ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Sebenza Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/1/2011
A nemůže to být z části závitovým lepidlem? Hamon v jiném vlákně radil a když už je to takhle blbě, koupit levný torx, který tam vleze, nahřát ho, naklepnout, nechat působit a zkusit povolit?
Jen nápad
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/29/2011
Pri snaze o povoleni prilozenym inbusem jsem nepochodil. Kudlu jsem sice rozebral, ale sroubek bych rad vymenil. Na trik s nahratym bitem jsem zapomnel, kdyz to nepujde, tak zkusim. Ze 3 sroubu jsem povolil 2, tak snad dam i ten 3. Zalepit bit me napadlo, mozna by to ze zacatku stacilo. Jinak je to nejaky palcovy inbus, na posuvce 1.97 mm. Pouziti takto malych inbusu moc nechapu...
Diky za rady.

Jeste mam jeden dotaz, klip tam drzi jak prilepeny, nepovedlo se mi ho sundat. Je to standard? Jako by tam byl nalisovany. Na Sebenze byl taky relativne na fest, ale sundat sel.
“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/5/2015
Nedá sa to povoliť z druhej strany? Chytiť ten barel fajnovo do bliciek samozrejme cez mäkký materiál a skusit povoliť.
Posláno:

Štamgast
Zkousel jsem, neni to moc jak chytit, znicil bych ho. Zkusim nejdriv ten sroubek...
“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
Zkus to nahrat pajkou (klidne pres ten standoff) a potom do toho vrazit ostry plochy sroubovak.
Jinak CRK samozrejme pouziva palcove imbusy Wink
Rozhodne doporucuji nakoupit bity od Wiha a ty jejich zasran. hokejky hodit do kose Angry
Maji takovou vuli, ze z vic utazenych imbusu udelaji dvanactihrany Sad
Co tam presne je za rozmer imbusu vam muzu napsat zitra, pred chvili jsem se vratil z dilny a dneska uz tam fakt nejdu Wink
Co se tyka klipu tak se mi stalo neco podobneho, nesel po vysroubovani sroubku sundat, byl prilepeny zateklym lepidlem... zkus to opet ohrat. Asi spis bodove (pajkou) aby se moc neohrali strenky a nevypadly inlaye.
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
Jsem si přečetl příspěvek MidlinkaTm a říkám si, že je to taková malá recenze na kudlu za nemalý peníz .....

Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/25/2019
Mě šly naštěstí uvolnit v pohodě, clip tam je něčím prichycenej, ale šlo to v pohodě. Obecně z toho nože nejsem úplně hotovej
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/23/2012
[quote=Jardah]Jsem si přečetl příspěvek MidlinkaTm a říkám si, že je to taková malá recenze na kudlu za nemalý peníz .....
[/quot

Každej si v tom najde,co potřebuje. Já už těma hokejkama rozdělával hodněkrát a tohle se mi nestalo. Ale vůle tam je,to je pravda. Ten zadní šroub u inkosi má malej průměr toho imbusu,to je škoda. Zato u šroubu čepu je to perfektní,navíc klíče vlezou hodně hluboko.
Posláno:

Štamgast
Tak operace se zdařila, ale byl to vazne porod. To je tak, kdyz je clovek škrt a nekoupi si funglovku. Je mozny, ze to tahle zalepili u Reeva? Loctitem to bylo prolity fest, chtelo to hodne sily, nahrival jsem pajkou. Dekuji vsem za rady.

Martin Morávek vložil tyto přílohy:
20200202_105259.jpg.jpg
20200202_105338.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
Neviem či Reeve, on na 21-ku neodporúčal žiadne lepidlo - len to utiahnuť na fest..
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Posláno:

Štamgast
Neni potreba zadny Loctite, ani dotahovat na fest. Staci jemně, ocelove sroubky se jakoby kousnou do mekciho titanu a krasne drzi. Jo kdyz to nejakej debil proleje lepidlem, je pak problem...tim malym inbusem to pak clovek nema sanci povolit a sroubek znici. Osobne bych ale nejradsi videl vsude srouby na torx 10, to clovek jen tak nestrhne...
Posláno:

Štamgast
raději sem dám foto pro zvídavé knajfáky co se plánují ďoubat v Sebenzách aby moc nepokurv.li šroubky ;)

mydlinkaTM vložil tyto přílohy:
2020_02_03_21.31.21.jpg.jpg

KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:

Štamgast
Koupím tyhle bity někde online po kusech? Nikde jsem to moc nenašel. Jinak ten malej inbus (5/64") se dá nahradit 2 mm, kterej je dokonce o 0,02 mm větší, a to je fajn. Velkej (5/64") bych si možná koupil.
Posláno:

Štamgast
... bohuzel se daji/dali koupit jenom po kusech. Mam je cca 4 roky, ale loni jsem pres Ebay dokupoval ten nejmensi na 3" Hinderera z DE. U nas je mela v nabidce taky jedna firma... Omni, Omega... kurnik skleroza :(((( BO-IMPORT ;))))
Posláno:

Štamgast
Ok, diky. Jen oprava meho predchoziho prispevku, velkej inbus na Inkosi je 1/8".
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/10/2012
Jedna provokativní Happy

sibor vložil tyto přílohy:
20200204_112440_01.jpeg.jpg

...povidám chci do Vršovic...
Posláno:

Štamgast
Máš ten titan zevnitř nějakej flekatej?
A přelešti si podložky Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/10/2012
mydlinkaTM napsal:
Máš ten titan zevnitř nějakej flekatej?
A přelešti si podložky Wink

Ne ne to je jen bordýlek už sem to otřel promazal a už se zase tetelí v kapse Happy
...povidám chci do Vršovic...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
Martin Morávek napsal:
Tak operace se zdařila, ale byl to vazne porod. To je tak, kdyz je clovek škrt a nekoupi si funglovku. Je mozny, ze to tahle zalepili u Reeva? Loctitem to bylo prolity fest, chtelo to hodne sily, nahrival jsem pajkou. Dekuji vsem za rady.

stopro to udělal předchozí majitel, u nových sebenz jsem to neměl a nechápal bych kdyby to reeve dával na inkosy Confused
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
No jo, co nedělám. Bylo to zalepený tak, ze jsem pri povolování poškodil i zavit v tom spaceru, takze ted cekam na zasilku od Reeva (novy spacer a dva sroubky, celkem 12 $ a dalsich 14 $ pošta). Ale potom bude kudla zase ve 100% kondici.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum