ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Sebenza Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/10/2015
No ja som myslel toho druhého čo tam kedysi chodil a mal kamošov čo boli experti okrem iného aj na všetko Laugh a keď nejaký predmet vyčíslili na 40 000 tak povedal že dá maximálne 3 000 a to na seba berie obrovské riziko Laugh Laugh Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
Štefan napsal:
Na želanie uvádzam skvost svojej zbierky, poklad vo viacerých zmysloch slova Happy .

zajimalo by mne zda je to přilepeno 3M páskou Laugh Ok
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Posti tu prosím link, ako to tak čítam, počas nudných zimných večerov sa zabavíme Laugh .
Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Štamgast
zajimalo by mne zda je to přilepeno 3M páskou Laugh Ok [/quote]

Kurnik Dane Laugh . Ok, nech sa zasmejeme, túto komédiu som začal ja nevinnou otázkou asi v strede stránky: https://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=posts&t=2919&p=179 , pritopil som na nasledovnej stránke mrGreen, no a uznal svoju blbosť na stránke rovnakej, no a YPO® to dotiahol do polovice stránky 184 https://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=posts&t=2919&p=184 Laugh .
Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Štamgast
byl to vtipek, kazdopadne ti to zavidim a zajimalo by mne co se takovy nuz cenni v USD Admire Admire Admire
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
Veď áno Dane, smejem sa Laugh . A ak ma bude tlačiť núdza, všemožne sa vynasnažím, aby ostala u nás alebo u vás. Amíci už také majú, viac im netreba. Možno Borowitz, ak ho tie nože raz nezruinujú, bude mať záujem Wink .
Mea culpa, maxima...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/24/2018
Dúfajme, že nie...Grin
Tento môj obľúbený: kúpil som si “Sebe (n) za” 500 Sk už velmi, veľmi dávno Grin
Pozdravujem Ok
...neviem sa k tomu Reeveovi nejako dopracovať, chce to čas...

Borowitz vložil tyto přílohy:
ED7D9351_CE91_4A60_9DC7_BEE225F15BF6.jpeg.jpg

ČASY JSOU ZLÉ, KAMILE...
Posláno:

Štamgast
Wotan napsal:
No ja som myslel toho druhého čo tam kedysi chodil a mal kamošov čo boli experti okrem iného aj na všetko Laugh a keď nejaký predmet vyčíslili na 40 000 tak povedal že dá maximálne 3 000 a to na seba berie obrovské riziko Laugh Laugh Laugh

Pozerám to na youtube a smejem sa ako blázon, experti na všetko stanujú takpovediac za budovou, je fake ako dnes už čokoľvek v telke, navyše na Discovery. Fakt by ma zaujímalo ako by nahodnotili nejakú poriadnu Sebku. Ešte troška na pobavenie zo sekcie komentáre:

“I have hitlers first car “
Pawn shop:I have a chuckie cheese token I could give you and I’m really putting my neck on the line

"I have Jesus cross."
Expert: it's worth 1 million dollars
Chum lee: I'll give you some of my potato chips for it.

Guy: 500k
Rick: Best I can do is 2 dollars and a handjob from chum and I'm taking a big risk here

Expert: This is worth about 4 grand
Rick: The best I can do is your mom and that's it.

"I have a meteorite that's older than the earth."
"Let me call God. He'll be here in a few minutes."

Customer: "I want $25,000."
Rick: "Best I can do is a Chumlee handjob. And Chum's taking all the risk here."

Mea culpa, maxima...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/10/2015
Hej, to je presne ten degeš Laugh
PRC
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/18/2007
..sebenza se vyplatí a je skvělá...
Konec jedné legendy dvacetjednalarč.
PRC

PRC vložil tyto přílohy:
IMG_20200128_112702.jpg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/25/2019
Ahoj, poradíte, kde koupit klip na Sebenzu 21? Tedy kromě stránek výrobce. Dělá někdo deep carry clip? Díky za odpověď
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2007
Ahoj,
Na sebenzu21 jde hawk clip má dva díly a je snytovany, to by nebylo dobré?
nechovej se agresivně, jednej dominantně
fake to fake, soul to soul
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/14/2007
klipy koupis normalne v CR, dovozce je ma normalne na eshopu
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/25/2019
Už ho mám v košíku. A nějaký deep carry clip?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/29/2011
Ahoj, potrebuju poradit. Potrebuju povolit strzenej sroubek na Inkosi. Premyslim, ze do nej riznu drazku a zkusim to plochym sroubovakem. Mam to pred tim zkusit nejak nahrat, treba v teply vode? A kdyz se to nepovede, jake jsou dalsi moznosti? Odvrtat? Resil uz nekdo stejny problem?

Martin Morávek vložil tyto přílohy:
20200201_115309.jpg.jpg
20200201_115335.jpg.jpg

“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Posláno:

Štamgast
To je nějaký starší inkosy nebo to excelent z inzerce?
Rozdelaval jsem sebenzy starý a nový a jak to muže nekdo strhnout ?
Pokud se nemýlím stačí odsroubovat z druhy strany a pak ho sundas ne?
Nebo ti jde o znovu složení a urážení když je strzeny ?
Každopádně jsem občas zkusil třeba slepit imbus se Šroubem ale záleží jak to je utazene
Pokud to nijak nepujde zkus to cos psal a rovnou si objednat nový sroubky mají je snad na mujnuz.cz
Ať se daří

Dan
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/7/2013
Pořád stejný problémy, kdyby výrobci přestali používat ty šestkový torxy a radši přešli na imbusy, možná by to pomohlo. Někdy to jde povolit, když se tam narve malej plochej šroubovák, nebo přiklepnout větší torx. Nařezávat tak opatrně dremmelkou, jinak bych se bál, že vlítnu do střenek.
Posláno:

Štamgast
Já nevím jak inkosy ale sebka má imbus a dokonce je pribaluje do krabic
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/7/2013
Konkrétní model jsem v ruce neměl, je to možný, jinak ty šestkový torxy pořád používá na zavírákách většina výrobců a když to zaplácnou poctivě Loctitem, servat to není žádnej problém.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/23/2012
U inkosi jsou samozřejmě taky imbusy,řešil jsem strženej imbus na jiném noži tím,že jsem tam naklepal torx,pak to šlo.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum