ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Petice proti snahám o panevropskou zbraňovou legislativu zvýšenou restrikci Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/25/2016
Panchart napsal:
Nenechte se nasrat, prostě ty debility ignorujte, zkrátka až naprší a uschne, nebo na svatýho dyndy! Fety jsou taky zakázaný a kolikrát si řikám, že jsem snad jediněj, kdo neni vysmaženej! Zákony už mě nezajímaji vůbec, nejsou pro mě důležitý a co musim nebo nemusim si určuju sám, vysrat se jdu taky kdy se mi chce a kam se mi líbíRazz Wink
Radek

Jenže každýho fetoša budou litovat a ještě mu předepíšou metadon aby se chudák náhodou nep. a normálního borca budou nahánět a ještě mu vlepí podmínku, že si byl s děckama, nebo vnoučatama zastřílet z lufiny , nedej Bože flobertky..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/19/2010

§ 26 Trestného zákona
Oprávnené použitie zbrane
(1) Použitie zbrane v súlade so zákonom nie je trestným činom.
(2) Za použitie zbrane v súlade so zákonom sa považuje aj jej použitie proti inému vo svojom obydlí na ochranu života, zdravia alebo majetku, ak osoba do obydlia neoprávnene vnikne alebo v ňom neoprávnene zotrvá a nejde o nutnú obranu. To neplatí, ak bola pritom inému úmyselne spôsobená smrť.

Na sedemdesiatnika veľmi dobre! Ok
Kúpim Stay Glow strienky 91mm Victorinox.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 12/2/2014
Dohadujem se o zbraních a oni chtěj zaregistrovat vzduchovky,plynovky a repliky !!!!!!!!! Na nějakou dobu nám bude muset stačit prak,ale na to přijdou taky !!!!!!!!! Jsme v prdeli !!!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/5/2011
outdoorman: Dívaje se na tu zprávu, přemýšlel jsem jestli z toho ještě nebude mít popotahování - ale vidím že to máte v zákoně dobře nastavené Ok Tohle by u nás mělo být taky, ale už vidím ty titulky, když by někdo takovou úpravu zákona navrhl: "Češi budou smět doma střílet návštěvy!"
Každopádně Kňažkovi respekt, a hodně zdraví do nového roku Happy
Chcete mít nůž neustále ostrý? Krájejte si s ním denně habanero!
Po kapsách: Kershaw Ener-G, SRM S601, GT Sigma
Posláno:
Začátečník
Připojený: 4/19/2012
Mám doma dvě vzduchovky, jednu kuši a pár nožů od zdejších nožířů. Tedˇ jsem si vlastně uvědomil, že jsem asi teroristaSurprised
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/8/2012
Tady to zatím je...
http://zpravy.idnes.cz/milan-knazko-postrelil-lupice-dei-/zahranicni.aspx?c=A170111_110302_zahranicni_ert

Rovná daň je je kompromisně solidární (kdo víc vydělá, víc odvede), kdežto progresivní daň je jen zlodějina.
Závist je sestra vlastní neschopnosti.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Jak to tak čtu, tady není problém ta vlastní směrnice EU. Neprojde ta o zbraních? Ale projdou jiné, co se dotknou každého z nás, počínaje nesmyslnou výbavou u aut (řidiče debila žádná výbava nezachrání...), přes to, co smíme a nesmíme jíst, stát nám prostě určí, co je nezdravé, až po preventivní monitorování každého z nás (málokdo například ví, že před cca 5 lety byl v USA vyvinut program, co monitoruje mobilní telefony na základě BTS, a tedy na základě toho, jaký telefon se vedle jakého nachází umožní vysledovat vaše zvyky, s kým žijete a tak podobně, když jsou skoro každý večer dva telefony u sebe, je to celkem jasné). Náš problém je členství v EU, která se z hospodářské organizace stala jakýmsi protektorátem. Prostě nejsme schopni rozlišit vesmír od odrazu hvězd na vodní hladině. Náš problém je mnohem větší, než připouštíme...
Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/14/2015
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Čím dřív z toho "Bordelstánu" vystoupíme,tím víc toho zachráníme případně tím menší škody budeme muset napravovat až ta nabubřelá bublina praskne když do ní někdo píchne na tom správném místě.To, že útlak bude gradovat, o tom už netřeba polemizovat-začalo to žárovkama, vysavači,kubaturou motorů(provoz stejně coby koncový uživatel zaplatím)-kde to skončí?Raději nebudu nic absurdního uvádět,třeba by se toho nějaká "pobóchaná palice bruselská",nebo její konfident chytili.....(chybí tady "blijící" smajlík)
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
FMJ
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/13/2004
Vážení, čtěte, zajímavé myšlenky:

http://dfens-cz.com/navrh-ustavniho-zakona-o-zbranich-a-deni-kolem-nej-z-meho-pohledu/

a pro ilustraci - absurdity ze zámoří - CZ 858 zakázána kvůli nápisu "MOLON LABE"

https://www.youtube.com/watch?v=SBi-e59W2ZY

http://www.therebel.media/come-and-take-them

Někdy mám takový pocit, že se "elity" předhánějí, kdo vymyslí větší tyčovinu.......
Kdo je příliš zvědavý, ten nebude nikdy moc starý.....
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/31/2016

Jako,tady se opravdu něco děje a za našimi zády.Jinak si to nedovedu vysvětlit.Přeci v tom Bruselu nejsou tak tupý Confused Tohle bude mít dopad na víc lidí než se čekalo....Angry

"EU chce mít pod kontrolou i vzduchovky. Všichni majitelé budou muset na policii
Chystaná evropská směrnice o zbraních bude mít mnohem širší dopad, než se dosud předpokládalo. Aktuální návrh počítá totiž s tím, že majitelé vzduchovek, které patřily k výbavě každého kluka, znehodnocených zbraní, plynových pistolí nebo replik pušek budou muset své zbraně zaregistrovat na policii. Totéž se má týkat i exponátů v muzeích."
"Kdo čte příliš mnoho knih, ten si škodí." Mao Ce-tung, 1964
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/21/2016
a proto jen pro pořádek připomenu tyto stránky:

www.gunban.eu
- je to sice "jen" elektronická petice, ale lepší než nic.... celoevropská....
podepsat je otázka vteřin.....

www.gunlex.cz
- členství v této organizaci rozhodně není špatná věc... těch 300,- za rok nikoho nezabije....
Jsem členem.

http://www.peticezbrane.cz/cs/
- národní petice, kdo může, ať podepíše, shání podpisy atd.... já už jich poslal 160 (sbírali jsme s kolegou)

Že nic z toho nemá cenu? Sedět na prdeli a jen remcat na internetových diskuzích to určitě spraví ...... NoNoNo
Sapere Aude.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
"Brusel" je plný "Lorenců a Ferenců"-budižkničemů zasluhujících tak kopanec do "zádele"
http://www.csfd.cz/film/307726-tajemstvi-stare-bambitky/prehled/
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 6/15/2007
p.bronislav napsal:

Jako,tady se opravdu něco děje a za našimi zády.Jinak si to nedovedu vysvětlit.Přeci v tom Bruselu nejsou tak tupý Confused Tohle bude mít dopad na víc lidí než se čekalo....Angry

Myslím bohužel (a to nejsem přiliš paranoidní Happy ), že tupouni jsou jen vhodným nástojem k dosažení cíle. Neptejte se mě ale, kdo je v pozadí, nevím to, ale blbí rozhodně nejsou.

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/18/2006
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/2/2010
Navíc ti pitomci z EU zase neberou v potaz, že si "nekalé živly" nadlimitní zásobníky opatří kdykoli. A našinec je pod tlakem paragrafu...... Byť se to netýká mě, silně nesouhlasím!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/21/2016
ty nadlimitní zásobníky budeme nekalým živlům prodávat my, současní vlastníci Cool
Sapere Aude.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/30/2012
Historie se opět opakuje = vždy při nástupu nějaké formy totalitní moci se lidem omezovalo právo na vlastnictví zbraní ... a troufám si tvrdit že tohle je jen začátek ... nakonec to dopadne tak, že nám EU zakáže nosit i zavírací nože - ostatně v některých zemích už to tak mají. Věřím, že se prognózy nového US prezidenta naplní a celá ta EU utopie půjde do sraček. Rád k tomu přispěji a u voleb budu volit stranu která podporuje všelidové referendum a výstup z EU !!!
...doufej v nejlepší, počítej s nejhorším...
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 6/2/2014

Pri akej dennej činnosti Ti nebude stačiť zásobník s kapacitou 20 nábojov pre krátku zbraň..?
Ja svoju pištoľ dokážem nabiť maximálne 17 nábojmi, a už roky nosím zbraň len s 10.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/18/2010
Tibor Mihálik napsal:

Pri akej dennej činnosti Ti nebude stačiť zásobník s kapacitou 20 nábojov pre krátku zbraň..?
Ja svoju pištoľ dokážem nabiť maximálne 17 nábojmi, a už roky nosím zbraň len s 10.

Já bych třeba zakázal lyžování.
Tady jde o zdraví... Vzpomeňme na nedávnou smrt 11 holčičky po nárazu do stromu....
Co ty na to.
To že ty máš zásobník s deseti náboji přece neznamená že to tak budou mít všichni.
Navíc ta svine ozvala, Junker, pravil že to je přelomový věc. Ty máš snad dojem že to tímhle skončí.
To ses naivní Slovák.
Všude se doctes že při přestřelce nikdy nedojde k většímu střílení a že maximální počet jsou tři.
Tak povolime zásobníky na tři.
A nebo rovnou nosit bez zásobníku a mít střelivo po kapsách....
Sem nasranej jak nikdy a doufám že se ten zkurvenej spolek conejdriv rozpadne....
Lépe mlčet a být podezírán, že jsi hloupý, než promluvit a vyvrátit tím všechny pochybnosti - tak tím se bohužel moc často neřídim :-D
groula
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum