ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Wajgy Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/28/2014
jo, taky sem chtěl vrtačku :D jenže mi přišla složenka na povinný ručení a odešli zadní brzdy, tak mám asi po vrtačce :D člověk míní, pánbuh mění KO
Když se kácí pes, tak lítaji řízky.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2010
Hoj, moc pěkná kudlaOk . Jinak tak asi začínal každej, že si udělá kudlu pro sebe, pak ještě jinou a pro kmaráda....No a najednou to jede. Aby bylo na matroš, nářadí a stroje, musí něco prodat.....No a čím víc toho udělá a prodá, tak tím víc se toho posere jinde a ty prachy ani v ruce neotočí...Někdy si říkám, že kdybych nic nedělal a raději chrápal, nebo chodil do hospody, tak by se nic nepodělalo a byl bych na tom možná líp. Ale zase ta radost, když se kudla povede a někomu dobře slouží Ok
Jsem se rozkecal, prostě máš to pěkný Ok
chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/16/2009
Pospa napsal:
Hoj, moc pěkná kudlaOk . Jinak tak asi začínal každej, že si udělá kudlu pro sebe, pak ještě jinou a pro kmaráda....No a najednou to jede. Aby bylo na matroš, nářadí a stroje, musí něco prodat.....No a čím víc toho udělá a prodá, tak tím víc se toho posere jinde a ty prachy ani v ruce neotočí...Někdy si říkám, že kdybych nic nedělal a raději chrápal, nebo chodil do hospody, tak by se nic nepodělalo a byl bych na tom možná líp. Ale zase ta radost, když se kudla povede a někomu dobře slouží Ok
Jsem se rozkecal, prostě máš to pěkný Ok
Ahoj ,nevím jak komu,ale mně tak nějak mluvíš z duše:,asi bych to tak výstižně a hezky nenapsalApplause K
S noži je to jako s lidmi,když jsou tupí,tak to za moc nestojí.N.N.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Tak ten poslední nessmuk se nemusíš stydět prodat. Vypadá moc dobře.
Jen tak dál!Ok Vrážet prachy z nožů zpátky do vybavení je rozumná cesta.Wink (Ono se to časem obrátí, když vytrváš...)
Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/14/2015
Díky za komentáře chlapi, od zkušenejch borců to vážně zahřeje na duši a povzbudí do dalšího tvoření! Applause Můj plán je zatím takovej, že když se prodá, vezmu ty peníze a dám je do kasičky ,,na nože,, a budu z ní brát jen na nákup dalších věcí na výrobu...snad to bude fungovat Grin No a ještě přemýšlím, že bych nabídl nůž i výměnou za nějakej matroš...nerez, kůže, kydex...prostě cokoliv rozumnýho, protože mi nejde primárně o peníze, ale aby bylo z čeho tvořit Happy už bych měl taky udělat nějaký pouzdro a raznice by se šikla...no je toho hafo Grin
Makej na sobě tak dlouho, dokud se tvoje vzory nestanou tvými soupeři!
Posláno:

Štamgast
Zdravím všechny čtenáře tohoto bulvárního plátku Admire
O víkendu nebyl moc čas, ale i tak jsem něco málo podělal Happy
Povedlo se mi dohodnout deal na kůži s jedním pánem a budu mu dělat Predátora 2.
Takže už jsem se pokusil i spíchnout svoje 1. pouzdro...no, je to hroznej punk, ale nemám na to vůbec žádný vybavení, takže všechno by voko vrtaný aku vrtačkou, řezaný nožem, pro kterej je určený a šitý režnou nití Laugh No a ,,zdobení,, rytý šroubovákem a hvězdičkama z goly Grin Ale začínám tomu přicházet na chuť a navíc nějaká ta kůže ještě bude, takže už tomu jen dát nějakou tu kultůru a ono to půjde Applause

Každopádně předkládám nožík, kterej jsem udělal trochu tématicky pro svojí Milou a kterej myslím udělal radost Happy Říkám mu Anděl strážnej, je to takovej kabelkovej prcek, neskutečně řezivej, ideál mezi žebra Laugh z AK5Mo 2,5mm, 15,5cm dlouhej a z toho 7cm čepel, polykarbonát a holubí pírka Cool

wajgy vložil tyto přílohy:
IMG_6291.JPG.jpg
IMG_6293.JPG.jpg
IMG_6295.JPG.jpg
IMG_6297.JPG.jpg
IMG_6281.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2010
1) chybí ti u příspěvků tlačítko GAL (myslím, že GanGeen to nedávno řešil taky)
2) jak tam je dělaný to pírko ?
3) ten polykarbonát je úplně průhlednej ? Nějak mě to ze začátku zmátlo u pinů. Trochu nám to celé víc popiš pls.
4) je moc pěkná (kudla).
5) V dokončených u fotky jsi psal: " ....Andílka...víc u mě ve vlákně", a pak jsem dáš jen jednu stejnou fotku Andílka Wink
Anděl i Andílek Ok
chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:

Štamgast
Pospa napsal:
1) chybí ti u příspěvků tlačítko GAL (myslím, že GanGeen to nedávno řešil taky)
2) jak tam je dělaný to pírko ?
3) ten polykarbonát je úplně průhlednej ? Nějak mě to ze začátku zmátlo u pinů. Trochu nám to celé víc popiš pls.
4) je moc pěkná (kudla).
5) V dokončených u fotky jsi psal: " ....Andílka...víc u mě ve vlákně", a pak jsem dáš jen jednu stejnou fotku Andílka Wink
Anděl i Andílek Ok

Add. 1) upraveno, už je tam.
2) pírko je tam vlepený
3) je to udělaný jako sendvič...tzn. že podklad je bílá deska (samozřejmě může být jakákoliv barva, teď mám k dispozici cca. 40), pak vlepený pírko a na něm čirá deska...je trochu vopruz to po broušení rozleštit to úplný průhlednosti, ale už celkem vím, jak na to Cool
4) Děkuju Applause
5) sorry, chtěl jsem víc, ale mám zákaz Beating
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/14/2012

5) sorry, chtěl jsem víc, ale mám zákaz Beating [/quote]

Ani se nedivím, moje taky nechce pózovat!Laugh Laugh
Jinak nožík zajímavý - od pohledu nebezpečný.Ok
Na to, že jsi pouzdro dělal poprvé, klobouk dolů!Applause
Prosím, pište mi na e-mail, ten čtu denně.:-)
Posláno:

Štamgast
Myslim, že v rukou mojí ženy bude max. otevírat dopisy, ale i tak pohoda :)
Za futro díky...hlavně musím někde najít, jak ukončit to šití aby to nebylo vidět a nemusel bych tam dělat ty přívěsky Grin
Posláno:

Štamgast
K šití - začínáš tím, že uděláš první dva štychy dvojitě a posledni taky.Tzn., že došiješ tam, kde chceš skončit a prošiješ zpět ještě ty dva ( někdo 3-4 )poslední štychy. Potom nit uřízneš těsně u šití a můžeš zakápnout lepidlem, nebo zatavit zapalovačem, podle toho čím šiješ. Já to vůbec nedělâm, páč při dvojtém šití se ty nitě uzlují ve štychu a drží to fest.
Jinak je
tu obsáhlé vlâkno k šití pouzder, tak se mrkni.
Libor

Posláno:

Štamgast
Jak jednoduché...to mě taky mohlo napadnout Grin Děkuji a vlákno si určo projdu, jenom už mi ztoho čtení celýho Knifu praská hlava...minulej týden celý vlákno o výrobě pásovek, včera leptání, do toho galerie, no je to fuška bejt tady novej...ale zase pecka že je spousta informací!!! Applause
No nic, jdu dát Predátora do inzerce....
Posláno:

Štamgast
wajgy napsal:
Jak jednoduché...to mě taky mohlo napadnout Grin Děkuji a vlákno si určo projdu, jenom už mi ztoho čtení celýho Knifu praská hlava...minulej týden celý vlákno o výrobě pásovek, včera leptání, do toho galerie, no je to fuška bejt tady novej...ale zase pecka že je spousta informací!!! Applause
No nic, jdu dát Predátora do inzerce....

Přesně takhle jsem taky začínal Happy , takže ti přeju hodně trpělivosti a hlavně času.Applause
L.
Posláno:

Štamgast
Když jsem v pátek v hospodě ukázal Aděla strážnýho (samozřejmě bez majitelky), tak se jednomu známýmu tak zalíbil tvar, že jsme se dohodli na výrobě většího brášky...jupí, můj 1. nůž na zakázku a nějakej cash, kterej jsem hned utratil za matroš na další nože!!! Grin V sobotu jsem si trochu maloval, v neděli nechal schválit, v pondělí objednal materiál a dneska mi dorazil balíček Applause
Hned jsem se na něj vrhnul a už se nám panáček rýsuje Cool Dneska příjemné 3 hodinky s pilníkama, zítra přejedu výbrus šmirglama a šup s ním na kalení. Broušení je radost, šmirgly jsou broušení Laugh

IMG_6301.JPG.jpg
IMG_6310.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/7/2014
Vyzera to super :) pekny vybrus, co bude na rucke ?
Keby niekto niečo tak email :) Nože v galérke sú väčšinou na predaj :)
FB: TP knives
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/28/2014
Ten vybrus je fakt peknej ;) ten vehement co na to mas je asi dost ucinnej mrGreen ja s tim z ruky mel vzdycky hroznou jebacku...
Když se kácí pes, tak lítaji řízky.
Posláno:

Štamgast
Na ručce bude nějaká kombinace polykarbonátu asi jako na předešlým nožíku, jen s něčím jiným uvnitř, ale to si nechám jako překvápko nakonec :)
Jojo, ten přípravek je fakt super, krásně to udrží linku a při troše cviku to už i celkem ubejvá...ale pořád je to kurevskej voser proti pásovce Beating
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/17/2014
máš to hezky čistý Ok respekt !
Posláno:

Štamgast
Díky moc...to udělátko co jsem okoukal na netu je fakt super a můžu doporučit pro všechny, co začínají a chtějí hezký výbrusy. Investice minimální a výsledky řekl bych superOk

Třeba se to bude někomu hodit, takže tady návod na použití a výrobu Wink
https://www.youtube.com/watch?v=r9iNDRwwBQQ
Posláno:

Štamgast
Tak víkend za se v prdeli, to to uteklo...no něco jsem stihl i udělat a pokusil jsem se o svůj první filework, tak jsem zvědavej, jak to dopadne :) Docela mě tahle sranda baví, když jsem viděl na netu ty fotky co dokážou lidi udělat, je to fakt nádhera!!! Vzhledem ke svým občasným sklonům k perfekcionismu to asi do mojí tvorby sem tam zařadím Cool A v týdnu poslat do kalírny Applause

IMG_6307.JPG.jpg
image.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum