ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Petice proti snahám o panevropskou zbraňovou legislativu zvýšenou restrikci Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 4/1/2010
Příspěvky: 435
Díky za info, Renaud...Ok
...podepsáno...Wink
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 8/26/2015
Příspěvky: 9
Jsa nejen nožomil, ale i střelec, podepsal jsem před šesti dny a šířím dál.Dnes získány dva podpisy.
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 1/8/2010
Příspěvky: 10
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 9/22/2015
Příspěvky: 77
tak podepsáno

You’re one of 238,095 people to sign this petition. Now help find 61,905 more people to reach the goal.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 4/21/2004
Příspěvky: 492
Malý příspěvek do diskuze


xHonza vložil tyto přílohy:
IMGP2581.JPG.jpg


Politická korektnost - pomýlená filozofie předstírající, že hovno lze zvednouti za čistý konec.
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/15/2009
Příspěvky: 420
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/7/2014
Příspěvky: 387
Dan L napsal:
Seznam českých europoslanců kteří podpořili tento legislativní zmetek: M. Dlabajová, P. Ježek, K. Konečná, L. Niedermayer, P. Poc, P. Svoboda, M. Šojdrová, P. Telička, T. Zdechovský. Já jenom že si to budu dobře pamatovat...


Odkud čerpáš tyto informace?
Více na webu: kudlaodcerva.cz
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 3/7/2014
Příspěvky: 387
DanL:

Dane je třeba trošku lépe číst. Tady je asi text na který jsi asi chtěl upozornit:

Cituji ze stránek www.dlabajova.eu

"Stanovisko českých poslanců v Evropském parlamentu k návrhu změny směrnice o kontrole nabývání a držení zbraní

Návrh Evropské komise na změnu směrnice o kontrole nabývání a držení zbraní je dlouho očekávaným legislativním návrhem, k jehož zrychlenému předložení došlo bohužel teprve pod vlivem nedávného teroristického útoku v Paříži. Potvrzuje se, že existuje slabé místo evropské legislativy v podobě nedostatečné kontroly pohybu zbraní v EU. Evropská komise předložila návrh, který bude v následujících týdnech a měsících předmětem důkladné diskuse v Evropském parlamentu a mezi členskými státy. Považujeme předložený návrh za základ pro další jednání, které by se podle našeho názoru mělo soustředit především na potírání nelegálního obchodu se zbraněmi a zlepšení kontroly a dohledu nad tím, jak je nakládáno s automatickými zbraněmi, které měly být znehodnoceny tak, aby nemohly být následkem případných dílčích úprav znovu zprovozněny. Podotýkáme, že návrh Evropské komise se nedotýká podmínek legálního držení jednoranových zbraní v kategoriích lovecké, sportovní, obranné apod., vyjma některých aspektů jejich prodeje, zejména po internetu.

Jsme připraveni na základě odborné diskuse s experty zodpovědně posoudit návrh na rozšíření kategorie A (zakázané zbraně) o automatické zbraně, které byly přeměněny na poloautomatické, civilní poloautomatické střelné zbraně, které mají vzhled zbraní s automatickým mechanismem, a střelné zbraně spadající do kategorie A, které byly znehodnoceny, a podpořit ho pouze v případě, že se prokáže, že jejich legální držení je zdrojem nebezpečné trestné činnosti anebo se s nimi nelegálně obchoduje. Naším společným cílem je učinit maximum pro to, aby se snížilo riziko dalších teroristických útoků v Evropě. Součástí legislativních změn by měla být opatření typu povinné výměny informací mezi členskými zeměmi umožňující účinné sledování přeshraničního pohybu zbraní a důsledná evidence zbraní v národních registrech, zahrnující i převody (tj. změnu majitele) znehodnocených střelných zbraní nebo jejich součástí.

Cílem připravované legislativní změny musí být zvýšení bezpečnosti evropských občanů bez zbytečných zásahů do úpravy podmínek legálního držení zbraní. Z tohoto pohledu také budeme návrh EK posuzovat. Důraz musí být kladen na opatření efektivně potírající veškeré nelegální nakládání a obchod se zbraněmi, protože právě tyto jevy jsou často úzce spojené se závažnou trestnou činností nebo dokonce i s mezinárodním terorismem.

L. Niedermayer, P. Telička, M. Šojdrová, P. Svoboda, T. Zdechovský, P. Ježek, K. Konečná, P. Poc, M. Dlabajová, S. Polčák"

Konec citace.

S paní Dlabajovou se osobně a dobře znám a mimo podepsání petice jsem ji ihned kontaktoval a vysvětlil ji moje názory na tuto věc. Také mi potvrdila, že ji oslovilo mnoho expertů na danou problematiku, a že se celou věcí zabývá. Potvrdila mi rovněž, že má v podstatě na připravovanou legislativu stejný názor jako já, tedy že bude proti tomuto návrhu.

Proto bych byl nerad, kdyby kdyby zde byla osočována s nějaké věci, kterou neprovedla.
Více na webu: kudlaodcerva.cz
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/20/2010
Příspěvky: 490
Tak a je to tu! Angry

Útok nožom a nožnicami KO

http://www.topky.sk/cl/1000791/1516021/Dalsi-utok-sympatizanta-Daes-v-Parizi--Toto-je-varovanie--krical-a-bodal-na-zakladnej-skole-


Zase budú Bruselskí byrokrati niečo zakazovať.....

NOŽE? NOŽNICE??? KO KO KO


So švajčiarskym nožom na večné časy a nikdy inak !!!
IRA
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 11/21/2014
Příspěvky: 148
Podepsáno ...
Dík za avízo, že je taková petice na světě Happy
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 2/5/2007
Příspěvky: 47
Taky jsem podepsal. Doufám, že to Euroblbům neprojde. Sad
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 1/27/2016
Příspěvky: 2
Podepsáno již v listopadu.Applause
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 11/6/2015
Příspěvky: 13
Jsou tři věci,které mě zajímají.Moje rodina,má vlast,a moje hrdost.Myslím si,že tohle ubránit s holýma rukama je bohužel,blbost.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/27/2007
Příspěvky: 1,040
Tak a je to tu.

http://zpravy.idnes.cz/brusel-zprisnil-kvuli-teroristum-pravidla-pro-prodej-i-nefunkcnich-zbrani-16y-/domaci.aspx?c=A160425_2241547_domaci_jav

A omezení vlastnictví nože a nebo i jeho obrázku bude další krok.Angry
Mějme ohled na zvířata a přírodu. Je to protijed na dnešní přetechnizovaný svět a bez nich by byl náš život o ničem.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/29/2005
Příspěvky: 554
Čert nám byl tu Unii dlužnej. To jsou fakt idioti, vždyť jako zbraň s dá použít téměř cokoliv. A jak už bylo řečeno - slušnýho člověka odzbrojej a grázlovi je (ne)legálnost úplně ukradená.
Nemám zbroják a nejsem vyloženě zastánce palnejch zbraní. Stejně tak ale nejsem kuřák a přece nikomu nervu cigáro z ruky. Každej ať si dělá co chce, pokuď tím mě nebo moje blízký (a nejen je) nijak neobtěžuje/neohrožuje...má na to právo. Jak se to říká? Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého

Podepsáno!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 9/5/2011
Příspěvky: 939
Hádám že většina střelců se s tímto odkazem už setkala, ale přesto ho sem dám...koneckonců se to netýká jen těch aktivních, ale i svátečních a potenciálních.

http://gunlex.cz/clanky/hlavni-clanky/75-dulezite/2361-vyzva-k-aktivite
Chcete mít nůž neustále ostrý? Krájejte si s ním denně habanero!
Po kapsách: Kershaw Ener-G, SRM S601, GT Sigma
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/7/2010
Příspěvky: 1,885
Obávám se že z tohohle vede jediná cesta, pryč z EU. Vše ostatní je jako se pokoušet transformovat třeba Třetí říši (ta podobnost není od věci, na území Evropy to byl v minulém století jediný režim, co důsledně odzbrojoval civilisty a snažil se dostat zbraně pod kontrolu státu). Vyvražďování nepohodlných přišlo v kole druhém...
Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 6/13/2014
Příspěvky: 41
v noci jsem to napsal na strelectvi.cz

dávám kopii textu i sem, páč mě to fakt sere...

na LEXU jsem četl o výzvě k aktivitě - již po několikáté jsem se "aktivizoval" a opět vytiskl další petiční archy + dle posledního článku o spojení ČMMJ a LEXu ve společném postoji vůči návrhu EK v nové naději na nové podpisy od místního mysliveckého spolku. Vytiskl jsem i některé články z časopisu Myslivost a přidal je k textu petice a archům.
V minulosti jsem s některými členy sdružení mluvil a toto téma probíral, takže jsem si řekl, že přišel čas jim petici předložit. V pátek dokonce probíhala členská schůze sdružení, takže příhodnější chvíle nemohla nastat.
2 paré archů, textu petice a článků jsem předal jednomu z členů, který je předložil ostatním k přečtení a podpisu. Nevím, kolik přesně tam bylo přítomno nebo kolik má místní myslivecké sdružení členů, proto jsem jim dal 2 paré archů po 5 listech na 10 podpisů....
Mno a teď přijde ten heppy end.... Ne...
Podepsal jen jeden - ANO slovy JEDEN myslivec! Když jsem se jich pak ptal proč?! Odpověď byla jedna a jasná - "Nás se to netýká!"
Tímto chci místním myslivcům poděkovat za kolegialitu s ostatními střelci a příznivci, chtěl bych jim poděkovat za vyjádřenou podporu a pochopení problematiky.. Zvláště pak v kontextu s několika desítkami podpisů, co jsem v minulosti nasbíral u laické veřejnosti - sousedů, kamarádů nebo kolegů v práci, co nemají zbrojní průkaz a zbraň a do teď se o toto ani nezajímali - přesto po vysvětlení problematiky pochopili a podepsali.
Páni a i dámy myslivci, děkuji a slibuji, až vám někdy půjde do ouzkých - v čemkoliv a přijdete mě žádat o podporu, věřte že vám ji vrátím stejnou mincí!
P.S. Tímto hluboce smekám před čestnými vyjímkami
P.S.II - Přemýšlel jsem, zda uveřejnit místo, ale nakonec... Ať se každý zamyslí nad svým postojem....
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/10/2002
Příspěvky: 5,309
Tohle je přesný a sedí to na tuhle prapodivnou komunitu jako prdel na hrnec, přesně tohle bych čekal..
Mám spoustu kamarádů myslivců, kteří jsou "v pořádku", ale jako celek - otřesná sestava ...!!!

Jeden z mých kamarádů, lovec, byl myslím v Bělorusku a přijel vyvalenej že tam můžou lovit jen brokovnicí, kulovnice jsou zakázaný. Takže milí myslivci, víte hovno, co příjde ... Happy
Jak jsem koupil, tak prodávám, snad jsem tu informaci nějak nepodělal.
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/5/2016
Příspěvky: 115
Síce až teraz, ale podpísané.
A mimochodom, EÚ nie je z ekonomického hľadiska až tak zlý nápad (už len pridať štipku triezvosti pri jeho realizácií), ale natláčať rôznym suverénnym štátom s rôznou mentalitou obyvateľsta, rôznou kultúrou a rôznymi miestnymi špecifikami jednotnú legislatívu, to je nápad hoden prvotriedneho dementa. KO
Flp 4, 13 :)
Potichu fandím inkvizícií...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Vaše připomínky pište na support@knife.cz Powered by Progris