ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Sebenza Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/21/2013
Tyler napsal:
Jinak až teď jsem zaregistroval, že (podle rychlého vyhledání zhruba před rokem?) začali kalit S35VN na 59-60 HRC oproti dřívějším 58-59 HRC.

edit: Aha, tak hodně s křížkem po funuse, koukám, jak jsem ze světa CRK vypadnul... Vyšší tvrdost mají čepele zhruba od poloviny roku 2013, ale až v září 2015 Anne Reeve na Bladeforums psala, že teprve v té době dělají změnu v popiscích na certifikátech, webu a v dalších materiálech, že do té chvíle všude uváděli staré nižší hodnoty HRC. Zvláštní postup. Každopádně 58 a 60 HRC už rozdíl je.

Jinak já mám z velkou Sebku z 2016 a taky už 59-60 HRC.

Lestat13 vložil tyto přílohy:
20190728_121024.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2012
Stále "Mountaina"...je to taková "uloženka"..Happy Wink

Dufek vložil tyto přílohy:
8888.jpg.jpg

Když máš z něčeho strach, udělej to hned. Odvahu dostaneš později.......
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2009
Skompletizované prevedenia čepelí Sebenzy 21 v black micarte. Teraz idú na rad inkosi v micarte.

BrunoK vložil tyto přílohy:
09D14C7B_0048_4E93_811D_98C3F63DD855.jpeg.jpg

"Sine labore non panis in ore"
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/27/2014
Zajímavý rozhovor s Timem :

https://www.youtube.com/watch?v=CgUeeUo4Rrg
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Konečne jedna recenzia od našinca: https://www.youtube.com/watch?v=wdIEwuCY83Q Ok Applause a dostal som sa k nej až teraz Confused Laugh .
Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Štamgast
Jedna, historicky poňatá Applause Ok .

Štefan vložil tyto přílohy:
IMG_6320.jpg.jpg

Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Štamgast
Sweet: https://www.youtube.com/watch?v=arkHT_AU-Ck Applause Ok .
Mea culpa, maxima...
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 1/14/2016
Nechcete to tu trochu oživit?
Kolik z vás čeká na 31? :)
Posláno:

Pokročilý
Já jsem naprosto spokojen se svojí 21 a 31 pro mě nijak zajímavá není. Každopádně, za chvíli spolu oslavíme 2 roky, po dobu kterých mě v podstatě každodenně doprovázela. Musím říct, že jsem před těma 2 rikama dlouhou přemýšlel, jestli za něj ty peníze dát. A musím říct, že vůbec nelituji, vážně nejlepší EDC

Lestat13 vložil tyto přílohy:
IMG_20190624_133042_864.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/4/2018
Lestat13 napsal:
Já jsem naprosto spokojen se svojí 21 a 31 pro mě nijak zajímavá není. Každopádně, za chvíli spolu oslavíme 2 roky, po dobu kterých mě v podstatě každodenně doprovázela. Musím říct, že jsem před těma 2 rikama dlouhou přemýšlel, jestli za něj ty peníze dát. A musím říct, že vůbec nelituji, vážně nejlepší EDC

Mne sa tiež 21 vizuálne viac páči. To je veľká alebo malá?
Posláno:

Pokročilý
Ja mam velkou 21 s micartovyma inlayema
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/23/2012
Já čekám na 31 black micarta,celkově se mi líbí víc než 21,i ten klip jako na inkosi mi svou polohou přijde lepší,ale jinak na 21 taky nemůžu říct nic špatného. Parádní edc na vše.
Posláno:

Pokročilý
Uvidíme, třeba až ji vemu do ruky tak ji budu taky potřebovat, ale doufám, že ji nikde nepotkám Laugh Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/14/2012
Bronze...

papen vložil tyto přílohy:
IMG_20191216_091152.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Tak dostať takú bronzovú, to veru nie je žiadna hanba Applause Ok .
Mea culpa, maxima...
Posláno:

Štamgast
Na želanie uvádzam skvost svojej zbierky, poklad vo viacerých zmysloch slova Happy .

Štefan vložil tyto přílohy:
P1150932.JPG.jpg
P1150923.JPG.jpg
P1150924.JPG.jpg

Mea culpa, maxima...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/27/2010
Štefan napsal:
Na želanie uvádzam skvost svojej zbierky, poklad vo viacerých zmysloch slova Happy .

Děkujeme 👍💪

Něco, co jsem k tomuto noži dohledal:

I am selling and up for auction is this unique folding knife : CRK large SEBENZA 21 / unique with an original silver coin inlay (from the 1715 fleet) VERY LIMIDED EDITION ! I think it was made ​​only 12 pieces ! This silver cobb is from the Spanish Treasure Fleet of 1715 that sank in a hurricane off the East coast of Florida. The records are still available, there were 12 ships carrying treasure that went down with about 1,000 hands lost. I am not an expert, but i believe it is a 2 Regal coin. It works pretty smooth and it is in a mint/perfect condition. I have describe it as used, but i was only taken out the box to take pictures....it is NEW! The knife locks up rock solid, with zero blade-play ! .... incl. orig. box, key, cloth, sticker, leather pouch and paperwork ! Shipping worldwide will be EMS, express with tracking and insurance. For international buyer, please contact me first to arrange and determine shipping methods and charges. International purchaser is responsible for additional fee, duties, taxes and customs clearance. You will be responsible for assuring that the product can be lawfully imported to the destination country. I am not responsible if the product is seized or damaged by your customs handler. I reserved the right to end the auction at anytime.
Písecká banda
T.O. Rezavá Kudla
Posláno:

Štamgast
Ono to bolo tak, tuším na blade forume to ten prvý týpek predal tomu druhému za uvedenú cenu. Potom neviem akú cestu tá Sebka ušla, no dostala sa k jednému pánovi z Čiech od ktorého som to za bližšie nešpecifikovanú cenu Razz , kúpil ja. Neprezradím koľko, len toľko, že splniť si detský sen fakt málokedy vyjde lacno, v tomto prípade určite nie, ale čo sú to len prachy Grin a to fakt nie som tak zámožný, aby som nás všetkých tešil pravidelne takými kúskami ako napríklad Borowitz, ktorý v rubrike Jaký nůž nebo nože máte právě u sebe, priam exceluje Applause . Samozrejme to myslím v dobrom a nenačim, svoj poklad už mám Ok .
Mea culpa, maxima...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/10/2015
Ono na tej cene vlastne ani nezáleží, ten chlapík čo má záložňu na Discovery chanel by za ňu dal 50USD s tým že na seba berie obrovské riziko Laugh Laugh Laugh
Posláno:

Štamgast
Myslíš toto? https://www.youtube.com/watch?v=ElJFaSgR4YA . Ak áno, tiež sa rád na to pozerám na DMAXe Laugh .
Mea culpa, maxima...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum