůže ale není zrovna levná na pokusy... :(

Aspoň tě to nutí přemýšlet než řízneš. To má taky něco do sebe.
Open mind for a different view.
And nothing else matters ...
Posláno:

Štamgast
Jo, jo, i barva nýtků může podtrhnout nebo pokazit celkový dojem, je třeba je vybírat.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 3/6/2010
Trojan: díky, ale původní barva měla být tmavší. Jen voda byla trošku teplejší. Happy Ale chybami se člověk učí.

zordon vložil tyto přílohy:
image.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Kůži máčím zásadně ve studené vodě, protože teplá mne už dávno vyučila.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
gortek napsal:
pořádná rukavice je třeba

... no když to prokliknu, tak bys měl dostat banána,,,, no coment.

Když něčemu věnuješ dostatek času, budeš v tom MISTR. Pokud nejsi blb.
Posláno:

Štamgast
??
On visel na větry zmítaném stromě, v neznámu co koření; jsa proklán kopím po devět nocí
moudrý Ódin s&
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/16/2013
No,asi ta šu.ačka pod Tvými fotkami na odkazu. Asi jsi to měl uložit jinam. Beating Laugh
Posláno:

Štamgast
to netuším co tam kdo vydím mě se žadne reklamy ani podobne okna neukazují jelikož mám nainstalován v prohlížeči doplněk adblock +https://adblockplus.org/en/firefox tak pokud je tam něco pobuřujícího tak se omlouvám
moudrý Ódin s&
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/28/2010
Ahoj,

právě jsem si přinesl boty vyrobené od přátel Lukáše a Evy z malé dílničky na Ořechovce. Jsou to takové celokožené nejuniversálnější boty do města i ven. Kůže medová (bude zrát) a žluté dratve, aby byly vidět ruční švy. Jedny boty od nich mám už sedm let a nosim je skoro každý den. No uznejte, že se musím pochlubit! (Ps. oranžová tkanička je taková moje úchylka a uznávám, že se na ně ještě moc nehodí).

kracvo vložil tyto přílohy:
PC130014.JPG.jpg
PC130016.JPG.jpg
PC130017.JPG.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum